27 Nisan , 2024, 13:28:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KÜÇÜK MELEĞİM METE ÇİKO

Başlatan TUBAMETE, 12 Ocak , 2007, 22:18:52

« önceki - sonraki »

TUBAMETE

Alıntı yapılan: rumeysa - 13 Ocak , 2007, 11:01:32
SAYFANIZ HAYIRLI UGURLU OLSUN GÜZEL İLKLERLE VE RSİMLERLE DOLSUN İNŞ.

TEŞEKKÜRLER  RÜMEYSACIM EN GÜZEL RESİMLERİMİZİ VE İLKLERİMİZİ SİZLERLE PAYLAŞACAĞIZ HEP BİRLİKTE NİCE PAYLAŞIMLARA....

TUBAMETE

Alıntı yapılan: ÇİTLENBİK - 13 Ocak , 2007, 11:06:51
SAYFANIZ HIYIRLI OLSUN CANIM..
METEBEYİN İLKLERİYLE DOLSUN..
GÜZEL PAYLAŞIMLARLA..

YASEMİNCİM TEŞEKKÜRLER SENİ DE BURDA GÖRMEK ÇOK GÜZEL DEDİĞİN GİBİ GÜZEL PAYLAŞIMLARA KRAL FARUĞU ÖPÜYORUM TABİ SENİDE UMARIM YANILMIYORUMDUR YASSO YASEMİNSİN DEĞİLMİ? :)

TUBAMETE

Alıntı yapılan: minekavlak - 13 Ocak , 2007, 12:41:19
tubacım sayfanız hayırlı olsun,size uğur getirsin inşallah.annesi hani resimler... ::) ;) ;)

TEŞEKKÜRLER MİNECİM RESİMLERİMİZİ DE EKLEYECEĞİZ YAVAŞ YAVAŞ HEPİMİZE UĞUR GETİRSİN İNŞALLAH ÖPÜYORUZ CANIM SİZİ....

TUBAMETE

Alıntı yapılan: Emine - 13 Ocak , 2007, 13:50:47
fenerbahçeliyiz demek.Benim kızım da cimbom lu  ;)

EMİNECİM BEN ASLINDA KALBEN BEŞİKTAŞLIYIM AMA  OĞLUM BABA TARAFINDAN FENERLİ HEMDE FANATİK...AYRICA KIZIN DA ÇOK TATLI MAŞALLAH...

TUBAMETE

Alıntı yapılan: frezya - 13 Ocak , 2007, 14:34:54
tubaaaa bende geldim... benim bebişim yok ama metenin teyzesi olarak geldim  ;) bu arada sitede güzelmiş... bir gün bebeğim olursa bende buraya yazarım  :D
    :-*  :-*   METE SENİ ÇOK SEVİYORUM İYİ Kİ ANNEN SENİ DÜNYA YA GETİRDİ  ;D  :-*  :-*

HOŞGELDİNNNNNNN....CANIM İNŞALLAH SENİN BEBİŞİNİN OLDUĞU GÜNLERİDE GÖRECEĞİZ :)METEDE SENİ ÇOK SEVİYO TEYZESİ EMİNİM METEHAN KONUŞMAYAYÜRÜMEYE BAŞLADIĞINDA SENİN YANINDAN AYRILMAK İSTEMEYECEK... :) >:(EĞER SENİN YANINDA BANA PAS VERMEZSE SENİNLE GÖRÜŞTÜRMEYEBİLİRİM BİLİRSİN KISKANCIMDIR :PCANIM İYİKİ GELDİN SENİ ÇOKKKK SEVİYORUZ....

ÇİTLENBİK

ewet canım yassoyum..
ya ben foto isterim ama annesi..
taze taze hadi hadi.. :D

TUBAMETE

işte resimlerimiz;babam,babaannem ve ben...

[eklenti yönetici tarafından silindi]

TUBAMETE

:)

TUBAMETE

TUBAMETE

ÇİTLENBİK

maaşallah diyeyimde nazar deymesin dimi..
çok güzel çıkmış metehanın fotoları.

TUBAMETE

çok teşekkürler yasemincim herkese merhaba bugün biraz geç kalktık kahvaltımız yaptık babmız hastaya gitti ben evi toparladım şimdi giyinip anneannemiz ve dedmizi ziyarete gideceğiz biraz hava alıp geleceğiz gelince görüşürüz inşallah gerçi eşim sinir oluyo sürekli pcdeyim diye ama kendide sürekli burda :Pnapalım yani :D

tweety0555

TUGBA KAYNANALARA KAYZDIM BAKIVER SENINKI SENI NIYE SINIR ETTI BAYRAMDA BAKIM BUNLARI TARAMALI AY  >:( ;D AYRICA  YAPIYON BIR EYLIK SOYLE RESIMLERI GOCCAMN GOYUVER YAW ;D

TUBAMETE

Alıntı yapılan: tweety0555 - 14 Ocak , 2007, 14:33:52
TUGBA KAYNANALARA KAYZDIM BAKIVER SENINKI SENI NIYE SINIR ETTI BAYRAMDA BAKIM BUNLARI TARAMALI AY  >:( ;D AYRICA  YAPIYON BIR EYLIK SOYLE RESIMLERI GOCCAMN GOYUVER YAW ;D

bacımbenimki buralarda dolanıyo anlatıyom diye kızıyo :DSayfanın tamamını kaplamasın diye canım.Üzerine tıklanınca büyüyor böylece bir sayfaya daha fazla resim eklenebiliyor

TUBAMETE

akşam üstü geldik evimize bu bize iyi geldiş hava güzeldi havamızı aldık geldik :angry9:metehan babmı yabancıladı garip garip uzun süre hiç tepki vermeden yüzüne baktı sonradan açıldı daha sonra halamın kızı geldi aynısını onada yaptı yani benim oğluş artık yabancılamaya başladı ohhh be annenin babanın bi farkı olsun dimi ama :laughing7: