İkinci Bebek İçin Uğraşan Hanımlar Böyle Buyrun...

Başlatan ___kıymık___, 04 Kasım , 2009, 10:07:00

« önceki - sonraki »

oğlu olupta 2.çocuğunu kız isteyenler

çoooooooook istiyorum
31 (47.7%)
istiyorum
8 (12.3%)
olsada olur
4 (6.2%)
ne olursa farketmez
22 (33.8%)

Toplam Oy Verenler: 65

zerrinplt

canım uzun zamandır korunuyorsan hamile kalman biraz zaman alabilir

ponçik

Alıntı yapılan: zerrinplt - 14 Kasım , 2013, 19:52:43
Canım uzun zamandır korunuyorsan hamile kalman uzun sürebilir

Alıntı yapılan: zerrinplt - 15 Kasım , 2013, 22:57:40
canım uzun zamandır korunuyorsan hamile kalman biraz zaman alabilir

İki gün arka arkaya aynı yorumu yapmanın ne faydası olabilir merak ettim  :k06:

zen_s

rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

elamm

HERKEZE MERHABA,ARANIZA YENİ KATILANLARDANIM;
BENDE 6 AYDIR 2.BEBİŞ İÇİN BEKLİYORUM DOKTORA GİTTİM BÜTÜN TAHLİLLERİM YAPILDI HİÇ BİR SORUN YOK İLK ÇOCUĞUMA 2.AYDA HAMİLE KALMIŞTIM AMA ŞUAN BİŞEY YOK 7 YIL KORUNDUK BAKALIM NASİP OLACAKMI ALLAH'IM İSTEYEN HERKEZE ANNELİĞİ YAŞATSIN İNŞALLAH:)

ยรlคภ๓คz göภlüm

ikinciler biraz nazlı oluyor... ben de 2. için 2 yıl bekledim inşallah sizin bebiş fazla bekletmez

elamm

İNŞALLAH HAYIRLISI İLE OLSUN DA ÇOKTA BEKLETMESİN TABİ :)

zen_s

Alıntı yapılan: elamm - 18 Kasım , 2013, 10:30:58
İNŞALLAH HAYIRLISI İLE OLSUN DA ÇOKTA BEKLETMESİN TABİ :)
selam elamm bende ikinciyi istiyorum eylül ayından beri doktora gidiyorum henüz bir sonuç yok tedavide tam yapılmadı adetlerim çok düzensiz çarşamba gidecem yine bakalım hayırlısı.Ben 35 yaşındayım sen kaç yaşındasın canım
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

elamm

CANIM BEN 30 YAŞINDAYIM BEN ASLINDA ÇOK İSTEKLİ DEĞİLDİM KIZIM ÇOK YIPRATTI BENİ BİRDE ÇALIŞIYORUM KIZIM BU YIL OKULA BAŞLADI EŞİMDE AKLIMA SOKTU AMA ŞİMDİ DE BEKLİYORUZ

elamm

İNŞALLAH DÜZENE GİRER ADETLERİN HAYIRLISI İLE HAMİLE KALIRSIN SOĞAN KÜRÜ ADETLERİ DÜZENE SOKUYOR DİYORLAR DENEDİN Mİ?

ยรlคภ๓คz göภlüm

kızlar size ovulasyon testini tavsiye ederim. ben 3 kez aşılama yaptırdım, tutmadı bu testle 2. ayda hamile kaldım... bir de civanperçemi için o da çok faydalı hamile kaldığım ay civanperçemi ekstratı almıştım... adetin ilk gününden itibaren 14 gün  içmiştim. kız kardeşim  de civanperçemi çayı içtikten sonra hamile kaldı

zen_s

canım bende çalışıyorum bende pek niyetli değildim eşim çok istiyordu şimdi bende çok istiyorum inşallah hepimizin bebekleri  gelir bir an önce  :amin:
Soğan kürünü çok önceden bir kere denemiştim gerçekten adet oldum ama devam ettirmedim önemsemedim fazla şimdide uğraşıyoruz böyle çarşamba gidecem doktora ondan sonra denemeyi düşünüyorum tekrar

elamm

BENDE YAPTIM OVÜLASYON TESTİ 2 AY DENEDİM AMA TESTTE HİÇ BİR ŞEY ÇIKMADI DOKTORA GİTTİM TAM YUMURTLAMA GÜNÜN DEDİ NEDEN ÇIKMADI BİLMİYORUM :)GALİBA BENDE BİR SORUN VAR AMA CİVANPERÇEMİ ÇAYINI DENERİM

zen_s

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 18 Kasım , 2013, 11:09:22
kızlar size ovulasyon testini tavsiye ederim. ben 3 kez aşılama yaptırdım, tutmadı bu testle 2. ayda hamile kaldım... bir de civanperçemi için o da çok faydalı hamile kaldığım ay civanperçemi ekstratı almıştım... adetin ilk gününden itibaren 14 gün  içmiştim. kız kardeşim  de civanperçemi çayı içtikten sonra hamile kaldı
ayşe canım civan perçemi pko için mi ovulsyon testini internettenmi aldın bende gideyim çarşamba sonra bakıcam başımın çaresine hiç sevmiyorum doktor hastane işini valla kafamı attırırlarsa kendi kendimin doktoru olurum alternatif tıp denerim

elamm

BİR ARKADAŞIM DA ADET OLAMIYORDU ÇOK DÜZENSİZ Dİ DOKTOR ONA BİR İLAÇ VERDİ ADETİ DÜZENE GİRDİ 3.AYIN SONUNDA HAMİLE KALDI İNŞALLAH BİZDE KALIRIZ KISA ZAMANDA SENİN 1.ÇOCUĞUN KAÇ YAŞINDA

zen_s

acaba hangi ilacı kullandı merak ettim şimdi benim oğlum var 10 yaşında düzensiz adetlerime rağmen 3. ayda hamile kaldım bu seferde öyle olur sandım ama tık yok