İkinci Bebek İçin Uğraşan Hanımlar Böyle Buyrun...

Başlatan ___kıymık___, 04 Kasım , 2009, 10:07:00

« önceki - sonraki »

oğlu olupta 2.çocuğunu kız isteyenler

çoooooooook istiyorum
31 (47.7%)
istiyorum
8 (12.3%)
olsada olur
4 (6.2%)
ne olursa farketmez
22 (33.8%)

Toplam Oy Verenler: 65

la.fem

Alıntı yapılan: Balböceği - 01 Ekim , 2013, 23:57:17
Alıntı yapılan: la.fem - 01 Ekim , 2013, 23:42:17
araları tam 4 yaş olacak herkes çok ideal olduğunu söylüyor.
bencede  :icon_thumright:

Benimki de 3.5 olacak nasip olursa  :amin:

ne kadarlık oldu?

Balböceği

Alıntı yapılan: la.fem - 02 Ekim , 2013, 00:09:30
Alıntı yapılan: Balböceği - 01 Ekim , 2013, 23:57:17
Alıntı yapılan: la.fem - 01 Ekim , 2013, 23:42:17
araları tam 4 yaş olacak herkes çok ideal olduğunu söylüyor.
bencede  :icon_thumright:

Benimki de 3.5 olacak nasip olursa  :amin:

ne kadarlık oldu?
yarın 10.cu haftaya giriyoruz  :)

ยรlคภ๓คz göภlüm

edacığım bebiş için sayaç yapsana... onun başı kel mi? :ehi: :ehi:  gerçi şu anda kel :ehi: :ehi: :ehi:

esra26

ooo maşallah 10 haftalık oldunuz bile ha süper :)) benimde oğluş 3 yaşına yaklaştı  ve 2. bi bebeği bi yanım cok ama cok isterken diğer yanım olmas diyo sanki... rabim hakkımızda hayırlısını versin  :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 02 Ekim , 2013, 14:27:13
edacığım bebiş için sayaç yapsana... onun başı kel mi? :ehi: :ehi:  gerçi şu anda kel :ehi: :ehi: :ehi:
hangi günden baz alıp yapayım onu bilmiyorum  :ehi:

Doktor haftaya göre 12 yazdı ama yeni 10 haftalık oldu  :icon_scratch:

Balböceği

Alıntı yapılan: esra26 - 02 Ekim , 2013, 14:30:44
ooo maşallah 10 haftalık oldunuz bile ha süper :)) benimde oğluş 3 yaşına yaklaştı  ve 2. bi bebeği bi yanım cok ama cok isterken diğer yanım olmas diyo sanki... rabim hakkımızda hayırlısını versin  :k06:
sağol canım, nasip valla  :k06: Rabbim gönlüne gör versn  :opucuk:

la.fem

peki bişi sorcam arkadaşlar. ben 29-35 günde bir adet oluyorum. ve 12. ve 17. günde ilişki olmuştu. muhtemelen 17. de ya da sonrasında kaldım. bazı sitelerde yumurtlama günü hamile kalanların çocuğu yüksek oranda erkek olur yazıyor. siz de bu tuttu mu? yani yumurtlamadan 3-5 gün önce son ilişki yapılırsa kız olurmuş. siz de tuttu mu merak ettim :) tabikii de Allah tan hayırlısı ama merak etmeden duramıyorum :)

ponçik

Benim genellikle adet bitiminden 3-4 gün sonra koyu kıvamlı akıntım olurdu 1-2 gün , ben de hep o günlerde yumurtladığımı düşünüp daha çok o günlerde çalışma yapardık ama aylarca başarısız olduk, en son ramazan ayında zaten fazla yakınlaşamadık, iftardan sonra mışıl mışıl uyuyordum  ve bir gün iftar davetinden eve gelip sahura kadar oturunca  :love8:  :k06: o gün adetime 9-10 gün vardı ve hamile kaldım , demek ki geç yumurtluyormuşum , bu durumda senin bahsettiğin olaya göre erkek mi oluyor bizim  ;D en son ultrasona girdiğimde kızım olacağını öğrendim  :D

krizantem84

Balbocegi canim hayirli olsun vok sevindim demek ikinci bebis geliyorr :flowers: uzun zanandir girmiyordum.ne var ne yok diye bakarken senin yazini okudumm.Rabbim tamamina erdirsin insallah :amin:  diger arkadaslarida tebrik ediyorumm.gorusuruz...

zen_s

Selam kızlar benim tedavide başladı galiba klomen verdi doktor sabah akşam birer tane yarın son günü 26 ekmde tekrar gieeceğim yumuttladımmı diye bakacak herhalde hadi bakalım hayırlısı
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

zen_s

rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

İsim    Çocuğunun Yaşı         BAT ( Beklenen Adet Tarihi) 
Nurefşanelif  .....4...................       
kedcik           ......10....................   
damlaceyli  .......?................
Adayağmur ......5....................
dilos-08       ......4.....................
seher       ..........6......................
elif durmaz .......5......................
Ahueda    ..........3.....................
Sükeyna ...........6.....................
astrogot..........11.....................
Dilvin  ...............3,5.....................
adaçiçeği  ..........?.....................
nrcn................. 13...................
Nevaa..................2.............. 
eguzel89......................2...............                                                               
pırpır...........................11.............. 
zen_s...........................10..............

Hamile Bayanlar

İsim                                              Çocuğunun Yaşı            Beklenen Doğum Tarihi

La Tahzen                                      .......2,5.............             21 Ekim            kız
_kıymık_                                      ..........9.............. 
İzemsevi                                     ........21 aylık.............        1  Ocak             kız
uslanmazgönlüm                         ........8.............                 15 Ocak        erkek
kimyacı34                                    ......2,5.............
Aşkitoom                                  ...........2,5 ..........                     Ocak              kız
naz-pınar                                   ...........4................            14 Şubat
goncik                                          .......7..............
KasrıCinan                                  ............1,5.............

la.fem..........................3............... 

ponçik

Alıntı yapılan: zen_s - 20 Ekim , 2013, 00:02:01
Selam kızlar benim tedavide başladı galiba klomen verdi doktor sabah akşam birer tane yarın son günü 26 ekmde tekrar gieeceğim yumuttladımmı diye bakacak herhalde hadi bakalım hayırlısı

Hadi hayırlısı bakalım güzel haberler bekliyoruz inşallah  :hello2:

zen_s