28 Nisan , 2024, 05:45:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İkinci Bebek İçin Uğraşan Hanımlar Böyle Buyrun...

Başlatan ___kıymık___, 04 Kasım , 2009, 10:07:00

« önceki - sonraki »

oğlu olupta 2.çocuğunu kız isteyenler

çoooooooook istiyorum
31 (47.7%)
istiyorum
8 (12.3%)
olsada olur
4 (6.2%)
ne olursa farketmez
22 (33.8%)

Toplam Oy Verenler: 65

ยรlคภ๓คz göภlüm

İsim Çocuğunun Yaşı         BAT ( Beklenen Adet Tarihi) 
Nurefşanelif  .....4...................       
kedcik           ......10....................   
damlaceyli  .......?................
Adayağmur ......5....................
dilos-08       ......4.....................
seher       ..........6......................
elif durmaz .......5......................
Ahueda    ..........3.....................
Sükeyna ...........6.....................
astrogot..........11.....................
Dilvin  ...............3,5.....................
adaçiçeği  ..........?.....................
nrcn................. 13...................
Nevaa..................2.............. 
la.fem..........................3............... 
eguzel89......................2...............                                                               
pırpır...........................11.............. 

zen_s...........................10..............
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Hamile Bayanlar

İsim                                              Çocuğunun Yaşı            Beklenen Doğum Tarihi

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°                ........ 1 ......                   15 Eylül         erkek
La Tahzen                                      .......2,5.............             21 Ekim            kız
_kıymık_                                      ..........9.............. 
İzemsevi                                     ........21 aylık.............        15 Ocak
uslanmazgönlüm                         ........8.............                 15 Ocak        erkek
kimyacı34                                    ......2,5.............
Aşkitoom                                  ...........2,5 ..........                     Ocak              kız
naz-pınar                                   ...........4................            14 Şubat
goncik                                          .......7..............
KasrıCinan                                  ............1,5.............
Balböceği                               ............2,5......................           

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 18 Eylül , 2013, 07:44:03
Ama ben yokum listade benide yazıverin  :opucuk: 
inşallah en kısa zamanda alt listeye taşınırsın

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: pırpır - 17 Eylül , 2013, 21:16:03
   kızlarr benimde 11 yaşında oğlum var ikinci bebeği istiyoruz ama bende troid çıkmıştı ameliyat filan oldum şu an bi sakıncası yokmuş ama tsh değerim düşük t3 ve t4 normal dr bu şekildede hamile kalabilirsin dedi ama internette düşük olabileceği yazıyoo aranızda böyle sorunu olan varmı yardımcı olun lütfen  :y25: :y25: :y25: :y25: :-[ :-[ :-[
internete bakıp moralini bozma. birçok arkadaşım hamileyken triodi olduğunu öğrendi. inşallah en kısa zamanda bebişin gelir.
bende bir tane kist vardı  bana da gittiğim iki doktor  kist hamile olmana engel, tedavi gerekli  dedi. en son gittiğim doktor sorun değil hamile kalabilirsin dedi ve hamile kaldığımda kistimin bir de arkadaşı vardı iki kistle hamile kaldım hem de tedavisiz.

zen_s

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 18 Eylül , 2013, 08:23:19
Alıntı yapılan: zen_s - 18 Eylül , 2013, 07:44:03
Ama ben yokum listade benide yazıverin  :opucuk: 
inşallah en kısa zamanda alt listeye taşınırsın
:amin: canım inşallah en kısa zamanda rabbim hayırlısıyla gönderir  :binkybaby:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

birinci nasıl olduysa ikinci de hayırlısıyla gelir inşallah

zen_s

Amin canım inşallah  :opucuk: senin bebişinde sağlıklı sıhhatli dünyaya gelir annesini hiç üzmez  :aferin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

Heyyy kimse yok mu burada :muzz: herkes hamile mi nedir anlamadım  :dontknow: neden ıssız buralar  :cussing: :cussing:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım hamile kalmak isteyen bayanlar artık pek foruma uğramıyor.

zen_s

Neden acaba :icon_scratch: belkide strese girmemek için uzak durmak istiyorlardır  :)

ยรlคภ๓คz göภlüm

olabilir bir ara  kardeş  nazlı çıkıp gelmeyince ben de az uğramaya başlamıştım

zen_s

Bende takılıyorum şimdilik henüz hiçbir başlangıcım yok zaten dişim ağrıyor ilaç alıyorum yok bişey diye hayırlısı bakalım ne olacak henüz stres yok bende olmazda inşallah :)

ยรlคภ๓คz göภlüm

olmaz inşallah stres olumsuz etkiliyor, gebeliğe engel bile olabiliyor

ponçik

Site gerçekten bazen stres yaratabiliyor, örneğin aynı dönemde regl olduğun başka biri o ay hamile kalıyor sen 2-3 ay geçiyor hala bekliyorsun , bu çok can sıkıcı olabiliyor  :-\ Dilerim isteyen arkadaşlarımız hayırlısıyla gebelik  haberlerini verirler bize  :amin:

zen_s

Amin inşallah canım gerçekten zor bir durumdur arkadaşlar hamile kalırken diğerinin sıkıntılı olması rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsub

zen_s

Az önce bir arkadaşımın hamilelik haberini aldım  :nazar: :nazar: :nazar: oda ikinciyi istiyordu çocuklarımız aynı yaştaydı ilaç aşılama ve bir tüp bebek tedavisi yapmıştı tüp bebek tutmadı ve şimdi kendiliğinden hamile kalmış :nazar: :nazar: :nazar: hem de pko çıkmıştı ondada ne zaman stresten uzaklaştı sonunda nasip oldu mevlam neylerse güzel eyler umutsuzluk ve stres yok hepimize hayırlısıyla gelir inşallah  :amin: :amin: