Görümceliler

Başlatan ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ, 02 Kasım , 2009, 09:52:36

« önceki - sonraki »

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

nazlarıda hiç bitmiyorki gelene kadar naz geldikten sonra nazz  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
gelsinlerde biz çekmeye razıyız demi kızlarrrrrrrrr

GüzeLCe

yelizim sen anne old. için bilirsin biz daha hiç tatmadıkki o duyguları nasıl bişi bilmiyorum ben nazlımı oluyorla :-\
ama eger hamiş olursam en nazlı ben olurum  :toothy10:

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

ol canım oll herkeze naz yap ki hamileliğin tadı çıksın nasıl olsa bebek olunca naz çeken sen olucaksın :k06:

krizantem84

insallah güzelce yeliz ve bebisi olmayanlar ALLAHIN IZNIYLE OLUR ALLAH BÜYÜKTÜR.kimsenin evi iki kisiyle kalmasin en az 3 en fazla 10 olsun :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

kizmayin neolacakki sanki :ehi: :ehi: :ehi:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

benim bebişimin teyzeside olmocak dayısı da
amca 1 hala 2 tane olucak
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

krizantem84

aaa üzücü bisey  :sad1: ama olsun sende bebisini hem anne hem teyze hemde dayi olursun kiz :opucuk: :laughing7:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

artık biz şöle yapıcaz teyzemin kızı teyzesi olucak teyzemin ogluda dayısı olucak
bende teyze olamıyacagım için onun cocuguda bana tyze dicek
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: krizantem84 - 07 Kasım , 2009, 19:22:26
insallah güzelce yeliz ve bebisi olmayanlar ALLAHIN IZNIYLE OLUR ALLAH BÜYÜKTÜR.kimsenin evi iki kisiyle kalmasin en az 3 en fazla 10 olsun :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

krizantem84

Alıntı yapılan: ღ♥ღครк๓єlєợเ ღ ♥ღ - 07 Kasım , 2009, 20:08:45
Alıntı yapılan: krizantem84 - 07 Kasım , 2009, 19:22:26

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

kiz askmelegi hemen amin demissin insallah cnm  :amin: :amin: :amin: :amin:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

bebek ısı olunca ben hemen baslıyom bazen sıkılıyom ya benımde olsa dıyom bazende herseyde bıo hayır var dıyom bu aralar kafam ıyıce bozuk  annemı ösledım cok unler gecmek bılmıyo :'( :'( :'( :'( :'(
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

krizantem84

cnm bnm hele bir bebegin olsun ozaman anneni bile okadar özlemezssin kiz insallah cnm :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:ıns  beklıyom napım baska :'(

Balböceği

bakabildiginiz kadar dogurun anca :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

bakabildiniz kadar derkenn  :k06:
ben karar verdim 15 sene düşünmüyorumm ahaaadaa buraya yazıyorumm  :hieyt: :hieyt: :hieyt: uykusuz kalmak istemiyorummmm  :cildir:  hemen sprial bilmem ne ne takcaksa taksın doktor valla bunlar iceeeeeeeee büyüsünnn
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serra_emine

Alıntı yapılan: вαℓкız - 07 Kasım , 2009, 23:31:15
bakabildiniz kadar derkenn  :k06:
ben karar verdim 15 sene düşünmüyorumm ahaaadaa buraya yazıyorumm  :hieyt: :hieyt: :hieyt: uykusuz kalmak istemiyorummmm  :cildir:  hemen sprial bilmem ne ne takcaksa taksın doktor valla bunlar iceeeeeeeee büyüsünnn
ciddimisin kızz spiral mı taktırcan kesın mı kararın ??? ???
kız 15 sene çok degilmi bee kıyamet yaklaşıyor ahır zamandayız :ehi: :ehi: :ehi:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..