28 Nisan , 2024, 06:54:25

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Görümceliler

Başlatan ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ, 02 Kasım , 2009, 09:52:36

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: serra_serra - 08 Kasım , 2009, 00:17:16
Alıntı yapılan: вαℓкız - 07 Kasım , 2009, 23:31:15
bakabildiniz kadar derkenn  :k06:
ben karar verdim 15 sene düşünmüyorumm ahaaadaa buraya yazıyorumm  :hieyt: :hieyt: :hieyt: uykusuz kalmak istemiyorummmm  :cildir:  hemen sprial bilmem ne ne takcaksa taksın doktor valla bunlar iceeeeeeeee büyüsünnn
ciddimisin kızz spiral mı taktırcan kesın mı kararın ??? ???
kız 15 sene çok degilmi bee kıyamet yaklaşıyor ahır zamandayız :ehi: :ehi: :ehi:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

iceee büyüsünlerr ben dogurcam onlar bakıcak çünküüü büyük olsunlarki bakabilsinler  :ehi: bende yan gelip yatarım bunlara ceza beni uykusuz bırakıyolar onlarda uykusuz kalır anlarlar beni  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

uvey annelik etme kiz yazik gunahhh :love9: :love9: :toothy10: :toothy10:

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

balböceği küstüm sana bende üvey annelik yapıyom ama kendi annelrinden çok sverler beni bende onları kendi evladım ğibi herkez bir değil kısss :sad1: :sad1:

βαlκιz

ya 17 yaşındaki görümcem 1 ay sonra evleniyooomuşşş üzülüyorummm abisine danışmadan verdilerr kızı kocaya nişana bile çagırmadılar bizi eşim kızgın onlara ya bende 17 yaşımda evlendim ama o çok saff yaa korunmayı bile bilmezzz oo adam 27 yasındaa offf serseri tipli birriii kız hafızz yazık olcak dügüne gitmem dedi eşim bana sormadan verdiler dedi bende gidelim sen görevini yap orda ol dedim istemiyo eşim kardeşinin evlenmesinii üzülüyoo  :y25: :y25: :y25: :y25:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ğülşahcım hiç belli olmazz yaşayıpta görülcek belki bir çok kişiden mutlu olur allahın bilce iş umarım herşey yolunda gider :opucuk:

Balböceği

Alıntı yapılan: YELİZ83 - 08 Kasım , 2009, 23:42:30
balböceği küstüm sana bende üvey annelik yapıyom ama kendi annelrinden çok sverler beni bende onları kendi evladım ğibi herkez bir değil kısss :sad1: :sad1:
kis valla saka dedimm sen aklimdan bile gecmedim nasil mahcup oldum sana nasil anlatamam icim bi hos oldu ama ben senle kiyaslamiyom cnm ama sende biliyonki o kelimeler kotu insanlar icin gecerli ben sana yakistirmam cnm benim ama sen oyle deyince zoruma gitti allah gostermesin cok cok uzuldum inana bana :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Balböceği

Alıntı yapılan: вαℓкız - 08 Kasım , 2009, 23:45:58
ya 17 yaşındaki görümcem 1 ay sonra evleniyooomuşşş üzülüyorummm abisine danışmadan verdilerr kızı kocaya nişana bile çagırmadılar bizi eşim kızgın onlara ya bende 17 yaşımda evlendim ama o çok saff yaa korunmayı bile bilmezzz oo adam 27 yasındaa offf serseri tipli birriii kız hafızz yazık olcak dügüne gitmem dedi eşim bana sormadan verdiler dedi bende gidelim sen görevini yap orda ol dedim istemiyo eşim kardeşinin evlenmesinii üzülüyoo  :y25: :y25: :y25: :y25:
yazik diyecek bisey var allah akil fikir versinnn :amin: :amin:

ben karsiyim kucuk yasta evlenenlereee

βαlκιz

inşş  :amin: :amin: :amin: o  mutlu olsunda onu çok seviyorumm kardeşim gibi çeyizi için bile gidip bişeler alıcamm canım o benimm  :y25: :y25: :y25:

Balböceği

Alıntı yapılan: вαℓкız - 08 Kasım , 2009, 23:53:30
inşş  :amin: :amin: :amin: o  mutlu olsunda onu çok seviyorumm kardeşim gibi çeyizi için bile gidip bişeler alıcamm canım o benimm  :y25: :y25: :y25:
benide seven senin gibi bi gelinimz olsa ama nerde gerci  :k06: :k06:

yok canım bende şaka yaptım biliyorum tabiki aklına ben gelmediğimi bu olay sınıfta bir kişi hata yapar koca sınıf ceza alır sorun değil tatlım

Balböceği

olsun yinede demem lazimdi ama cok uzuldummm bi daha olmaz :opucuk:

can yine cannnn

benimde 1 adet var çok iyidir sağolsun kayınvalidem gibi kadındanda kötü huylu bir kız çıkmazdı hani :nazar: :nazar: :nazar:
sadece bir birimizin ruhuna hitap etmeyiz o hep benim dediğim olsun ister ama ben duymam bile 18 yıllık evli 8 yıl bebeği olmamış oda bebekten yana çok çekmiş ama 2. hemen olmuş şimdi bir kızı bir oğlu var iyidir yani aramız çok şükür
can dediklerim....

ğünaydın :opucuk: fıstıklar

ѕєν∂α¢αη

Uploaded with ImageShack.us