Görümceliler

Başlatan ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ, 02 Kasım , 2009, 09:52:36

« önceki - sonraki »

βαlκιz

bende görümceyim yengemlerle hiç bi olayım olmamıştır beni çok seviyolar sağolsunlar bende onları severim biriyle kankayız zaten herşeyimizi paylaşırızz yenge demiyorum ona kızıyo kanka diyoruz birbirimize  :k06: :k06: hiç birine bi saygısızlık yapmam zaten evlerinede 3 senede bir giderim :ehi: :ehi: :ehi: ama benim görümcelerim fena fenaaa ayyy  :igrenc:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

DEMEK IYI GORUMCELERDE VAR..KOTU GÖRUMCELERDE..BENIM DE BIR GORUMCEM VAR ÇOK IYI ANLAŞIYORUM..SAGOLSUN ÇOK SAYGILI BEN ONA PRENSESIM DIYORUM.. :laughing7: :laughing7:HER ZAMAN ARAR SORAR BENDE OYLEYIM...UMARIM GELINLERIMIZDE BIRGUN DUZELIR :amin: :amin:

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

tabiki dogru iyiside var kötüsüde bunu her zamn derrim bu dünyanın öteki tarafıda var ama ben bana yanlış yapmadıkalrı sürece kimseye yapmam bana görümcem derki yemin ederiyorum yeliz ötekinle bir arada oturum 10dk konuşmuşlugumuz yok abisinin 2çi eşiyim oda benim 2çi eşim aşarıya gelirlermiş kaynanaya yukarı çay içmeye çagırmazmış ben böle yapmm işte hadi gelin derim davet ederim eşime kızarım abzen onları anlatarım ama bir ğün olsun demediler bana obizim abimiz niye böle diyon diye neden öle yapıyor abim derler kıyafette karışır eşim çok örümceler hemen karışırr abi ya hangi devirde yaşıyoz saçmala açık değil derler ama ilk evliliğimde gerçekten bunların 1rini görmedim ayrıldıktan sonra onlarda iyilik melegi oldular :k06:

eski görümce msj yollar şimdi mrb yenge :k06: turhanı alıyımmı ben görmedim çok özledimde der bende olur derim turhan benim oglummmmmmmmmmm :hieyt: :hieyt: :occasion5: :muzz:

мiŁenα.

gorumcem sadece esımın ablası ona gore davran ırım konusmam aramam buraya gelırse  gorurum okadar

:love9: :love7: :love9:

vallh şekerim benimkinler herhafta düzenli geliyorlar annesi aşada odlugu için görüşmemek mümkün olmuyor ama böle olmasa alt üst kayınvaldemle nekadar iyi olsalarda herhafta görüşmezdim hafta sonlarım eşimle değil onlarla geçiyor çünki buda beni sıkıyorrrrrrrrrrrr  zaten ben iki haftada bir kendi anneme gidiyom ayda 2sefr annem 2sefer eşimin tarafı ben hiç eşimle hafta sonu geçiremiyorum anlıcanız  bak gene gerildim sinir oluyom yaaaaaaaaaaaaa:cussing: :cussing: :cussing: :cussing:

Balböceği

Benim 3 gorumcem var 3 de kaynim ben gorumcelerimden memnunum anam bacim 1 benim burda ama cok uzakta oturuyor cok cana yakinnn 1 kaynanamla oturuyorrr 1 istanbulda keske istanbuldaki burda olsa cok seviyorum onuu
dugunumden sonra ilk gormek isteidigim kisi oyduuu cok seviyorum cok sukru 3 de iyi kayinlarimda oyle memnunum hepsindenn :love9: :love9: :love9:

oh oh ne iyi 1evliliğim bitince bana iyi koca görümce kaynana ver diye yalvardım allh duamı kabul etti şimdi başka dualrım var allh onlarıda kabul eder inşlh

Balböceği

Alıntı yapılan: YELİZ83 - 04 Kasım , 2009, 17:37:33
oh oh ne iyi 1evliliğim bitince bana iyi koca görümce kaynana ver diye yalvardım allh duamı kabul etti şimdi başka dualrım var allh onlarıda kabul eder inşlh
insallah cnm insallahhh zaten allahim, kalbine bakar boynuna takarmisss birgun buda gecerr

haklısın canım verende allh alanda yeterki umutlarımız tükenmesin tükenmesinki hayattan kopmayalım herşeyin en iyisini versin allahım

Balböceği

ѕєν∂α¢αη

görümcem yok çok şükür, olduğunu düşünmek bile korkutuyor.

Uploaded with ImageShack.us

:k06: :k06: ALLH OLMAYANLA VERSİN diye hiç dua etmedim zaten senin yokmuş oh oh süper olanların çogu şikayetçi allhtan 3 görümceden şikayetçi değilim vercekse allh benimkiler gibi versin :muzz: :muzz: :muzz:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

amin canım senınkıler ıyı   ama olmaması daha gusel :k06: :k06: :k06: :k06:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»