27 Nisan , 2024, 20:22:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Görümceliler

Başlatan ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ, 02 Kasım , 2009, 09:52:36

« önceki - sonraki »

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

gülşah  görümceni çok merak ediyorum sayende  :ehi:  :ehi:

elif35

bende görümcemi çoookk seviyorum Allah razı olsun kendi kardeşimden ayırmam o da beni yengesi gibi değil de kardeşi arkadaşı gibi görür kendine ne alsa banada alır canı bişey istese yemek olarka hemen beni arar canım bunu bunu çekti alıp geleyim yiyelim beraber diye hele yağmurda çok emeği var saolsun bu ay sonu diş buğdayı yapıp kına yakıcaz yağmura (burda adettir) diş buğdayı için gelinlik ve kına için bindallı takımını o aldı halasından yeğenine hediye diye buğdayları da ikramları da eşimin babaannesi alıcak bize beleşe geliyo kutlamak  :k06: :k06: :k06:

βαlκιz

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ° - 02 Mayıs , 2011, 09:46:42
gülşah  görümceni çok merak ediyorum sayende  :ehi:  :ehi:
:k06: resmimizi eklerim sonra :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

BENIMDE BIR GORUMCEM VAR ÇOK SEVERIM KENDISI  :love9: BENDEN KUCUK AMA YASINA GORE OLGUN NERDE NASIL KONUSMASI GEREKTIGINI BILIR ALLAH ONUNDA  GONLUNE GORE VERSIN  :amin:

laracroftt

baslıgı gordum kostum geldım  :muzz:  benımde 1 gorumcem var ben 24 o 39 yasında. Ablalık yapar bana ıyıdır severımde ama karakterı degısık bıraz kıbırlı bı ınsandır kendını över över över... hı hı der guler gecerım  :ehi:  kontes gıbıdır suslenır puslenır cok sık gıdıp gelmeyız allahtan ama elını ıse surmez ben yaparım yıne yardım ederım o yapmaz ama zaten evınde yardımcısıda var yemek sor bılmez yıllardır yapmıyo unutmus yemek yapmayı :k06:  genel olarak sorarsanız eh ıste fena degıl aramız 
  :occasion14:

gökkusağı

görümcem yok benim ama görümceden kıskanç bi kaynım var.eşimin abisi olmasına rağmen beni ciiddi anlamda kıskandığını düşünüorum.hamile olduğumu örenir örenmez eşine bende istiorum bizde yapalım dedi kulaklarımla duydum.nedeni de çocuk istediğinden diil 2 tane biri 2.5 biri 1.5 yaşında bebeği var zaten.tek nedeni ailede ki en küçük çocuğun kendi çocuğu olmasını istiomuş açık açık söledi.eşimde boşver aşkım deyip geçio.cnm benim yaa çok yüce gönüllü benim bitanem allah gönlüne göre verir inş.35 yaşındaki adama çocukmuş gibi kızmıo sinirlenmio rabbim rabbim eksik etmesin onu yanımdan  :love3: :love9: :opucuk: :nazar:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

suzannn

benim 2 görümcem var ikisinide severim biri evli 28 yaşında biri bekar 24 yaşında ikisiylede çok iyi anlaşıyorum allah bozmasın

derbeder

Alıntı yapılan: kadriyee - 04 Ekim , 2011, 15:44:27
görümcem yok benim ama görümceden kıskanç bi kaynım var.eşimin abisi olmasına rağmen beni ciiddi anlamda kıskandığını düşünüorum.hamile olduğumu örenir örenmez eşine bende istiorum bizde yapalım dedi kulaklarımla duydum.nedeni de çocuk istediğinden diil 2 tane biri 2.5 biri 1.5 yaşında bebeği var zaten.tek nedeni ailede ki en küçük çocuğun kendi çocuğu olmasını istiomuş açık açık söledi.eşimde boşver aşkım deyip geçio.cnm benim yaa çok yüce gönüllü benim bitanem allah gönlüne göre verir inş.35 yaşındaki adama çocukmuş gibi kızmıo sinirlenmio rabbim rabbim eksik etmesin onu yanımdan  :love3: :love9: :opucuk: :nazar:
abooo kadinin kiskancini gene anlayabiliyorumda, erkegin kiskanci nasil olur bilemedim  :ehi: :ehi:
bakabildiginiz kadar degil yapabildiginiz kadar yapin o zaman, en kucuk kimin cocugu kalacak merak ediyorum  :k06: :ehi:

benim 1 tenecik gorumcem var. birbirimizden farkliyiz tabiiki, ama aramiz fena degil. zaten bana hic yenge demedi bastan beri. yenge yaslilara soylenirmis, ona oyle geliyormus. bu yuzden bana hep abla der. bende aklimdakini aklina koyarim, nasihat ederim guzel dille. oz kiz kardesim gibi goruyorum dersem yalan soylemis olurum, ama severim. esimin kiymetlisi oldugu icinde ayrica degerlidir benim gozumde.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

duygucuk

ALLAH BAĞIŞLASIN 2 GÖRÜMCEM VAR :D  BİRİ EVLİ 31 YAŞINDA DİĞERİDE ÜNİV. OKUYOR 21 YAŞINDA... İKİSİYLEDE ARAM İYİ ÇOK ŞÜKÜR... GÖRÜMCELİK TASLAMAZLAR BANA HOŞŞ TASLASALARDA BANA SÖKMEZZZZZ... GENEDE BEN PEK ÖYLE BİŞEYİMİ PAYLAŞMAM ÖZELİMİ FELAN.. ARAM İYİDİR AMA MESAFELİYİMDİRDE... İKİ DÜŞÜNÜR BİR SÖYLERLER... BENDE AYNI ŞEKİLDE..
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

niles1983

bendede war bi tane cadoloz görümce. ve malesef hemşire :sad1:  hemşire hani  bazı<< hemşireler hastanede hastalara  köpek gibi cvp veirrler ya  o da öyle herkese sert ve gıcık
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

doruk38

27 Kasım , 2011, 19:20:14 #401 Son düzenlenme: 27 Kasım , 2011, 19:25:33 doruk38
kızlar idea ediyorum en iyi görümce benim görümcemmm  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: 2,5 yılık evliyim henüz yüzünü göremedim. düğünümde bile yoktu. sesini bile duymadım. yani anlıycanız orda bir görümce var uzakta o görümce benim görümcemdir  .  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

doğangüneş

Alıntı yapılan: doruk38 - 27 Kasım , 2011, 19:20:14
kızlar idea ediyorum en iyi görümce benim görümcemmm  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: 2,5 yılık evliyim henüz yüzünü göremedim. düğünümde bile yoktu. sesini bile duymadım. yani anlıycanız orda bir görümce var uzakta o görümce benim görümcemdir  .  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

süpermiş valla bayıldım  :muzz: :muzz: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

MASAL ILGIN

benim 2 tane görümcem var allah için şimdiye kadar hiçç bişeylerini görmedimde duymadımda onlar ank. dışındaydı hacıbektaşdalar bizde onlara yaklaşıyoruz artık görümceliklerini görürmüyüm bilmiyorum ama şu zamana kadar hiç bişeylerini görmedim balayını bile görümcemlerin yanına giderek geçiridim  :nazar: :nazar: :nazar:nazar değmesinn  :nazar: :nazar:

<<<peri masalı >>>

en iyiy görünmce benimm  :toothy10: :toothy10: çünkü hiç görümcem yok kaynımda yok kimde yok yani sadece kayınpeder ve kayınvalde var gerci onların her ikiside hiç aratmıyorlar görümceyi kayını ama nese  :cussing: