28 Nisan , 2024, 02:35:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

evinizde para idaresi kimde?

Başlatan minnoscuk, 08 Kasım , 2012, 14:31:35

« önceki - sonraki »

nazlıyarim

ilk zamanlar bendeydi,anam çıkamadım işin içinden al dedim paranı.bana gün paralarımı ver minibüs kartımı doldur kredi kartımı öde yeter dedim  :laughing7: (geriye ne kaldıysa) çalışmıyorum ama sağolsun babam her gidişimde harçlığımı verir ve çukka yaparım kumbaram var biriktiririm ve yazın tatil param çıkar  ;)
BENİM HALA UMUDUM VAR...

elfo

ben her ayın 15 inde hesabımda sadece 200 tl bırakarak eşime eft yapıyorum  :k06:  hiiiç uğraşamam para işleriyle. zaten benim işyerim şehir merkezine uzak eşim çarşıda çalıştığı için bazı elden ödemeleri çıkıp yapıyor. diğer işlemleri internet üzerinden yapıyor. kendim alışverişimi kredi kartıyla yapıyorum genelde.

çoğu zaman ay sonuna para bitmiş olur. biliyorum ki taksitlerimiz var. zaten kendi düğünümüzü kendimiz yaptık. ailesinin durumu uygun olmadığı için eşim altınları dahi kendisi aldı. mobilya vs. herşeyi biz yaptık daha yeni bitti taksitler. o yüzden para nerde bitiyor biliyorum zaten benden habersiz iş yapmaz sağolsun. nerdeyse 3yıldır aynı kazakları giyip duruyor. kendine bişeyler al artık hamd olsun taksitler bitti diyorum. az daha dur ge.en ay bitti alacam inş. diyor yazık  :love9:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

Selma27

Alıntı yapılan: elfo - 18 Aralık , 2012, 15:52:31
ben her ayın 15 inde hesabımda sadece 200 tl bırakarak eşime eft yapıyorum  :k06:  hiiiç uğraşamam para işleriyle. zaten benim işyerim şehir merkezine uzak eşim çarşıda çalıştığı için bazı elden ödemeleri çıkıp yapıyor. diğer işlemleri internet üzerinden yapıyor. kendim alışverişimi kredi kartıyla yapıyorum genelde.

çoğu zaman ay sonuna para bitmiş olur. biliyorum ki taksitlerimiz var. zaten kendi düğünümüzü kendimiz yaptık. ailesinin durumu uygun olmadığı için eşim altınları dahi kendisi aldı. mobilya vs. herşeyi biz yaptık daha yeni bitti taksitler. o yüzden para nerde bitiyor biliyorum zaten benden habersiz iş yapmaz sağolsun. nerdeyse 3yıldır aynı kazakları giyip duruyor. kendine bişeyler al artık hamd olsun taksitler bitti diyorum. az daha dur ge.en ay bitti alacam inş. diyor yazık  :love9:

Ne guzel canim.. Erkegin tutumlusu her zaman iyidir. Evde para birikimi daha kolay oluyor.. Benim esimde cok sukur cok tutumlu ve paramiz ayni hesapta toplaniyor..Cok sukur ikimizde takip ediyoruz...

Mine'l Aşk

Ben pek tutumlu olmadığımdan eşimde ...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah