27 Nisan , 2024, 18:28:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Görümceliler

Başlatan ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ, 02 Kasım , 2009, 09:52:36

« önceki - sonraki »

şipidik şipidik yüzen balik

Alıntı yapılan: ♫♥♪NeRmİn♫♥♪ - 16 Temmuz , 2010, 13:59:20
Alıntı yapılan: şipidik şipidik yüzen balik - 15 Temmuz , 2010, 08:26:51
Alıntı yapılan: ♫♥♪NeRmİn♫♥♪ - 15 Temmuz , 2010, 07:54:49
1 adet var görümcem evli kendi halinde kimseye karışmaz iyi biridir severim ben ablacığımı :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Allah bozmasın Nermin abla ben de çok isterdim uymasınlar kimseye çok ii olsun aramız benim annemin de iki görümcesi iki eltisi var bir gün bile tıkları çıkmamış bu arada ben de görümceyim ama insanların hayatlarına müdahale etmiyorum yani o lükse sahip değilim bunun farkındayım kendime ne alırsam merveyede alıyorum o da aynen bana fesatlık yok kesinlikle budur yani nermin abla sana görümcem diyebilirmiyim :toothy10: :toothy10: :toothy10:
benim görümceliğim çok iyi değildir ama benden söylemesi :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

iyidir iyidir:)

akandeniz

nefret ediyorum ikisindende....
hatta şeytan görsün yüzlerini

ırmak184

görümcem yok neyseki  :D şimdilik eltimde yok ama ilerde iki tane olacak  :-\

βαlκιz

bugun büyük görümcemle barıştık
onlara gittik iyi güzel oldu surat asmadı güldük eğlendik
sıra bi küçüğünde  :toothy10: :toothy10: :toothy10: onada gidim ama oda bi barışırsam hergün gelir bana  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

DİLVİN

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 28 Ağustos , 2010, 02:51:30
bugun büyük görümcemle barıştık
onlara gittik iyi güzel oldu surat asmadı güldük eğlendik
sıra bi küçüğünde  :toothy10: :toothy10: :toothy10: onada gidim ama oda bi barışırsam hergün gelir bana  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

BARIŞ AMA MESAFE KOY ARAYA

HERGÜN GELMESIN BEN SIKILIRIM  :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

βαlκιz

:toothy10: :toothy10: :toothy10:
valla ondan korkuyorum ya gelir işte yapmaz yemek hazırla dur ona  :k06: :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

HASRET!M S@N@

benimde iki tane birinden memnundum az cok bazı kusurlarına göz yumuyordum ama büyüğü hiç sevmiyorum zaten yaptı yapacagını beni yuvamdan etti evimden etti

bebeğimmm

bu konuda çok şanslıyım eşim evin büyüğü görümcelerim benden küçükler.o yüzden de çok iyi anlaşıyoruz

şipidik şipidik yüzen balik

AMAAANNNNN DOKUNMAYIN ÇOK FENAYAYAYAAAAAAMMMMMM :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:

fatma...

Allahtan bi görümce istedim 2 verdi üstünede eşantiyon iki tane elti verdi  düğünden önce görümceciklerim gayet severlerdi beni düğün oldu noldu bilmem pek hoşlanmıyoruz birbirimizden tın tın tınn

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

benim görümcem ıyıdır bız ıyı anlasırız kafa dengı bırısı sankı annesının kızı degıl :k06:

birgül87

offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
tam konusuna deginmişsiniz  :dontknow:

Uploaded with ImageShack.us

SABIRTAŞI

BENİMDE BİRTANE GÖRÜMCEM VAR 9 YILDIR DAHA BİRBİRİMİZİ HİÇ KIRMADIK...BEN ONU SEVERİM ODA BENİ SEVER ÇOK SAKİN HİÇBİRŞEYİMİZE KARIŞMAZ KENDİ HALİNDE YAŞAR....BUGÜNDE DAVETLİYİZ GÖRÜMCEME...... :love9: :love9:

DENİZGÖZLÜM81

benim görümcem yok bir kaymın var almanyada oda eşiyle ayrıldı bir ben varım yani büyük gelin olarak

мiŁenα.

bayramın 2.günü bana geliyormuşş görümcem :)

:love9: :love7: :love9: