27 Nisan , 2024, 22:25:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Küçük Dünyam Ayberkim

Başlatan pelinim, 12 Kasım , 2007, 22:51:42

« önceki - sonraki »

sevda

Yaa sizzz çok küselsinizzz ve çok tatalı ve sevecen bir aillesiniz bellli insan kalbinin yüzüne yansıması böyle bişey olsa gerek ve bence kızın sana benziyorrr senin minyatürün gibi bişey buuu yaaa ..... :nazar: :amin:

Kontrolünüzün iyi geçmesine çok sevindim benim yerimede mıncıklarmısın ikisinide ama benim yerimeee ayrıca istiyorum tamammı.... ;)

-Butterfly-

resimleriniz cok guzel negihancim :)) harikalar valla  hepinize benden bir :nazar: :nazar: :nazar: ayberkcigimin  gelisiminin guzel olmasina cok sevindim canim benim o asilar ne zor oluyor  :honk: bizimde 6. ayda var kontrolumuz yine delik desik olacagiz... neyse kuzucumun iyi olmasina cok sevindimmm..  :opucuk: :opucuk:

pelinim

24 Kasım , 2007, 19:04:54 #47 Son düzenlenme: 24 Kasım , 2007, 22:35:18 pelinim
Remziye,Esra,Özgül,Buse,Sevda,Tuba hepinize çok teşekkür ederiz güzel sözleriniz ve dilekleriniz için...

Annemde 2 gün kaldım geldim evi toparla derken giremedim bir türlü siteye.ayrı kaldık sizlerden.

Müjdeli bir haberle başlayayım.Ayberk'in alttan iki dişi geliyor :hello2:inşallah ağrısız sızısız atlatırız diş çıkarma işini.biraz erken oldu.kızımın ilk dişi 8.5 aylıkken çıkmıştı.Dün kalça ultrasonu çekildi çok şükür herşey normal.karma aşı ve prevenar vuruldu.karma aşı biraz ateş yaptı.37.6 oldu.hafiften inliyordu uykuya dalamıyordu.fitil verdim ateşi düştü güzelce uyudu meleğim.

esra_yesiloz

çok sevindim canım benim dişleriniz hayırlı olsun hepsi güzel güzel çıkar inşallah tosunumun gerçekten biraz erken değilmi şu aşı hem çok iihem çok kötü bişey yaa çocuk ateşleniyo sürekli mız mız yapıyo ama ne olursa olsun hastalıktan korunuyo önemli olanda bu  :k06:

duru boncuk

nagihan cım yeni incileriniz hayırlı olsun canım darısı başımıza umarım diğerleride ağrısız sızısız gelirler aşınızın etkisi geçmiştir umarım :amin:ultrasonun temiz çıkmasınada çok sevindim allahım korusun meleklerini canım yaa sizin tickerda ayberk 2 aylık gözüküyo yanlış galiba dimi kaç aylık şimdi dişler ne zaman gelmiş oldu yani :opucuk: :opucuk: :opucuk:

jbdun

maalesef ki ben sizin sayfanızı daha yeni gördüm ve haliyle tüm fotoları da kaçırdım ::) ,inşallah bundan sonrakileri görmek nasip olur...
nagihancım sayfanız hayırlı olsun canım :flowers:
ayberkin dişleri geliyo demek, maaşallah :nazar: erkenden geliyo, inşallah sorunsuz gelir :amin:
kızın da çok ttalıymış, allah bağışlasın :amin: :nazar:

burcu-emir

nagihancım ayberkciğimin yeni dişi hayırlı olsun  :hello2: minği üzmeden gelir inşallah  :amin:
senin oğlan biraz aceleci çıktı annesi  :D umarım sorunsuz ,ağrısız,sızısız atlatır,muhteşem incileri gelir  :flowers: seni ve güzel kuzucuklarını öpüyorum  :opucuk:

pelinim

Alıntı yapılan: özgül-duru - 24 Kasım , 2007, 21:45:01
nagihan cım yeni incileriniz hayırlı olsun canım darısı başımıza umarım diğerleride ağrısız sızısız gelirler aşınızın etkisi geçmiştir umarım :amin:ultrasonun temiz çıkmasınada çok sevindim allahım korusun meleklerini canım yaa sizin tickerda ayberk 2 aylık gözüküyo yanlış galiba dimi kaç aylık şimdi dişler ne zaman gelmiş oldu yani :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Özgülcüm çok teşekkür ederim..ticker doğru.oğlum 2 aylık.dişleride 2 aylık olduğu gün gördüm zaten.bizde sizi öptük :opucuk:

pelinim

Alıntı yapılan: jbdun - 24 Kasım , 2007, 21:50:27
maalesef ki ben sizin sayfanızı daha yeni gördüm ve haliyle tüm fotoları da kaçırdım ::) ,inşallah bundan sonrakileri görmek nasip olur...
nagihancım sayfanız hayırlı olsun canım :flowers:
ayberkin dişleri geliyo demek, maaşallah :nazar: erkenden geliyo, inşallah sorunsuz gelir :amin:
kızın da çok ttalıymış, allah bağışlasın :amin: :nazar:

canım çok teşekkürler..evet biraz erken oldu.ama ne yapalım hayırlısı.

duru boncuk

:-ooo :-ooo :-oooiki aylık dişmi çıkardı ay canım yaa ne zaman yürür acaba bu hızlaaa :laughing7:

pelinim

özgül güldürdün beni :toothy10:kızım 6 aylık emekledi çabuk da ayaklandı..oğluş onu geçer mi bilmem? :honk:

pelinim

24 Kasım , 2007, 22:44:32 #56 Son düzenlenme: 26 Kasım , 2007, 09:17:10 pelinim
Esra,Burcu sağolun kızlar..hepimizin bebişleri inşallah sorunsuz çıkarır dişlerini.

birde foto ekleyim.maşallah paşama:)

jbdun

pelinim

24 Kasım , 2007, 22:50:18 #58 Son düzenlenme: 26 Kasım , 2007, 09:17:46 pelinim
:)

duru boncuk

maşallah demekten başka bişey diyemiyorum valla seninkiler ailecek hızlılar desenee :k06:ayberkcimde çok güzel  :nazar: :nazar: