Küçük Dünyam Ayberkim

Başlatan pelinim, 12 Kasım , 2007, 22:51:42

« önceki - sonraki »

pelinim

Canım Oğlum

Ne çabuk geçiyor zaman .dün gibi aklımda seni ilk kucakladığım an.öyle anlamlı gülüyorsun ki bana dünyalar benim oluyor.seninle karşılıklı konuşmak mutluluk verici.her lafıma karşılık veriyorsun arada kahkahalar atıyorsun.beni kalabalığın içinde ayırt ediyorsun.büyüyorsun yavrum hem de hızla...Artık seni tek başına koltukta bırakmaya korkuyorum.Dönmeye başladın oğlum.Çok hareketlendin eskisi kadar uyumuyorsunda.Bizimle daha fazla vakit geçirmek istiyorsun sanırım.Seni çok seviyoruz oğlum.

-Butterfly-

:)) alah uzun omur versin adasimiza daha da cok buyuyecekler adam olup karsimiza gecip laf soykeyecekler  :k06: canimm demek annesinide seciyormus kalabaliktan yerim onun o secen gozlerini  :hungry: resim yokmu nagihancim :director:

pelinim

Aminnn canım :amin:çok sağol.tembelim bu ara fotoğraf makinesinden yüklemedim bilgisayara.şimdide zor geliyor.çok yakında gelir fotolar söz..

duru boncuk

:nazar: :nazar:küçük ayberke demek kocaman adam olmuşta dönmeye anneyi ayırt etmeye bile başlamış maşallah yaa  :nazar: :nazar:
nagihan gerçektende çok hızlı büyüyorlar dimi bende zeynep durunun doğum resimlerine baktımda dün gözlerim doldu valla nekadar değişmiş geldi gözümee bi an acaba büyümeselermi hep yanımda olsa dahamı iyi diye düşündüm  :y25: :y25: :y25: :y25:

Almiş'inAnniş'i

canım;
ne kadar tanıdık yazdıkalrın  :icon_scratch:
sanki bi yerlerden hatırlıyorum ben bunları  :k06:
ama sende hatırlıyorsundur eminim
nede olsa 2. anneliğin  ;)
bebişlerini ve seni  :opucuk: :love9:

sevda

Canım benim allah mutluluğunuza her geçen gün yenilerini eklesinnn.... :amin: :amin: :nazar: :nazar:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

allah mutlulugunuzu arttirsin canim buyumus prenside  :opucuk:kocaman

bengü

allah mutlulugunuza gölge düsürmesin canim :opucuk:ayberke
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

pelinim

Teşekkür ederiz teyzeleri..öpüyoruz hepinizi :opucuk:Annemdeydik çocuklarla..değişiklik oldu hepimize..birazda çocukların yükünü paylaşmış oluyoruz annemle bana iyi geliyor.

Ayberk Paşam iyi çok şükür.ona çok vakit ayıramadığım için üzülüyorum bu ara.kızım çok vaktimi alıyor.hep oyun oynamamızı istiyor.tabi gelişme çağında ve ilgi bekliyor.ikiye bölünmek zor işmiş.oğlumda biraz büyüyüp oturmaya başlayınca en azından birlikte birşeyler yaparız herhalde..

duru boncuk

zor işi canım iki çocuğa yetişmek gerçekten allah yardımcın olsun iki meleğide kocaman öp benim için olurmuuuu :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

-Butterfly-

malesef nagihancim 2 cocuklu arkadaslarimi gorunce bazen  ayberk iyice buyuse diye beklesemmi acaba diye dusunmuyor degilim ama zaten yas gidiyor  hatta gitmis durumda birde bekleyip yasli anne olmak istemiyorum cocuklarimla arkadas gibi olma hevesi icerisindeyim genc annelere gipta ediyorum malum zaman cabuk geciyor ve onlarin hizina yetismekte oldukca guc onlara yetismem icin arad daha fazla fark olusturmamam gerek..

sonuc olarakk seni ve 2 cocuklu tum anneleri kutluyor vede tebrik ediyorummm :opucuk: :flowers:

sevda

Canım yaa allah kolaylık versinn işin gerçekten zorr ama bir sene sonra sanırım daha rahat olucaksın o zamana kadar nekadar yardım alırsan okadar iyi olur senin için hem fiziksel hem psikolojik açıdan.. :opucuk: :opucuk:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

allah kolaylik versin canim bunlari okuyunca gorunce gozum korkuyo acaba simdilik bir taneyle yetinsemmi diyorum hakikaten zor

senide cok tebrik ediyorum canim  :opucuk: :opucuk:

pelinim

Zaten çocuk büyütmek zor..onu istediğin gibi yetiştirmek çok özen,ilgi istiyor.ne kadar zor olsada 4 kişilik bir aile olmak beni çok mutlu ediyor.eşimle bakıyoruz çocuklara ve nerden nereye diyoruz.birçok şeyden mahrum kalıyoruz rahat gezip eğlenemiyoruz belki ama yine de iyi ki onlar var diyoruz.hayatımız anlam kazandı sayelerinde.Allah yavrularımızı başımızdan eksik etmesin. :amin:

Sevda,Buse,Tuba çok teşekkür ederim  :opucuk: :opucuk: :opucuk:Sizinle sıkıntımı paylaşırken gözünüzü korkutmak istemem.kardeş şart :icon_thumright:

Buse canım çok genç görünüyorsun 20'li yaşları aştığını zannetmem.niye yaşım gitti dedin ki?

melisnaz

merhaalar kuzunla birlikte mutlu bir hayat geçirmenizi dilerim :opucuk: