^^^^Neşeli Bebeklerin Köşesi^^^^^

Başlatan Balböceği, 30 Ekim , 2009, 21:38:58

« önceki - sonraki »

Balböceği

30 Ekim , 2009, 21:38:58 Son düzenlenme: 01 Kasım , 2009, 02:27:19 ๖ۣۜ♥♥baLboc£qi♥๖ۣۜ♥
Hanimlar bebeklerimizinde artik bi kosesi olsun :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :sleepy1: :sleepy1:
Bebeklerimizin ilkleri fotograflari herseyleriiyle alakali  kosemiz..

βαlκιz

neşeli bebekler derken foto mu koycaz anlamadım  :-\
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

βαlκιz

ama bebegi için sayfa açıyo zaten isteyen resim falan koyuuyo ama neyse ben sayfamı sildim buraya kyarım arada foto  :D
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

iyi olur ama onlar kendileri icin burda herkess bende kendimi koyim dermisim :k06: :k06:

βαlκιz

anladım tamam
seni görmedimm bennnnn koy bakim silersin hemen :D

βαlκιz

Balböceği

Alıntı yapılan: balkız - 01 Kasım , 2009, 02:37:28
neşeli bebek umut...

balkizim masallah cok tatlii sanami benziyor babayamii

Balböceği

keske yuzun biraz daha gozukseydi ama hafiten kafa yapisi benziyorr :k06: :k06:
saclari falan ortadann

βαlκιz

çok benziyoo ya babaya benzetiyo herkezz bana benzetmiyolar benim küçüklüme benziyo umut sadece ugurda babasının küçüklügü ama şuan hep babaya benziyo diyolarr benzesin erkek benzesin kız olursa bana benzerr  :k06: :k06:

Balböceği

Demet_dk

01 Kasım , 2009, 16:46:09 #11 Son düzenlenme: 23 Mayıs , 2011, 01:40:55 Demet_dk
buda benim neşeli oğluşum Doruk

Demet_dk

saol canım 4 ayı doldurduk işte bide çok soğuk bikaç kat giydiriyorum

serra_emine

demet arkadaş bebişin çok tatlı maşşalah..Allah hayırlı uzun ömur versın hepsınede
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

Demet_dk

çok teşekkür ederim Allah hepsine uzun sağlıklı huzurlu ömürler versin  :amin: