27 Nisan , 2024, 22:58:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

^^^^Neşeli Bebeklerin Köşesi^^^^^

Başlatan Balböceği, 30 Ekim , 2009, 21:38:58

« önceki - sonraki »

Balböceği

Demet_dk

teşekkürler canım darısı başına inşallah  :amin:

Balböceği

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

Uploaded with ImageShack.us

βαlκιz

asya eylül maşaalah  :nazar: :nazar: :nazar:  çok tatlı ısırasım geldii  ;D ;D ;D
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

..BahaR●●

ısırırsan kızımı vermem gülşah sana unutma iki ogluşun var  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Alıntı yapılan: Demet_dk - 02 Kasım , 2009, 15:01:48
çok tatlı maşallahhh :nazar:
tşklr demet   :opucuk:

βαlκιz

bizde kaçırırız kızını füsun  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Alıntı yapılan: вαℓкız - 02 Kasım , 2009, 17:10:47
bizde kaçırırız kızını füsun  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
ben kaçdım kızımın kaçmaması için elimde geleni yaparım (bu arda efsun)  :opucuk: :ehi: :ehi:

βαlκιz

bende kaçtım ve kaçırırım :ehi: :ehi: :ehi: ayy füsun demişim pardonn :toothy10: :toothy10:

yok gı biz kaçdık bizim için sorun yokdu ama olan ailelerimize oluyo çok üzülüyolar inat etme işde vermem kızımı  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

serra_emine

KIMI KAÇIRIYON KIZ GÜLŞAH HEM KİME KAÇIRIVERIYOSUN :tongue3:
BENIM DAMAT BAŞKASINA BAKMASIN BAKALIM HAAA :caca:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

bende iki tane merak etmeyin tamam ikinizin kızlarınıda alırımmm darılmayın :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: