Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

banu_fth

Alıntı yapılan: susanna - 27 Ağustos , 2011, 19:04:51
Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 27 Ağustos , 2011, 18:49:02
ayağa kalkamaz oldum sanki karnım yere düşcek pat diyee...zor yürüyorum bebek iyice bastırıyo artık o bastırdıkça ben mahvoluyorum gerçekten hamilelik 9.aymış yaaaa :sad1:
boşuna allah kurtarsın denmiyo
rabbim kurtarana kadar sabrınıda versin  :aferin: :amin:

gonca galiba bu bayram kızında gelmiş olacak baksana zorlayıp duruyo

konca kıııızzz korkutma beniiiiiiiiii..  :sad1:
zaten şu an bile maşşallah yarım kg lık haliyle tekmeliyo idrar torbamı  :k06: :k06: bazen acıtıyo .. 3  - 3,5 kg ken düşünemiyorum neler yapar bana bu kız  :-ooo  :icon_pale:  :ehi: :ehi: :ehi:

bu yolun sonunda hepimiz yaşayıp görcez ebemizi dee yinede öle korkutucu seler sölemeyelim lütfen  :k06:
Allah sağlıkla bir avazda kurtarsın inşallahhhhhh  :amin: :amin: :nazar:

Aytii

ya bide beni düşün 4 kiloydu son haftamda nasıl zorlandım  :-\ + 21 kilom vardı  :laughing7:

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 27 Ağustos , 2011, 21:16:44
ya bide beni düşün 4 kiloydu son haftamda nasıl zorlandım  :-\ + 21 kilom vardı  :laughing7:

hayııııııııııııııııııııııııııııııııııırrrrrrrrrrrrrr  :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:  :ehi: :ehi:
kesin bununla ilgili bir rüya görürüm bu akşam ben ..
korkutmayın dedikçe yazdınız  :ehi: :ehi: :ehi:
iskeletor senin kilon sana ağırlık yaptı mı kiiii  :icon_scratch:
ben hala aldığım o 8 kg ı koruyorum .. Allahım versem de yavaş yavaş ..rahatlasam ..  :k06:  :amin: :amin: :nazar: sağlıkla tabii..
kızım alsın kiloları .. ben diilll .  :amin:

Aytii

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 27 Ağustos , 2011, 21:30:59
korkunun ecele faydası yok Eylül  :ehi:

senin deyiminle nasipse görcem ebemiii  :ehi: :ehi: :ehi:

ama yinede insan daha az korkutucu fikir ile son ayına girmek istiyor  :toothy10: :toothy10: 

Aytii

valla öncesinde korkmadım hiç ne yalan söyliyim

ama artık korkuyorum

neden dersen? sezeryan bacaklarımda uyuşukluk hissi yarattı  :icon_pale:

gece uykumda birden bire bacaklarım geriniyo  :sad1: bazen peşine kramp giriyo kontrol edemiyorum  :-\

karnımdaki kesik yeri semsert. sanırım bu herkeste olan bişey

eğerki sağlıklı normal doğum olma ihtimali varsa kesinlikle normal yap ama risk varsa yapacak bişey yok

sönder

merhaba,bir şey sormak istiyorum;bugün makatımda hafiften bir ağrı başladı ve çoğaldı,öyle ağrıdı ki rahmimde ağrıdı mı anlayamadım,hemen wc ye gittim ama çok şükür kanama falan olmadı,neye uğradığımı şaşırdım sizce böyle bir ağrı normal mi aynı şeyi yaşayan var mı?
ÇOK ŞÜKÜR YARABBİM

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

susanna

Alıntı yapılan: nagihannn - 28 Ağustos , 2011, 00:39:16
veeeee sonunda bende burdayım 28+2 olduk  8)
anaaammmmmmmmmm  :-ooo :-ooo :-ooo ne çebuk kız  :nazar:
zaman bi bana yavaş galiba  :honk:

burcum

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 27 Ağustos , 2011, 21:35:21
valla öncesinde korkmadım hiç ne yalan söyliyim

ama artık korkuyorum

neden dersen? sezeryan bacaklarımda uyuşukluk hissi yarattı  :icon_pale:

gece uykumda birden bire bacaklarım geriniyo  :sad1: bazen peşine kramp giriyo kontrol edemiyorum  :-\

karnımdaki kesik yeri semsert. sanırım bu herkeste olan bişey

eğerki sağlıklı normal doğum olma ihtimali varsa kesinlikle normal yap ama risk varsa yapacak bişey yok

canım daha yeni doğum yaptığın için o sezeryan yerindeki sertlik zamanla geçiyor :icon_thumright: bir de bacaklarda uyuşma falan kalmadı bende dr una sordun mu? :icon_scratch:

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

KONYALI

KIZLAR BENDE ARTIK YURURKEN COK ZORLANIYORUM...SUREKLI IDRAR TORBAMA BIR BASKI VAR...WC DEN CIKAMIYORUM AFEDERSINIZ...
GECELERI HIC UYKU YOK BANA...SUREKLI AYAKTAYIM..SIRT ÜSTÜ YATAMIYORUM DEĞİL DÖNERKEN BİLE
KALDIGIM SANIYELIK SURECTE ORGANLARIMIN EZİLDİĞİNİ HİSSEDİYORUM...GERÇEKTEN ZORMUS SON AY...ALLAHIM HEPIMIZIN
YARDIMCISI OLSUN...ANALIK ZORMUS BE :sad1: :sad1: :sad1:

susanna

36. haftadayız artık değil hafta gün be gün agırlastığımı hisseder oldum magnezyum almama ramen kramplara pek bi faydası olmuyo  ???
bu hafta içinde mide yanmalarıda başladı gece bi anda uykumdan midemin yanması ile uyanır oldum çaresinide neredeyse oturur vazıyete gelene kadar arkama yastık dayamakla bulabiliyorum  :dontknow:
ve belimi desteklemeden oturmak oldukca zor bugunlerde açılan iştahımdan bahsetmiyorum bile
zaman dahada yavaşladı sanki son ayın içine girince bu sıkıntılardan çok sabırsızlık zorluyo beni  ???
babamız artık gelsin  :love3: zaman geçsin  ::)  biran önce doğsun  :binkybaby: kucagıma konsun  :angel12: günüm gecem kızımı izleyerek gecsin istiyorum  :love7:

rabbim herkeze yaşatsın bu duyguları
kimseyi evladıyla sınamasın inşallah

*•.¸♥gonca♥¸.•*

cnm normall birazdaha zaman geçince mide yanması azalıyo bende gece uykumdan uyanırdım acı acı taa boğazlarım yanardı midem agzıma gelirdi şimdi çokaz bebiş aşağı indikçe mideden baskı azalıyo sanırım yanmalarda azalıyoo... ama daha çok ağırlaştım bacaklarımı kaldıramıorum geceleri dönemiorum çok canımı acıtıyoo bebişiimm ama az kaldı sabırr :k06:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

yellowrose

benim göbek deliğim resmen yeri gösteriyo artık, o kadar aşağı indi kızım yani  :toothy10:
ama ne gelen varrrrrr ne giden  :ehi:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK