Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

Balböceği

Masallah kizlar cok az kalmis dogumunuza ..Allah kolaylik versin  :amin:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

cemresu

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

*•.¸♥gonca♥¸.•*

sanki bu hamilelik hiç bitmeyecek hep böle kalacakmışım gibi geliyo 3 haftan kaldı dediklerinde yok cnmm o daha gelmez 1 2 ay diorum :ehi: ultrasona göre son 2 haftaaaaaaaaaaaaa  :ehi: doğurcam yakında yaaa napim fırtlatıvereyim arttık yeter gariiii :ehi:

yellowrose

hadi fırtlatta sıra bize gelsin  :toothy10: tam arkandan takipteyim biliyosun :ehi:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: yellowrose - 13 Ağustos , 2011, 23:38:56
hadi fırtlatta sıra bize gelsin  :toothy10: tam arkandan takipteyim biliyosun :ehi:
AYIPETTİNN HEMEN HALLETCEM AZDAHA SABRET :ehi:

yellowrose

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 13 Ağustos , 2011, 23:41:56
şunun şurasında ne kaldı 22 ağustos 21:50'ye diyosun yani  :toothy10:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: yellowrose - 13 Ağustos , 2011, 23:43:04
Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 13 Ağustos , 2011, 23:41:56
şunun şurasında ne kaldı 22 ağustos 21:50'ye diyosun yani  :toothy10:
HE KIZZ NOLCEKK ANAM OZAMAN DOGURUYOMUŞUMM VARYAAA REKORLAR KİTABINA GİRERİM  :ehi:

yellowrose

O ZAMAN DOĞURURSAN YEMEM İÇMEM Bİ FAL KAPATTIRIRIM SANA HABERİN OLSUN  :toothy10: DOĞUMHANEDEN ÇIKTIĞIN GİBİ ELİNE KAHVE FİNCANI VERCEM  :ehi:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: yellowrose - 13 Ağustos , 2011, 23:47:40
O ZAMAN DOĞURURSAN YEMEM İÇMEM Bİ FAL KAPATTIRIRIM SANA HABERİN OLSUN  :toothy10: DOĞUMHANEDEN ÇIKTIĞIN GİBİ ELİNE KAHVE FİNCANI VERCEM  :ehi:
LAN OZAMANA SENDE FIRTLATIRSIN ZATEN BANA NE GEREK VAR BN SANA ŞİMDİDEN DİYİM SEN BNM DOGUMDAN 2 3 GÜN İÇİNDE DOGURRUSUN :ehi: :ehi: :ehi:

yellowrose

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 13 Ağustos , 2011, 23:49:02
LAN OZAMANA SENDE FIRTLATIRSIN ZATEN BANA NE GEREK VAR BN SANA ŞİMDİDEN DİYİM SEN BNM DOGUMDAN 2 3 GÜN İÇİNDE DOGURRUSUN :ehi: :ehi: :ehi:
yani takriben 25 ağustosta lohusalık şerbetini içersin diyosun  :ehi: tamam canım bana uyar, annemler gelmiş oluyo o zamana, 21 inden önce fırtlamaya kalkmasında benim ki  :toothy10:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: yellowrose - 13 Ağustos , 2011, 23:50:36
Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 13 Ağustos , 2011, 23:49:02
yani takriben 25 ağustosta lohusalık şerbetini içersin diyosun  :ehi: tamam canım bana uyar, annemler gelmiş oluyo o zamana, 21 inden önce fırtlamaya kalkmasında benim ki  :toothy10:
AMANN İKİMİZDE AYNI GÜNÜ BEKLİOZ KIZ 21İNDE ANAN GELCEK BNMDE KOCİŞ GELCEK ONLAR GELMEDEN DOĞURMAYAKTAA GELİR GELMEZ DOGSUNN :ehi:

doğangüneş

*•.¸♥gonca♥¸.•*