Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

✿sweet_sweet✿

arkadaslar ben bebek cantasi ile ilgili koyacaklarimi yazayimm..

1 ADET HASTANE CIKISI TAKIMI

2 ADET PIJAMA TAKIMI

1 ADET TULUM

1 ADET AYAKLI PANTOLON

2 CIFT ICLIK ZIBIN TAKIMI

4 ADET ALTTAN CITCITLI BADI

3 CIFT CORAP

3 ADET SAPKA

3 ADET AGIZ SILME BEZI

3 CIFT ELDIVEN

1 ADET HAVLU  BORNOZ

1 ADET BATTANIYE

1 ADET ISLAK MENDIL+ BEBEK BEZI

1 ADET BIBERON+ EMZIK

1 ADET BEBEK ONLUGU

1 ADET ALT ACMA MINDERI

piSik KREMI+ BEBEK YAGI

aklima gelenler bunlarrr kiyafet olarakk abartmis olabilirim ama yanimda bulunsun lazim olur falan:):)  :k06: :k06:eklemek isteyen olursada sevinirimm kendi cantam icin henuz birsey dusunmedimm...  :D

мiŁenα.

sutyenden alım bırtanede bırde onden cıt cıtlı sutyen bulım tam olcak

:love9: :love7: :love9:

мiŁenα.

mavişimmm

ayşecimmm çokk tatlı olmuşşunnnn...allah kurtarsın canımmm bewnimmmm.....annelik çokk yakışmış  maşallahhhhh :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

мiŁenα.

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

KIZLAR TECBÜRELERİNİZE GÜVENEREK SİZE BİR SORU SORUCAM ???

BEN ŞUAN 18 HAFTALIK HAMİLEYİM AMA HALA BEBEĞİMİN OYNDAĞINI HİSSETMİYORUM EN SON 4 ŞUBATTA DR UMA SORDUĞUMDA BEBEĞİN ÇOK HAREKETLİ AMA HİSSETMEMEN NORMAL DEDİ YİENDE BEN ÇOK STRES YAPIYORUM YA
BİR ÖNCEKİ GEBELİĞİMDE 12 HAFTALIKKEN HİSSETMEYE BAŞLAMIKŞTIM OYNAMALRINI DİĞER RANDEVUM 10 MARTTA BAŞKA DR ADA GİTMEK İSTEMİYORUM

mavişimmm

canımm bence hissetmemen normall bebegin hareketlerınıı.ben 6,ayımda hıssetmeye başladımm...

{safişim}

tarkadaşlar bence bu kadar çok kiyafet götürmek gereksiz değilmi kendiniz bi kaç pjama ve iç camaşırı çok gereklii yoksa bebek için 2 takım falan yetmez mi 3 eldiven 3 şapka çok değilmi benim bildiğim burda doğum yapanlar yani normal doğum yapanlar 1 gün içinde hastaneden çıkıyolar benim görümcem hemşire onu soruyorum akşam doğum olduysa sabah yada öğlen çıkıyolar diyolar bilmiyorum tabi başımdan geömediği için ben galiba bu kadar çok sey yanıma almazdım  :dontknow: :-\ :-\

betüs26

ayşe canım çok tatlı olmuşsun maşallah allah bebeğini sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin inşallah

мiŁenα.

✿sweet_sweet✿

aysemm masallahhh sanada tosunumadaaa kizimm bi kenarina nazar boncugu takk koymussun resminide orrayaaa ben senin icin ekliyim bari burayaa :D :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

SiRiNe

bende simdi gordumm aysenin resmini  ;D masaallah canim cok sirin olmussun gebelik kadini sevimli yapiyor,   eveet adasim masaallah demeyi unutmayalim birbirimize  ;D

мiŁenα.

мiŁenα.

saka maka 19 kılocuk...ve her snaıye yıyorum suanda nescafe ve pasta yyorum kacıncı dılım dıye sormayın solemem :ehi: :ehi: :ehi:

bırı bu bogazı durdursun...bırsey degıl hem ben hem oglum tosun oldu :ehi: :ehi:

babamız tosun 1 tosun 2 dıye cagıracak :ehi: :ehi: :ehi: