Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

DER!N

Hayırlısı olsun inş. ha ezgi ha sen sulugöz farketmez aynı gün de olabilir çifte kavrulmuş mutluluk olur bize.

Sağlıkla ve kolaylıkla olsunda nasıl olursa olsun ne zaman olursa, hayırlı vakiitte alırız haberlerinizi inş.

Demet_dk

Derin senin kızın fotoğrafını görünce benimkine benzettim biraz saçları gözleri falan  :k06:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

DER!N

Alıntı yapılan: Demet_dk - 15 Aralık , 2009, 16:30:51
Derin senin kızın fotoğrafını görünce benimkine benzettim biraz saçları gözleri falan  :k06:

:) sonrası nasıl değişecek diye merak ediyorum, benzettiysen ekle de tatlım resimleri azcık merakım gitsin.
Alıntı yapılan: ☆..ŞeKeRiiM..☆ - 15 Aralık , 2009, 17:52:40
gulfusum ecrın hatun nasıll :nazar:

Bir eli yağda bir eli balda yavrukuşumun maşallahı var, sağol teyzesi.

Bir eli yağda bir eli balda demişken dünür adaylarına duyrulur  :suclu: kızıma talip olanlar ellerini sıcaktan soğuğa sokturmamaya söz verirlerse değerlendirmeye başlayabiliriz oğluşlarınızı.  :ehi: :k06:

< ESLAL >

kızlar biz geldik herşey yolundaymış çok şükür ağrılarım başlamış vajinal muayne yaptı doktor  :honk: çok stres yaptım çok kötü dayanılmıycak bi acı değil ma kendimi kötü hissettim çok  :y25:

rahim ağzı yumşamış ama açılma yokmuş daha  :honk: Allah'ım hayırlısıyla kurtulmak nasip etsin benim gözüm korktu bugün  :cildir:

bugün kalktığımdan beri ağrım vardı muayneden sonra daha çok arttı

kızlar sizin doğumdan önceki son nst de ağrınız nasıl çıktı hatırlıyomusunuz benim bugün 10 dk kadar sürdü ve 4 kez ağrım çıktı  :dontknow:

Demet_dk

Alıntı yapılan: ezoo - 15 Aralık , 2009, 20:17:41
kızlar biz geldik herşey yolundaymış çok şükür ağrılarım başlamış vajinal muayne yaptı doktor  :honk: çok stres yaptım çok kötü dayanılmıycak bi acı değil ma kendimi kötü hissettim çok  :y25:

rahim ağzı yumşamış ama açılma yokmuş daha  :honk: Allah'ım hayırlısıyla kurtulmak nasip etsin benim gözüm korktu bugün  :cildir:

kızlar sizin doğumdan önceki son nst de ağrınız nasıl çıktı hatırlıyomusunuz benim bugün 10 dk kadar sürdü ve 4 kez ağrım çıktı  :dontknow:

o kadar nst ye bağladım 1 defa sancım çıkmıştı  :k06:

zelis

10 dk da 4 defa iyi bence canim , Allah in izniyle hazirlaniyor sanirim rahim doguma ....

benim gecen gun her 5 dk ya bi cikmisti 1 gece hasatanede kotrol altinda tutmuslardi , ama cok sukur gecti bizimki , zaten gecsinde daha en az 8 haftamiz var ...

benimkisi dogum kanalina yerlesmeye calisiyor ama bi turku yerlesemiyor bi sag kasikta kafasi bi sol kasikta ....
hakkimizsa hayirlisi diyorum canim,,,

Rabbim kolayliklar versin...

Balböceği

ezoom bacim dogumunmu yaklasti  :y25:

Demet_dk

Alıntı yapılan: __Derin__ - 15 Aralık , 2009, 19:49:01
Alıntı yapılan: Demet_dk - 15 Aralık , 2009, 16:30:51

:) sonrası nasıl değişecek diye merak ediyorum, benzettiysen ekle de tatlım resimleri azcık merakım gitsin.

bi an oğlumun minik halini görmüş gibi oldum  :k06:

< ESLAL >

ne güzel dmetcim sabahtan beri ağrım var kasılmalarımda çok oluyo artık,hiç rahat değilim ağrı sızı olmadan doğuru verseydim bende ne güzel olcaktı ama  :tongue3:

Alıntı yapılan: zelis - 15 Aralık , 2009, 20:29:06
10 dk da 4 defa iyi bence canim , Allah in izniyle hazirlaniyor sanirim rahim doguma ....

benim gecen gun her 5 dk ya bi cikmisti 1 gece hasatanede kotrol altinda tutmuslardi , ama cok sukur gecti bizimki , zaten gecsinde daha en az 8 haftamiz var ...

benimkisi dogum kanalina yerlesmeye calisiyor ama bi turku yerlesemiyor bi sag kasikta kafasi bi sol kasikta ....
hakkimizsa hayirlisi diyorum canim,,,

Rabbim kolayliklar versin...

:amin: :amin:canım az kalmış diyosun yani,hadi inş. hayırlısıyla olsun artık..benim hatun kanalada yerleşmiş başı sol kasıkta herşey hazır beklenmekte bıcırık karnımdaki ağrıda hala devam ediyor  :honk:

Rabbim hepimizin yardımcısı olsun canım  :amin: :amin: :amin:

hee yaaaa balböceğim çok az kaldı artık eli kulağında hayırlısıyla bi doğsa  :honk:

Balböceği

ezocum insallah bir ikinmadaaa biter iser allahimmm oyyy
o durumdakine yardim etsinnn saglikli sihhatli dogumlarin olsun cnmmm  :amin: :amin: :amin:

< ESLAL >

amin canım inş. hayırlısıyla kurtuluruz,bende bu yolda olan herkeste bi nefeste kurtulur inş.  :amin: :amin: :amin:

ben bugün korktum azcık nasıl doğurcam bilmem  :y25:

ferda

kızlar bugün kontrolüm vardı 36+4 günlüğüz bebişin kilosu 2.500gr geldi biraz yzayıf gibi bana göre sizce normalmi  :(ben 13 kilo aldım bebk ise bunun 2.500gr ne kadar az biiraz canım sıkıldı..36 haftalık anneler cevap verirseniz memnun olurum sizin bebişler kaç kilo

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ezoo - 15 Aralık , 2009, 21:01:37
amin canım inş. hayırlısıyla kurtuluruz,bende bu yolda olan herkeste bi nefeste kurtulur inş.  :amin: :amin: :amin:

ben bugün korktum azcık nasıl doğurcam bilmem  :y25:

EZOCUM İNŞALLAH ÇOK KOLAY DOGUM OLUR...TUM HAMİLELERIN ALLAH YARDIMCISI OLSUN :amin: :amin: :amin: :amin:

AککORTįє

canımmmm Allah yardımcın olsun hayatımm  :amin:  :opucuk: