Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

gerçekten zamanımız çok azaldı kızlar kızım çok aşağıda artık yürürken düşecek die korkuyorum  :k06:

zaten bugün yarın oldu oldu olmadı çarşamba günü gidiyoruz doktora azcık daha kilo aldıysa sezeryana doğru,ağrılarım arttı iice doğurmak istiyorum

artık  :cildir: :cildir: :cildir:

bendede belirti çok icrat yok  :ehi: :ehi: karnım ağrıyo diom kimse oralı olmuyo artık :toothy10: :toothy10: bu gidişle doğuruyorum desem inanmıycaklar

sunga25 ((( Serpil )))

ezgicimm SEN BEKLE BEKLE BİZ SANA YETİŞTİKK...  :flowers:
SENDEN ÖNCE DOGURCAZZ BİZ İLKNURLA  :ehi:

< ESLAL >

valla öyle görünüyor canım olsun napalım kısmet  :-\

kayınvaldem dio azcık daha dursa karnında dişlenecek  :ehi: birde diolar aman tombiş olsun bakımı kolay olur sen nasıl taşıyosun dien yok  :honk: çok

nankör herkes çokkkk  :caca: :caca: :caca:

defne8383

YOK EZGİCİM BENCE STRES YAPMA ZATEN DAHA ANCA GÜNÜN DOLMADI Kİ BİR DE İLK BEBEKLERİMİZ TABİ ANLIYORUM BEN DE SABIRSIZLANIYORUM AMA ANNELİK , DOĞUM SABIR İŞİ AZ KALDI SONRASI VUSLAT İNŞ.

< ESLAL >

haklısın tatlım çok sabır istiyor günüm dolmadı ama benim bebeğim iri biraz sanırım o yüzden bu kadar zorlandım  :-\  sağlığı yerinde olsun ben herşeye

razıyım ama kilosu beni korkutuyo iyi beslendiği için değil şekerden dolayı kilo alması dahada üzüyo o yüzden hemen olsun istiyorum canım 

bugün hareketleri çok az ve yavaş yarın gidicem bakalım doktora, herkes doğuma az kaldığı için öyle panik yapma diyo ama ben gideyim içim rahat etsin

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

iyi aksamlarrr canım allah bir avazda kurtarsınn inş melegini kucagına alırsınnn  :amin:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

< ESLAL >

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

canım sağol Allah bu yolda olan herkesin yardımcısı olsun bende herkesde yavrucuklarına kavuşsun sağ salim  :amin: :amin:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

valla bilmiyorum ayşecim yaa bugün gündüz nerdeyse hiç hareket etmedi akşamda küçük kıpırdanmaları var yarın gidicem doktora

kasıklarımda inanılmaz bi dolgunluk var ara ara ağrı giriyor ama düzenli değil anlıycan belirtiler hala devam ama gelen yok  :dontknow:

bakalım yarın ne diycek doktor 4 ten sonra gidicez geldiğim gibi yazarım belkide doğurur gelirim  :k06:  :k06:

sunga25 ((( Serpil )))

İNŞ.. GÜZEL HABERLER ALIRIZ SENDEN EZGİCİMM
HADİ HADİ DOGURUNDA SIRA BİZE GELSİNNN  :hieyt:  :cildir:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

:amin: :amin: inş. kızlar bende çok merak ediyorum kuzucum nasıl bakalım  ??? ???

inş. herşey yolundadır kilo almamıştır fıstık  :amin:

Demet_dk

fazla samimiyetimiz yok aslında ama bende merak ediyorum seni  :opucuk:
iyi haberlerle gelirsin inşallah canm

Zeynep_Sena

ezgicim insallah hayirli haberlerle gelirsin benimde bu arada 2 kez kesin daha fazlasindan emin deilim nisanim geldi haber verim dedim okumayanlar olduysa hadi bakalim ezgimi benmi sira cok kariscak belkide ayni gun dogucaklar bebisler ;)