Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

sunga25 ((( Serpil )))

Alıntı yapılan: unicorn - 09 Aralık , 2009, 23:24:48
ben 36+2 hftalık hamileyim
karımda kasılma göğsümün altında bitmeyen bir ağrı, kasıklarımda bıçak kesiği gibi aniden saplanan sızlamalarım ve doğum konusunda korkularım var :(
yalnız değilim dimmi ... :cildir:

BENCEDE YANLIZ DEGİLSİN 2 GUN ÖNCE BENIMDE SOL GÖGÜSÜMÜN ALTI AGRIYORDU...SEBEBİİ BEBEK BÜYÜDÜKCE KABURGA KEMİKLERİMİZ YUKARI DOGRU CEKILIRMIS BU YUSDEN AGRILARIN OLMASI GAYET DOGALMIS CANIM...ALLAH HEPIMIZIN YRD OLSUN  :icon_pale:

Zeynep_Sena

arkadas agrilarim var filan diye yazmis o haftalarda bendede cok oluyordu su 1 haftadir cok rahattim baya sanki hic dogurmuycakmisim gibi geliyordu falan ama dun gece baya agrilarim oldu yalniz ben kasiklarimdaki agriyi coktandir cekmiyorum o 1 -2 haftadir var oda bebek sanirim iyce iniyo o yuzden oluyo simdi 10 gunum kaldi ama hayirlisi artik sancilar yavas yavas geliyo sanirim .Sol gogsumun alti deil benimde sag gogsumun alti agriyo cunku bebegin ayaklari hep orda ordan hic gitmiyo .simdide iyce buyudu ayaklariyla vurdugu an canim yaniyo .Hepimize allah yardim etsin.

zelis

Alıntı yapılan: ☆..ŞeKeRiiM..☆ - 09 Aralık , 2009, 21:39:58
ewet...ınsandan ınsana degıısyor...devlet ozlde farketmıyor..

ama devlette daha sık oluyor

buarada gecıs olsun zelış :opucuk:

tesekkur ederim aysecim ....... :opucuk:

zelis

Alıntı yapılan: sunga25 ((( Serpil ))) - 10 Aralık , 2009, 12:16:17
karımda kasılma göğsümün altında bitmeyen bir ağrı, kasıklarımda bıçak kesiği gibi aniden saplanan sızlamalarım ve doğum konusunda korkularım var :(

BENCEDE YANLIZ DEGİLSİN 2 GUN ÖNCE BENIMDE SOL GÖGÜSÜMÜN ALTI AGRIYORDU...SEBEBİİ BEBEK BÜYÜDÜKCE KABURGA KEMİKLERİMİZ YUKARI DOGRU CEKILIRMIS BU YUSDEN AGRILARIN OLMASI GAYET DOGALMIS CANIM...ALLAH HEPIMIZIN YRD OLSUN  :icon_pale:

kesinlikle yalniz degilsiniz kizlar ... ben 30+2 olmama ragmen karnimdaki gerilmeler cok fazlaydi , ve ayni zaman de adet sancisi gibi belime vuran agrilar oldurmustu beni , bi gun hastane de kaldim ve simdi azaldi cok sukur....
Rabbim hepimizin yardimcisi olsun.....

AککORTįє

мiŁenα.

sulugıoz canım ılk sıradasın hayırlı olsun artık sen gırer yazarsın

gulfer kızı buldu kactı :k06: :k06:

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

bugün neden kimse burda değillll  :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing:

yahu bacaklarım çok kasılıyor ve diz kapaklarım vee orta bölüm malum fazlasıyla kasılıyor. yürüdükçe düşecekmiş gibi oluyor  :k06:

umarım bunlar olağan belirtilerdirr  :y25:

ve bunların yanısıra olağan hamilelik gerginliğim hat safhaya çıkmış durumda, yani erken doğum yaparsam (Allah korusun) eminim bu benim aşırı gerginliğimden veyahut sinirimden olacakkkkk. kesinlikle hiçbirşeye tahammül edemiyorum. geçen gün facebook açılmadı mesela nerdeyse ekranı kaldırıp yere fırlatıcaktım. öyle bir duruma giriyorum ki nefesim kesiliyor. normalde de pek sakin bi yapım yoktu ama son zamanlrda daha da arttı. heleki eşim bi 10 sene kesinlikle çocuk yok diyor  :k06:

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

eşin en guzelınnı demıs..benımde gırmedı ben laptopu fırlatıyrodum az kalmıstı..o sınır bendede var hemde cokk bırde zaten sınırlıydım....ufffff...bırde esım yok dahada sınırlıyım :cildir: :cildir:

bırde cocuk sesıne dayanamıyorum ..komsunun cocugu falan sokaktakı cocuklara sardım ...delı gıbı oldum....kaynanama bagırmısım farkında olmadan kadın dıyorkı ne oldu sana :honk:

unicorn

Alıntı yapılan: zelis - 10 Aralık , 2009, 15:53:56
Alıntı yapılan: sunga25 ((( Serpil ))) - 10 Aralık , 2009, 12:16:17

kesinlikle yalniz degilsiniz kizlar ... ben 30+2 olmama ragmen karnimdaki gerilmeler cok fazlaydi , ve ayni zaman de adet sancisi gibi belime vuran agrilar oldurmustu beni , bi gun hastane de kaldim ve simdi azaldi cok sukur....
Rabbim hepimizin yardimcisi olsun.....

thanks hanımlar yalnız olmadığnı bilmek güselll
doğum yaklaştıkça bu ağrılr azalacakmiş sanırım bu bi hurafe mi gerçekliği var mı acaba
enerji artışı da oluyomuş ben 8 gundur evdeyim öncesinde çalıştım hep aktif olarak araç falan kullandm
şimdi evdeyim kendimi çok mu dinliyorum acaba :( bi de fena nezleyim çıkmıyorum evden 2 3 gündür :( :-ooo

< ESLAL >

kızlar şimdik doktordan geldik kuzucum  :nazar: :nazar: 3880gr  :nazar: :nazar: olmuş nst de ağrım çıktı zaten bugün çok kasılmam var  :-\ 10 güne

kadar

doğum olmazsa sezeryana alıcam dedi doktor  :honk:

мiŁenα.

maşallah nisa hilale :nazar: :nazar: :nazar:

ayyyy geldi ezgicim zman daralıyor....kzımız inşş vakıtlıce gelır :amin:

< ESLAL >

evt ayşecim bişey kalmadı artık hem çok heycanlıyım hemde gerginim niese doktora gidip gelince geriliyorum çok normal doğum beni korkutmaya başladı

kilosundan dolayı kuzucumun sağlığı yerinde olsun ama sanki böyle olunca doğum zor olcak gibi geliyor  :dontknow:  hayırlısıyla olsa bi kaç gün

içinde  :amin: :amin:

ırmak184

Alıntı yapılan: ezoo - 10 Aralık , 2009, 19:33:33
kızlar şimdik doktordan geldik kuzucum  :nazar: :nazar: 3880gr  :nazar: :nazar: olmuş nst de ağrım çıktı zaten bugün çok kasılmam var  :-\ 10 güne

kadar

maşallah  :nazar:  :nazar: kilosu yerinde kızının,allah hayırlısıyla dogurmanı nasip etsin canım  :amin:  :amin:

мiŁenα.

ezgıcım melegın saglıklı sıkma canını zaten 4 kılo olur rahat muhtemelen sezeryanmı olcan ???

AککORTįє

Alıntı yapılan: ezoo - 10 Aralık , 2009, 19:33:33

kadar

canım süper maşallah ya  :nazar:

senin kuzu iyice tosun olmuşşş  :k06: desene etine butuna doğacak   :nazar: :nazar: :nazar:

canım bencede sen artık tam sezeryanlık oldun diye düşünüyorum ben, bebişin kilosu fazla aşağıdan çıkar çıkmasınada son anda da riske gerek yok  tatlım ama yine sen bilirsin. doktorunda mutlaka seni doğru yönlendirecektir