Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

DER!N

Merhaba nesali, ben şuan 38+ 2 günlüğüm yani 39.haftamdan 2 gün aldım toplamı 40 hafta oluyor 9.ay tam dolacak +10 gün ilave.

9.ay tam bitebilir bitmeyebilir kuzucuğunun keyfine kalmış  :k06: 37.haftada doğmuş olsa bile çok ender sıkıntı yaşanıyormuş rahat ol yani  ;)

Rabbim cümlemize hayırla ve sağlıkla günlerimizi tamamlamak yavrularımızı koklamak nasib etsin.

:amin: :amin: :amin:

--elif--

teşekkürler cnm biz daha beklicez sanırım hevesleniyoz ama daha zamanı var inş. hayırlısıyla kavuşuruz bebişlerimize  :amin:

DER!N

мiŁenα.

gülfercım sevndım canımın ıcı :opucuk:

masallah ecrın selene :nazar:

ıcımız rahataldı :nazar:

:love9: :love7: :love9:

DER!N

AککORTįє

gülfercim maşallah anasına da kuzusuna daaa  :nazar: :nazar: :nazar:  herşeyin yolunda olmasına çok sevindimm  :opucuk:

< ESLAL >

kızlar benim minnoş iyice büyüdü ve büyümeye devam ediyor sanırım ama artık karnımın daha fazla büyümesi mümkün değil akşam kıpır kıpır sığamadı bi türlü ve her hareketi çok acı verdi bana  :y25: birde şu 2 gündür çok fazla hıçkırık tutuyo kızımı sanki rahat hareket edememek huzursuz ediyor onu gibi hissediyorum :-\ hayırlısıyla doğsa artık oda rahatlasa bende  :amin:

Angel

ezgicim masallah  yavrucuguna tam bie tosun prenses olucak desene   :binkybaby:    :nazar: :nazar: :nazar:

masallah subahanallah yerim ben onun minik poposunu ayaklarini yumuk yumuk elleriniii oyyyyy teyzesi kurban olsun onaaaaaaaa masallah tututututuuuuu

Allahim  butun yavrularimizi korusun insallah  :amin: :amin: :amin:

kizlar alinmayin sizinkilerinde popislerini yerimmmm    :hungry: :hungry:   teyzesi kurban olsun onlara masallah hepsinede   :nazar: :nazar: :nazar:

gulfercim canim  seninde gunu gelmis artik canim masallah yokmu sancin     :opucuk:   hadi gesin hayirlisiyla ecrin selen cok merak ediyorum prensesiii     :muzz: :muzz: :muzz:   hayirlisiyla saglikli sekilde kurtulursuznu insallah   :amin: :amin: 

rabbim hepionize hayirli saglikli kolay dogumlar nasip eder insallahhhhhhhh   :amin: :amin:

< ESLAL >

sağol teyzesi sorma hemde ne tosun olcak  :nazar: 4  :nazar: kilo doğmasını bekliyor doktor ama nasıl doğurcam orasını bilmiyorum   :y25:  :suclu:
gülferin günü geldi ama onun maşallahı var bu ara bizi bekliyor o birlikte doğurcaz bizimkide gelmek için sabırsızlanıyor zaten  :k06:
emrem nasıl annesi kuzum büyümüştür artık anlamaya başlamıştır herşeyi masum gülücüklerde başlamıştır ayyy gıdısını yiyim onun ben nasıl ısırıp koklamak geldi içimden  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Allah'ım o melek yüzlerini esirgemesin hiçbirimizden  :amin: :amin:

AککORTįє

Alıntı yapılan: ezoo - 22 Kasım , 2009, 13:01:40
kızlar benim minnoş iyice büyüdü ve büyümeye devam ediyor sanırım ama artık karnımın daha fazla büyümesi mümkün değil akşam kıpır kıpır sığamadı bi türlü ve her hareketi çok acı verdi bana  :y25: birde şu 2 gündür çok fazla hıçkırık tutuyo kızımı sanki rahat hareket edememek huzursuz ediyor onu gibi hissediyorum :-\ hayırlısıyla doğsa artık oda rahatlasa bende  :amin:

CANIM YAA  :-\  İNŞ HAYIRLISIYLA SENDE GÜLFERDE SAĞLIKLICA ATLATIN İNŞALLAH  :amin: E ARTIK ZAMANI GELİYOR YAVAŞ YAVAŞ ODA ARTIK ÇIKMAK İSTİYOR ANNESİİİ  :D   GÜLFERDEN SES ÇIKMIYOR ONUNKİ YERİNDEN MEMNUN SANIRIM  :k06: HAYIRLSIYLA GELSİNLER İNŞALLAH  :amin:  
BENİMDE ARTIK KRAMPLARIM AĞRILARIM SIKLAŞMAYA BAŞLADI, KASIKLARIMDA BACAKLARIMDA. ASLINDA BACAKLARIMDA Bİ KÇA DEFA OLDU, AMA KASIKLARIMDA OLANI ARTIK HERGGÜN HİSSEDİYORUM. GEÇEN GÜN SABAH KALKTIM, ALLAH TAN EŞİM DAHA GİTMEMİŞTİ.ÖYLE Bİ AĞRI GİRDİ Kİ KALDIM ÖLE, YANİ KRAMPLAR HAFİF HAFİF OLUYORDU AMA BU KADAR ACILI İLK DEFA OLDU. HEMEN YATIRDI EŞİM.  YATRINCA BACAĞIMDAKİ AĞRI KESİLDİ HEMEN AMA KJARNIMIN İÇİ YANİ HEMEN KASIĞIMIN ÜSTÜ ÇOK RESMEN ACIYORDU. EN FAZLA 30 SANİYE SONRA KALKTIM. AMA TEK OLSAYDIM NE YAPARDIM BİLMİYORUM. NORMALMİŞ ARTIK  BUNLAR AMA BAYA KORKUTTU BİZİ

< ESLAL >

evt tatlım sanırım artık oda bende kurtulmak istiyoruz bu durumdan hareketleri tekmede değil çok farklı sanki kendine yer açmak için kıvranıyor içimden bişeyler kopuyo ince ince sızlıyor,karnımda ağrıdan çok acı hissetmeye başladım  :honk: finele az kaldı ama bende çok yoruldum sanki hayırlısıyla bitsin inş.
evt selen baştan hevesliydi gelmeye sonradan rahat geldi yeri  :D sağlıkları yerinde olsun annişleride çok üzmeden gelsinler inş. :amin:
canım ben hiç kıramp yaşamadım dün geceyle birlikte 3 kez karın ağrım,acım oldu oda bebeğin hareketlerindenmiş dr.öyle söyledi artık çok büyüdü hareketleri canını yakacak normal dedi :dontknow: onun dışında bacaklarımda filan hiç kıramp olmadı ama 7.aydan sonra olabiliyor magnezyum iyi geliyor tatlım  onu al istersen ağrıların daha çok artmadan

мiŁenα.

canlarım allah yardımcınız olsun bız 3 gun sonra 5 /5 olcaz....

allaha sukru ole agırlasa haraket kısıtlıgı yok  :)

ıns gulfer ve azgı cabucak hayırlısıyla dogurrsunuz..selcan ve ılknurum sızde hayırlısıyla dogum yaprsnız sonra bıze gelır sıraaa :k06:

:love9: :love7: :love9:

DER!N

:amin: :amin: :amin: TÜM HAYIRLI DUALARA BİNLERCE...

Biz halimizden memnunuz, artık yürüyorum geçen aya nazaran süperim gece kalkmalarım devam ediyor ama sanırım oda hazırlık bebiş doğunca gece kalkmalarına alıştırıyor beni Rabbim.  Ağrım sızım olmasın razıyım ben uykusuzluğa.

Hayırlı vakitte hayırlısıyla doğsunlar, kızım pek gelme taraftarı değil şu aralar hayırlısı bakalım...Popişini dönmeye başlamış dedi doktorum içim rahatladı tabii yetiştirip dönebilirse komple iyi olur.  :aferin:

< ESLAL >

maşallah prensese annesini üzmediği sürece istediği kadar durabilir tabi  :k06: bizimki beni hiç rahat bırakmıyor bu ara ee bu kadar tombiş olursa sığamaz tabi daha 20 gün nasıl durcaz bilmiyorum  :dontknow: hayırlısı artık Allah yardımcımız olsun yarabbim :amin: :amin:
ayşe aman de kıs ağırlaşma ama ağırlaşmış gibi yapabilirsin arada  ;)  :k06: :k06: ben şurda 1 haftadır ağırlaştığımı hissediyorum o bile çok zor geldi Allah erkenden ağırlaşanların yardımcısı olsun çok zor  

DER!N

Sağol canım, dönem dönem coşmalar oluyor canımı da yakıyor ama halimden memnunum çok şükür, senin de belki durulur biraz bir süre önce benimki de çok zorluyordu ama değişti huyu  :k06: