Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

hayırlısı ile canım tatlı ve süper gerçekler bunlar inşallah yardımcı olacak kimsen var mıydı senin

yani son günler ya insan yanında bir nefes ara heralde

DER!N

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 19 Kasım , 2009, 19:17:12
hayırlısı ile canım tatlı ve süper gerçekler bunlar inşallah yardımcı olacak kimsen var mıydı senin

yani son günler ya insan yanında bir nefes ara heralde

Pek öyle nefes aranmıyor yada ben şanssızım Pınar, kızkardeşimin okulu old. için kendi annem yanımda değil kayınvalidem yanımda ve beni sinir ediyor yalnızlığa alıştım, ya ondan yada ne bilim ya ben mi ona bakıyorum o mu bana bakacak belli değil. Gitmesini istiyorum  :cussing:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

anladım canım allah kolaylık versin sık biraz daha dişini doğumdan sonra çok işine yarayacak kayınvaliden bence tabi

bu arada sen hangi şehirdeydin hayatım

DER!N

Annem 1 Aralıkta yanımda olacak inş. o zamana kadar kızım doğarsa süper olur annem yanımda olsun istiyorum.

Ben İstanbuldayım tatlım avrupa yakasındayım, annemler kayınvalidemler falan anadolu yakasında oturuyorlar.

Sen nerelerdesin?

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

anladım canım inşallah annen dilediğin gibi yanında olur

bende izmirdeyim canım kayınvalidem bir alt katta annemde iki sokak yukarımda oturuyor

bana herkes yakın yani :D

DER!N

İnş. canım çok sağol.

Sen de şanslı azınlıktansın keşke benim de ailem yakınımda olsa onlar varken öyle rahatımki, haftasonu kardeşim ve annem gelecekler ama yine hafta başına gitmeleri lazım. 1 Aralıkta ablam gelip kardeşimin yanında duracak oda evli çünkü, e babamda yok işte bir şekilde ayarlanmaya çalışıyor.

Rabbim hakkımızda hayırlısını versin  :amin: Aslında kayınvalidem çok sessiz bir kadın ama işte ben biraz son günlerimde anlamsızca gerginim her yaptığı batıyor.  ::)

< ESLAL >

benimde 2 aralıkta kayınvaldem geliyo gülfercim nasıl gözüm yollarda  :hieyt: :hieyt:
ama o gelmeden doğurcam diyede aklım çıkıyo kim bakar bana buralar  :y25:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: __Derin__ - 19 Kasım , 2009, 19:41:57
İnş. canım çok sağol.

Sen de şanslı azınlıktansın keşke benim de ailem yakınımda olsa onlar varken öyle rahatımki, haftasonu kardeşim ve annem gelecekler ama yine hafta başına gitmeleri lazım. 1 Aralıkta ablam gelip kardeşimin yanında duracak oda evli çünkü, e babamda yok işte bir şekilde ayarlanmaya çalışıyor.

Rabbim hakkımızda hayırlısını versin  :amin: Aslında kayınvalidem çok sessiz bir kadın ama işte ben biraz son günlerimde anlamsızca gerginim her yaptığı batıyor.  ::)

evet canım son anların verdiği gerginlik olsa gerek takılmamaya çalış canım hakkında hayırlısı inşallah annenler gelir biran öncede sende rahatlarsın :opucuk:

AککORTįє

BAHAR; sağol canım. amin inşallah cümlemizle beraber :amin: kilo alımına çok dikkat et. sen gebeliğin çok başlarındasın, ikiz olsuğu için erken başladı sanırım kuyruk sokumu ağrın. kilo alımına çok ama çok dikkat etmen lazım.
KUZEY SERPİL; sağol canım senin tosunda kocaman olmuş maşallah.  :nazar: artık az kaldı hayırlısıyla tamamlayalımda  :amin:

SUNGA SERPİL; sende sağol canım, misafirlerim geldi ondan açmadım canım  ;) cumarteside senin hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah  :D

GÜLFER; sende hayırlı haberler bize ve az kaldı sakin olmaya çalış. kuzucuğun doğsun geçecek gidecek inşallah  :D

PINAR VE EZGİ ; sizlerde sağolun kızlar  :opucuk: sorma ezgi çok ağırlaştım ve bu hiç tahmin etmediğim birşeyden dolayı çıktı. halimi görme yani  :y25: . allah tan benim annem de 2 sokak altımda, kayınvalidem altımda oturuyor. çok şükür her konuda yardımcı oluyorlar.
az kaldı artık hayırlısıyla atlatalım.başı sen ve gülfer çekiyosunuz  :D önce siz sonra biz  :D

AککORTįє

bu arada tickerindan yanlış anlamadım umarım pınarcım hamilemisinnnn  :muzz: :muzz:  çok sevindim canımmm  :opucuk: daha yeni gördüm vallahi.

Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin hayatımm sağlıcakla inşallah  :flowers: :love9: :love9:

< ESLAL >

şanslısın ozaman ilknurcum ben bi başıma yaşadım hamileliğimi eşim yardımcı olmaya çalışıyor ama nekadar yapabilrse işte illa arkasından toplamak gerekiyo  :sad1: annemler bu göbüşlü halimi bile göremediler böyle olması çok zorrrr  :y25:
hayırlısıyla biranönce doğurmak istiyorum artık  :cildir:

мiŁenα.

20 Kasım , 2009, 08:02:09 #296 Son düzenlenme: 20 Kasım , 2009, 08:07:41 ☆..ŞeKeRiiM..☆
gülfercım yanılmıyorsam yanındakı hatun kaynanan dımı..yuh ona sen yattın dıye oda mı yatmıs eını bırseye surmemıs eee neden gelmıs yanına sana ıs cıksın dıyemı :cussing: :cussing:

ılknurcum canımın ıcı  ıns zamanında vaktınde saglıklı dogum yaparsın :amin:

kızllar vakıt cabuk gecıyor ....artık zaman gectıkce dogumu dogum anını dusunuyorum hele de dun fatosun bebegını gordum hamıleyım dedıgı guu hatırıyorum sımdı dogum yapmıs ewınde bebeıyle ....ıcım acayıp oluyor..21+1 olduk....haraketler ıyıce sıklastı artık gecelerı deıl gunduzlerıde horon tepıyor :muzz: :muzz:

buarada ası yerım benı dellendırıyor bu nasıl acı agrı anlamadım dokunamıyorum sıstı :sad1:

:love9: :love7: :love9:

DER!N

Evet tatlım yanımdaki hatun kayınvalidem, yaşlı kadın ama aslında kendi evinde işini gücünü kendi yapıyor yanında başkası yok.

Ne bilem oğluşunu mu kıskanıyor ne ediyor, geçen gün sırtım çok ağrıyor dedim 5-10 dk. sonra baş ağrısı tuttu :)

En çok beni gıcık eden yönlerinden biri de yemek konusu anlatayım hemen  2 gün önceki bir olay:k06: :k06:

Eşim karnıbahar yemeğini çok sever ben hiç sevmesem de yaparım ona, ben de kızartmasını severim neyse geçen akşam karnıbaharın yarısından çoğunu kızarttım eşim evlendiğimizden sonra bildi kızartmasının tadını ve seviyor. Fazla kızartmışım işte eşim şirinlik yapıyor servis tabağından kendi tabağına hemen hepsini aldı ben de şaka yaptım bize bişey bırakmadın dedim. Hatun kişi şöyle dedi ''sen ye oğlum sen dışarıda çalışıyorsun'' cinler tepeme çıktı allam sanki biz ciddi bişey diyoruz gibi oğlunu kayırdı. Eşimde üstü kapalı uyardı onu. Gün içindede benzer şeyler yapıyor eşime anlatmıştım daha önce böyle konuştuğunu masada da olunca direkt görmüş oldu.

Bugün kontrol günümüz gün bitmez artık bana
  :y25:

мiŁenα.

biter biter....

anamm o ne ole bende ne kadar yapmıcam desemde yapıyorum asagının ısı yukarının ısı..eltım hamıelyken hıc bırsey yapmıyordu ben gotumun ustune oturmuyom...esı kızıyor bır esım ewdeyken rahatım...o herseyımızı yapıyor caasır bualsık herseyyy :love3:

ama kaynanamda yaptırmıyor da oda hasta mecburen kalıyor...kayınpedere sınır oluyorum acıtasyon yapıyor kaynanam gece uyudum ıyı dıyor yok dıyor uyumadınmı sabh kalkıyorum asagı ınıyrum hemen dıyorkı hıc uyumadı..hadı kalk yardım et vs sanamı kaldı deılmı allah allah esım ınme dıyor ufo var yukarda ısıtıyor oda alr kucuk ama kokrkuyorum hasta olurum dıye hem canım sıkılıyor tek asagı ınıyom aslında hıc ınmıcen :violent1:

:love9: :love7: :love9:

KUZEY

Alıntı yapılan: __Derin__ - 19 Kasım , 2009, 18:15:50
Maşallah kuzucuğa da annesine de, kocaman olmuş paşamız.

Hep böyle güzel haberler verin inş.

Darısı başımıza olsun yarın 5.30da da bizim randevumuz var.

Bana bugün geçmek bilmedi öğleden beri yatıyorum, ben yatıyorum benim yanımdaki hatunda maşallah yatmış tüm gün, kalktım yemek yaptım  :(

Çok canım sıkılıyor bu durumlara, kızım bir an önce hayırlısıyla doğsada eski günlerimize dönsek.

canım hadi bakalım hayırlı haberlerle gel inşallah :amin: