Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

Angel

aysecim benim drum oyle yapti kadindi Allahtan   ::)  ama sizin turkiyede nasil yaparlar bilemem. ayrica son haftalarinda yapiyor dr'lar.  acimiyor ki canim 

niye korkuyorsun zaten o bolgen acilmis  pozisyonda  ( catin )  :aferin:  parkindaysaniz kislar bacaklariniz acik yuruyorsunuz son aylarda catinizdan dolayi    :laughing7:   

ayy ben ayni surahi hanim gibi olmustum penguene benzetiyorbu beni esim yururken hep catinin acilmasindan kaynaklaniyor .

gulfercim dogumdan bukadar korkma canim neyle karsilasacagini bilemessin   :aferin:   bak ben iki dogumumdada cok rahattim hic korkum yoktu

hatta sancilarim geldiginde bile size yazmistim ve havalara ucuyordum sevincten   :muzz:  herkes sasiriyordu bu halime annem ,esim

yaa sen niye bukadar rahatsin diyorlardi bana biz 10 doguruyoruz burda diyorlardi   :basardim: :basardim: 

benim hic dikis olayi yoktu kislar cok sukur hic yirtilmam olmamisti .iki dogumumdada oyle  Allah yardimciniz olsun   :amin:

unutmayin kislar hep dua hep duaaa Allahim yardim ediyor  benim dogum okadar cok  cabuk gectiki nasil gectigini anliyamadim  bile

ayrica hic bir agri kesici almamistim sancilanirken nede dogumdan sonra.

rabbim hepinizede hayirli dogumlar nasip etsin insallah  :amin: :amin:

miray

bende cok korkuyordum catı muayenesinden ama benim dr um yapmadı 38 haftada suyum geldi ve doguma gidince baktı
ilk önce korkuyosun ama alışıyosun
catı muayenesi diyince bile tırsan ben normal dogum yaptım
sadece dua ettim gercekten allah güç veriyo oan  :y25:
allah herkesin yardımcısı olsun

< ESLAL >

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Allah'ım hepimizin yardımcısı olsun bizleride bir avazda kurtarsın inş.

miray

мiŁenα.

cidden acıklık olcak zaten kolay gırer sanırsam.... :k06:

allahım bızede hayırlı dogumlar nasıp etsın normal dogu nasıp etsın :amin:

DER!N

:amin: :amin: :amin:

Ezgicim benim de öyle, gece işte yatağa zor bela uzanıyorum yastık destekleriyle falan bir süre sonra sırtım ağrıyor sağa sola dnmeye çalışırken çokda yavaş hareket etmeme rağmen o yırtılış gibi acıyı duyuyorum.

Tülincim doğumdan korkmuyorum canım her doğum farklı oluyor ne yaşanması gerekirse onu yaşayacağım diye kendimi teselli ediyorum.
Benim acı eşiğim düşük biliyorum canım yanacak ama içim rahat dediğim gibi ne yaşanılması gerekiyorsa vardır bir hayr diyerek devam işte.

Rabbim her işimizi kolaylasın hayırlı ve sağlıklı doğumlar nasip etsin.  :amin:

sarisinn

başa gelen çekiliyo..öyle yada böyle doğuracaz..allah hepimizin yardımcısı olsun.. :amin:

мiŁenα.

AککORTįє

:amin: :amin: doğurana kadar da dokuz doğuruyoruz oda ayrı tabii

< ESLAL >

haklısın ilknurcum ozaman 1 kerede olacak ne olcaksa az yada çok çekicez ve bitecek ama o an gelene kadar yaşananlar  :honk:

DER!N

Kontrole her gidişim olay mübarek yeni havadislerim var bakalım bebiş doğana kadar daha neler yaşıycaz.

Benim pıtırcık başaşağı fakat yüzü bize dnük duruyormuş doğuma da byle olursa zor bir doğum olacak demekmiş riske atmam sezaryen yaparım dedi.

Ben boşa hayal kurup duruyorum, şimdiye kadar sezaryeni hiç araştırıp okumadım şimdiden sonrada onunla kafayı yerim herhalde.

Bu arada kızım 250gram daha almış yaklaşık 3000gram şuan, işte böyle arkası haftaya cuma  :k06:

< ESLAL >

inş. döner yüzünü pıtırcık canım dediğin gibi iyi kötü kendini hazırladın inş. dönerde gerek kalmaz sezeryana  :amin: :amin: ayyy inş. benim son anda bi sorun çıkmaz ben sezeryandan çok korkuyorum  :-ooo :-ooo :-ooo
maşallah kilosuda çok iyi canım  :nazar: minik olcak erken gelcek derken tombiş bi kız olacak bu gidişle  :k06: oyy fıstık nasıl sevip koklayasım geldi  :opucuk:

DER!N

Sağol teyzesi, doktorumun dediğine göre 3500gram falan doğacakmış aman sağlıklı olsunlarda ister zayıf ister az daha toplu olsunlar. Sezaryen fikrine de alışırım ne bilim sezaryen olursa ve şartlarda uygunsa epidural sezaryen isteyeceğim sanırım.

Bayrama denk gelirse kendi doktorum yanımda olamayacak ne garip hallerdeyim yahu Ankaraya gidesi tuttu.

мiŁenα.

ıns hayırlısı neyse hakkında ole olur tatlım...

ama en ıyısı mıs kokulu prenses yuzunu donerde normal yaparsın dogumunu allahın ıznıyle  :amin: