Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

Balböceği

Hayirli gunler Kizlar..

Bende yatamiyorum wc ye durmadan gidiyorum sinir bozucu bisey :cildir:

Canim hicbisey yemek istemiyor yine istahim yok  :'(

veliff

bende bu ara 1 veya 2 defa kalkıyorum wc ye :honk: ben kalkınca oğlum da uyanıyo sonra bi daha çok zor uyuyo ee benide uyutmuyo tekmeleri.. uykusuzluğumuz şimdiden başladı hayırlısı.. yürüyünce ve çok ayakta kalınca bacak ağrım başlıyo ama sadece sağ bacağım dr.um orda siyatiğe baskı yapıyodur dinleniceksin bol bol dedi ama hep de yatamıyosun haliyle.. psikolojimse karmakarışık  :y25: bi yandan bi an önce zmn geçsin doğsun istiyorum bi yandan da korkuyorum nasıl doğurucam, bakabilicekmiyim diye..  ya erken doğururusam (allah korusun gerçi öyle bi tehlikem yok şuan ama) daha hiçbişeyim hazır değil nasıl hallolucak herşey diye kafamda binbir düşünce... rabbim herşeyin hayırlısını versin..  :amin:

Balböceği

Gecmis olsun velifcim, benimde sol bacagimda siyatik vardi

cok sukur bu gunlerde agrisi kesildi  :nazar:

veliff

sağol cnm demek yapıyo böyle bize bebişler :) benimde 1-2 gündür iyi gibi inş geçmiştir..

Balböceği

iyi aksamlar kizlar...

Bugun aksama dogru karnimda sancilar basladi
saat 23:00 suanda hala devam ediyor  felaket derecede
karnim sertlesiyor anlamadim gitti  :dontknow: :dontknow:

Esimide aramak istemedim gecer diye insallah gecer  :amin:

esma...

amanın ne kadar zor durumdasınız yaa yazıları okyunca kendı hamılelıklerım aklıma geldı hey gıdı gunler heyyy.....rabbım hepınızı yardımcısı olsun ,dogumlarınız kolay olur ıns.  :amin:eda cım ben 2 cocugumdada sancıı cekmedım ama kasılmalar sertlesmeler oluyor son zamanlarda bekle bakalım

Balböceği

Bekliyorum valla karnim kasildikca agri girdikce

karnim sertlesiyor Benimde simdiye kadar hic sancim olmadi boyle ama hayirlisi insallah  :amin:

βαlκιz

eda inşallah önemli bişey degildir normaldir
geçer inşallah ama son aylarda olur öyle
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

esma...

sol tarafına uzanıp yat eda bakalım degısıklık olucakmı

Balböceği

Kizlar zaten sabahtan beri otarafa bu tarafa yatiyorum

yeni kalktim 15 20 dk oluyor tas gibi karnim  :sad1:

Kizlar ayaklarimi sicak suya koyum dedim kuveti hazirladim
icine girdim ondan olmus olmasin aklima o geldi valla  :dontknow:

esma...

:dontknow:su rahatlatır galıba bı ters etkı yapcagını dusunmuyorum.eda bu kasılmalar normal ben gece bıle uykumdan kalkıp oturuyodum ,saga don ,sola don ,yatamıyosu oturamıyosu zor ısler valla tez elden kurtulursun ınsallah :amin:

Balböceği

Amin insallah  :amin: zaten boyle rahatsizliklari ciddiye

almiyorum ama baktim gece oldu hala kasilmalarim var merak ettim  :-\

ilgin icin saol esmacim ben gitsem iyi olur esim gelecek kendine iyi bak...  :opucuk:

esma...

esra26

ayyy kızlar yarın son günüm çarşamba kuzuma kavuşuyorum allahım izin verirse  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: esra26 - 06 Aralık , 2010, 21:30:21
ayyy kızlar yarın son günüm çarşamba kuzuma kavuşuyorum allahım izin verirse  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

allah (cc) hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin canım, inş. sorunsuz bir doğum olur :amin: :amin: :amin: