Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

ESİNCİK

mide yanması beni gece 2-3 kez uyandırıyor, tabi reflü de var. Bebişin hareketleribana güçlendi gibi gelio. Yani vurma tarzında değil eskisi gibi ama itme dayanma tarzında ve bazen çok acıtıo. Yırtıcak karnımı sanıorum. Doğum korkusu da sarmaya başladı beni. Spinal-epidural sezeryan olck ama korkuorum.

DER!N

Rabbim hepinize hayırlı sağlıklı güzel doğumlar nasib etsin.  :amin: :amin: :amin:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Vallah su Siyatik'te olmasa bir parça iyim dicem ama....  :-\
Sakat gibiyim .. kaç gundur evden cikmadim  :) beni eve hapsetti simdiden bücür  :) anne kurban ona  :love7:

Mine'l Aşk

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

gulsahcr

selam kızlar... ya benim hafiften adet olacakmışım gibi belim ağrıyo ama şiddetli kramp tarzı değil bebiş geliyo mu acaba?? 38+2 günlüğüm

Balböceği

Gulsahcim dogum iyice yaklasmis doktora gittginde bisey dedigimi

gulsahcr

Bİr hafta önce gittiğimde haftaya bugün gel ama her an bekle artık biliyosun son ayındasın her an herşey olabilir demişti. Yarın tekrar gidecem bakalım ne diyecek. Karnım hep sivilce gibi oldu çok kaşınıyo dayanamıyorum artık ya:( Bİde kardeşim hemşire benim, karnın aşağıya düşmüş abla yakında doğurursun dedi dün. Bilmiyorum bakalım ne olacak ama artık gelsin istiyorum

Balböceği

Alıntı yapılan: gulsahcr - 03 Kasım , 2010, 10:44:21
Bİr hafta önce gittiğimde haftaya bugün gel ama her an bekle artık biliyosun son ayındasın her an herşey olabilir demişti. Yarın tekrar gidecem bakalım ne diyecek. Karnım hep sivilce gibi oldu çok kaşınıyo dayanamıyorum artık ya:( Bİde kardeşim hemşire benim, karnın aşağıya düşmüş abla yakında doğurursun dedi dün. Bilmiyorum bakalım ne olacak ama artık gelsin istiyorum
O zaman hani derlerya sabah aksam doguracak diye  :k06:
sende hazirlikli bekle insallah bir avazda kurtulursun  :amin: :amin:

gulsahcr

İnşallah hepimiz sağlık içinde kavuşuruz yavrularımıza

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

:director: Kizlar beni bi aydinlatirsaniz cok sevinirim
Biraz önce tuvalete gittimde camasirimda aynen cigdemin anlattigi gibi
sümügümsü birsey vardi, ve baya coktu, onceki akintilarim sadece koyu beyaz akintiyken,
bu kez öyle biseydi ilk kez oldu, tamamen sümügümsü'ydü ve bozu kpara kadar vardi buyuklugu
cigdemin dedigi gibi   :honk: ne olabilir aceba? bilginiz varmi ?  erken degil mi nisan gelmesi için? 33. haftamdayim  :honk:
dun gece cok rahmim agridiydi, uyuyamamistim.. bununla bir ilgisi olabilir mi?

βαlκιz

nişanda olabilir akıntıda
anlamak da zor yaa neki acaba
aman hazırlıklı ol canım nolur nolmaz birden suyun falan gelebilir
ama bişey olmaz inş. daha erken vaktinde gelsin minik bey  :love8:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: balkız - 03 Kasım , 2010, 19:15:28
nişanda olabilir akıntıda
anlamak da zor yaa neki acaba
aman hazırlıklı ol canım nolur nolmaz birden suyun falan gelebilir
ama bişey olmaz inş. daha erken vaktinde gelsin minik bey  :love8:

demii gulsahcim  :honk: korkmuyorum da ne biliyim aklima takildi simdi, cok farkli biseydi,
ve cigdemin anlattigi gibiydi bilemedim simdi  :icon_scratch:
yarin hastaneye gidicektim zaten, onu da sorarim bakiyim,
ama internette arastirdim biraz, nisan geldikten hemen sonrada, haftalar sonrada gerceklesebilirmis dogum..
hmm bakalim nolucak, yarin bi gidip sorayim emin olayim durumdan
dünde cok Rahmim agrimisti her 5/10 dakika da bir, aniden agrilar girmisti,
Yarim saat sürmüstü böyle  :icon_scratch:

βαlκιz

sen git baksınlar nolur nolmaz
acile falan gitseydin agrın olunca açılma varmı falan bakarlardı
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: balkız - 03 Kasım , 2010, 19:26:54
sen git baksınlar nolur nolmaz
acile falan gitseydin agrın olunca açılma varmı falan bakarlardı

zaten 1cml'lik açilmam vardi onceden, yazmistim ya buraya,
ilerlememisti ama, en son randevumda bakmisti.. Hayirlisi bakalim..
sakin olalim  ::)