Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

sugarwoman

herkesin bir olmuyor canım.kimi bebek daha fazla hareketli oluyor.mesela benim 34 haftama gireceğim hala çok hareketli maşallah.hele bir tatlı birşey yedi mi?sormayın yani...allahıma şükür sağlıklı olduğunu gösteriyor ve kaslarının çalıştığını... :nazar: :amin:

gulsahcr

Kızlar teşekkür ederim. Bir iki gündür çok şükür eski haline döndü bebeğim  :) çok mutluyum :k06:

elif35

bu aralar kendini çok yorduysan ondanda olabilir mesela ben temizlik yaptığım zamanlar yağmur zar zor kıpırdardı hiçbir iş yapmadığım zamanda kıpır kıpır hiç durmazdı yorulduysan eğer ondan da olabilir

ESİNCİK

kızlar kaçıncı haftadan itibaren nts'ye girdiniz? Hftaya başlayabiliriz dedi dr, suyum biraz az gibi gelmiş gözüne

sugarwoman

34.VE SONRASINDA NSTYE GİREBİLİRSİN.MESELA BEN 33+5 DE GİRDİM...AMA AĞRIM ÇIKMADI HERŞEY NORMAL ...

Balböceği

28. haftadayim

ve bu aralar acayip yogunum 2 saniyelik ayakta durmak bile heryerimi kesiyor  ::) ::)

н∂vv∂ ツ

bol bol dinlenmekten başka çare yok
sofrayı bile kaldıramıyorum bazen eşim kaldırıo

Uploaded with ImageShack.us

Balböceği

Bencede zaten oyle aman aman evimin isi olmuyor

agir yemeklerde yapmiyorum esim ne isterse  :k06:

н∂vv∂ ツ

bende sallıyorum çoğu zaman işleri
yemeği de öle   :k06:
napıyım yorulmamam lazım   :suclu:

Uploaded with ImageShack.us

Balböceği

aman iyi yapiyorsun rabbim o guzel melekleri bize vermis

basta kiymetini bilmemiz lazim ben ilk 4 ay bazen bisey yapmadigimda oldu isin asin pek onemi yok simdi

Mine'l Aşk

Ben 33. haftadayım NTS'ye girdim...Sancımda çıktı..Doktor fazla ayakta gezme dedi..25 inde tekrar gideceğim...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

4 gundur bebegimi eskisi gibi hissetmiyorum  :dontknow: Oynuyor evet, hareketleride kuvvetli ama
eskisi gibi COK oynamiyor, Büyüdü ve yeri daraldi ondanmidir aceba?
30+ olduk ...

esra26

olabilir canım benimde geçen hafta 3 gün cok az oynadı günde 3-4 kez ancak hissetmişimdir korkmaya başlıyodum takıyodum kafama sonra hareteklenmeye bi başladı tekrar 3 gündürde hiç durmuyo maşallah  :nazar: :nazar: sanırım yeri daralıncada öle durulabiliyomuş diye okumuştum netten bide dinlenme günleri mi oluyo ne  :ehi: :ehi: 3 gün geziyo 2-3 gün yatıyo sıpa yoruluyo galiba  :ehi:

Mine'l Aşk

Bizim hareketlerimizde pek bir azalma olmadı...Hatta artık daha belirgin ve daha hareketli...Otururken yanımdakiler bile farkedebiliyor...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: esra26 - 15 Ekim , 2010, 13:20:35
olabilir canım benimde geçen hafta 3 gün cok az oynadı günde 3-4 kez ancak hissetmişimdir korkmaya başlıyodum takıyodum kafama sonra hareteklenmeye bi başladı tekrar 3 gündürde hiç durmuyo maşallah  :nazar: :nazar: sanırım yeri daralıncada öle durulabiliyomuş diye okumuştum netten bide dinlenme günleri mi oluyo ne  :ehi: :ehi: 3 gün geziyo 2-3 gün yatıyo sıpa yoruluyo galiba  :ehi:

sanirim oyle esra  :laughing7: bazen ben konusunca oynamiyor, susunca hemen güm :D
oyy kurban olsun annesi ona, vallah oyle cikintilar oluyor ki karnimda, bazen anlamaya calisiyorum ayagimi kolumu dötümü diye  :ehi: :ehi: