MİNİK KELEBEĞİM BUSEM

Başlatan esra_yesiloz, 04 Kasım , 2007, 21:26:53

« önceki - sonraki »

esra_yesiloz

24 Kasım , 2007, 19:30:20 #90 Son düzenlenme: 19 Aralık , 2007, 00:08:02 esra_yesiloz
buda elbiseli resimleri

esra_yesiloz

24 Kasım , 2007, 19:35:27 #91 Son düzenlenme: 19 Aralık , 2007, 00:08:38 esra_yesiloz
 :binkybaby:

jbdun

esracımmmmm maaşallah meleğine :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
herbir resimde oyuncak bebek gibi çıkmış :nazar: :nazar:
elbiseleri çok güzel ve de çok yakışmış prensese, maaşallah :nazar: :nazar: allah nazarlardan sakınsın :amin:

duru boncuk

ay maşallah yavruma yaa ne tatlı  :nazar: :nazar:allah nazarlardan korusun esracım çok geçmiş olsun canım sanki benim kızın isiliğine benziyo yüzündekiler acaba odanız çokmu sıcakki doktora sordunmu canım ne dedi geçer umarım bir an önce :amin: elbiseleride üstünde yırtılsın emi bunun canım yaaaaaaa :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

esra_yesiloz

çok teşekkür ederiz teyzeleri bütün olan eşyalarını giydiriyorum valla çabuk büyüyolar bidaha giyemez benimde içim gidiyo hep hayal etmiştim bi kızım olsun onu süsleyim allahım dualarımı kabul etti çok şükür kızım odu oyuncak bebek gibi oynuyom süslüyom onu oda bana tatlı tebessümler atıyo  :flowers:  :binkybaby:

pelinim

Esracım resimler harika..oyuncak bebek gibi sahidende maşallah Buse'ye.. :nazar:yüzündeki isilikler acaba mamadan dolayı mı çıktı?belki başka bir maam kullanırsan alerji yapmaz canım.doktorunda görse iyi olur. öpüyorum. :opucuk:

burcu-emir

cute_00

ayyyy  ben  onun  elbiselerini  yeriimm...çok  tatlı olmuuş esraa... :nazar:  :nazar:
beniim bebeğimin  yüzün  dede    vardıı  doğduğu  zaman  o  isiliklerden...doktor  geçer 1 aya  kadar dedii  ama  geçmemiştii...bende  doktora  sorduum krem verdi...şimdii  geçtii  bembeyaz  pamuuk  gibii  olduu..sende  soor dktora  esracım...öpüyyoruum  senide  meleğinide.. :opucuk:  :opucuk:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

ben resimleri yeni gordum ama bayildim bayildim anlatamam bu ne kadar sirin bisey boyle bide o guzel elbiseler :nazar: :nazar:masallah diyelim nazar deymesin sirineye dunya guzeli allahim herkeze nasip etsin boyle sirineler
:opucuk: :opucuk:

Almiş'inAnniş'i

ay esraaaaaaa
oyuncak bebek gibi olmuş bu çok tatlı yaaaaaa  :love9: :nazar:

esra_yesiloz

hepinize çok teşekkür ederiz teyzeleri buse sizleri kocaman  :opucuk:

dün kırkımız çıktı sonunda bugün eşimin işyerinden arkadaşlarına gittik ilk kez orda annesi kızımın yüzüne pantenol ve travazol diye 2krem sürdü hemen değişti yumuşadı yüzündeki şeyler yarın alıp devam ettircez yarıycak sanırım cutecim sen ne kullandın bitanem bebeğine ?

meleğim bugün ilk kez annene anlayarak güldün sana bir kez daha aşık oldum kucağımda o kadar rahat uyuyorsunki anakucağına yatırınca hemen uyanıp gözümün içine bakıyosun alayım diye ağlıyosun bende sana kıyamıyorum hemen alıp öpüp kokluyorum seni gezmeyi seviyosun sanırım arabaya bindiğimiz gibi uyudun misafirliktede hiç yaramazlık yapmadın üzmedin anneyi bugün ilk kez kendim yıkadım seni seninde çok hoşuna gitti gülücükler attın anneye hiç zor değilmiş korkmadım yıkarken şuandada mışıl mışıl uyuyosun yatağında gerilmelerin meşur geriliyosun sürekli babası kılıklı cimcimem seni seviyorum meleğim hep bizimle kal evimizin neşesi gözümün nuru   :opucuk:  :k06:

-Butterfly-

ayhh esracimmmmm oyunca oyuncakkkkk yerimmmm :hungry: :hungry: :hungry:

adasim cok guzel masallahh acaba buselermi guzel oluyor neee :suclu: (kendimede pay cikartmaya calistim caktirma) ama bu  super bir bebek her resmi her karesi  farkli canim benim cok guzelsin insallah omrunde guzel olsun  :love9: :love9: :opucuk: :opucuk:

pelinim

Esra kızlar gezmeyi sever..demek misafirlikte annesini hiç üzmesi.maşallah minik kelebeğe. :opucuk:

esra_yesiloz

teşekkür ederiz buse teyzesi buseler güzel oluyo evet sende güzelsin yanii  :occasion5:  :occasion5:

evet pelincim bi yere gidince sessiz sakin bi çocuk oluyo evde durmuyo kuduruyo böylede kimse inanmıyo evde yaramaz olduğuna  :caca:

esra_yesiloz

bugün anlıyomuş gibi yaptığım her şebekliğe gülücük attın meleğim sen güldükçe benim içimde güller açtı ama tabi bu gülüşün çok uzun sürmüyo ben ayağa kalkıp işe girişince ağlanmalar başlıyo hiç iş yaptırmıyosun bana meleğim öğlen bi yarım saat kestirdinde anca yemeğimizi yaptım çok yaramaz oldun annecim çookkk  :binkybaby:  :k06: