MİNİK KELEBEĞİM BUSEM

Başlatan esra_yesiloz, 04 Kasım , 2007, 21:26:53

« önceki - sonraki »

esra_yesiloz

gece 2 veya 3 kere kesin uyanıyo acıktıkça yani sabah 7 dedimmi uyanıyo bidaha geceye kadar 5er dk uyursa belki ama çoğunlukla kucağımda GEZMEK İSTİYO KISACA AĞZIMA OKUYO  :caca:

sevda

Yaaa dur daha biraz daha büyüsün sen ozamn görürsün okumayı....

-Butterfly-

esracim bu  melekler ilk aylarda birazcik bogazlarina duskun oluyorlar malesef :) surekli meme dusunuyorlar  hatta ben hep beni her gordugunde  meme goruyor bu cocuk galiba diyordum  :ehi: emin ol duzelecek  ama birazcik zamani var hepimiz ayni asamalardan gectik :)) ama sevdaya katiliyorumm  :muzz:

cute_00

bende  de  aynı  sorun var  esracıım  kucağıma  aldım mı tamam...5  dak  önce  emmiş  olsa  bile  azını  çıyoo  bir  karışş  aranııyo  durmadan..aransa  sadece  tamam  dicem  ama  bide basıyoo yaygarayıı  ufacıık boyuylaa  nerden  çıkıyosa  o  ses   :k06: bende  dayanamıyoruum  emziriyoruum  bu  seferde  çok fazla  emdiği  için kusuya fazlasını  olan beniim süte  oluyoo...  :caca:  diyoruum bazen  olum  kanaatkar  ol  bunu  bulamayanlarda  varr...  :k06: şaka  bir  yana  yeter ki emsinlerde  ben gece  gündüüz  durmadan emziirmeye  razıyıım...
uykuya  gelince  gündüzlerii  toplasan belkii  3 satt  falan uyuyoduurr...geceleriide  en  fazla  2  kere  kalkıyoo... :nazar:  :nazar: gerçii  2  gündüür  biraz  huysuuz  ama  idare  ediiyoz  artıkk...allah  kolaylık versiin esracıımm...

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

allah yardimcin olsun esracim bende ayni seyleri yasadim yine sen bu duruma sukret benimki gibi bebegin olsaydi kafayi yerdin :honk:.benim bebiste 3 ay kolik vardi yani 3 ay boyunca hic sumadan aglayan bi cocuktu bende dolayisiyla kafayi yiyodum.susturabilmek icin nerdeyse her dakika emzirir haldeydim sonucundada oyle bi kusardiki ben donup kalirdim buyuk insandan bu kadar cikmazdi diye.
ne digim allah butun annelere sabir ve guc versin.

Almiş'inAnniş'i

esraaaaaa şikayet etme bakim minik kuşumdan  :caca:  :k06:
allah bol bol süt versin, sizler de bol bol emzirin inşaallah  :amin:
bunun mükafatlarını ileride alacaksınız  :hello2:

burcu-emir

esraaaa gezmelere gittiniz mi??? nereleri ziyaret etti mink busecik  :love9:

esra_yesiloz

merhabalar eşim dün laptopu eve getirmedi giremedim siteye bugün geldi şükürr buse hanım pek nazlı sürekli kucağımda olcak emziği o atıcak ben vericem ağlıycak meme vercem sonra gazını çıkar altını pisler altını alırsın gündüzleri 5dk fazla uyumaz geceleri 2veya 3 kesin uyanır  hergünümüz böyle geçiyo ama bişeyki varki ben kızıma aşığım artık gülmeyi öğrendi meleğim hoşuna gidicek bişi yaptığımda çok tatlı gülümsüyo akşamları babasıyla oyun yapıyo kafasını iice kaldırmayada başladı kafasını kaldırıp dudağını açıp bilmiş bilmiş bakıoy yüzüme gün geçtikçe büyüyo

bugün komşu annemize gittik ilk kez elbise giydik çookk şirin olduu resmini çektim yarın ekliycem inşallahh hekes bize bayıldı ama nazar değdi sanırım başımdan sırtıma kadar heryerim ağrıyo çocuk durmuyo hangisiyle uğraşsam şaşırdım çocuğu anne okududa benim baş ağrısı annem gidince başladı hala çekiyoruumm inşallah geçerr  :amin:

burcu-emir

daha duuuuur nerelerin ağrıyacak,vücudunda farkında olmadığın kemiklerin bileee ağrıyacak  :k06:
allah nazarlardan saklasın kelebeğini esracım  :opucuk:  :nazar: resimleri biran önce bekliyoruzzz :director:

duru boncuk

allah yardım etsin esracım ağrıların geçer inşallah  :amin:minik kelebek büyümüşte gülmeyedemi başlamış demek canım ne tatlıdır şimdi öp benim için onu kokulu kokulu olurmu esracımm :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

esra_yesiloz

tamam canım seve seve  :opucuk: zaten doyamıyorumki öpmeye adının anlamı gibi sürekli öpüp kokluyorum onunda hoşuna gidiyo

sevda

Esracım geçmiş olsun hem sana hemde güzel kızıma ...

Bende nazara inananlardanım ve bizimde başımıza çok geldi ve gelmeyede devam ediyor malesef ama okuyun bitanem her seferinde oku... :amin: :nazar:

-Butterfly-

eeee boyle bir guzellik olurda nazar degmezmii  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: yerim onun minik kafasini o yarim acmis dudaginiii :hungry:

sanada gecmis olsun esracim  :flowers:

pelinim

Esracım küçük bebeklere çok nazar değiyor gerçekten..bizde sürekli okuyoruz dua..evden çıkmadan okuyup üflerim üzerine çocuklarımın.

Buse çok tatlı Allah nazardan saklasın.gülmeye başladı demek.hep gülsün inşallah.emzirmekten sıkılma canım..bol bol emsin bırak..anne olmak kolay değil.çok sabırlı olmak lazım..öpüyorum sizi..

esra_yesiloz

24 Kasım , 2007, 19:25:11 #89 Son düzenlenme: 19 Aralık , 2007, 00:09:30 esra_yesiloz
teşekkür ederim canım yaaa benim iki göğüs ucumda yarıldı sürekli kanıyo ne emzirebiliyorum ne sağabiliyorum canım çok acıyo gittim preaptamil mama aldım anne sütüne en yakın diyo kızımın yüzündede pütür pütür bişeyler çıktı resmini koycam görürsünüz ne bunlar ne yapmam lazım bilen varmıı :?  en belirgin resim bu