28 Nisan , 2024, 19:46:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

MİNİK KELEBEĞİM BUSEM

Başlatan esra_yesiloz, 04 Kasım , 2007, 21:26:53

« önceki - sonraki »

esra_yesiloz

valla şimdiden başladı cvp vermeye aklınca bişiler söylemeye çalışıyo iki dk. yanından kalkayım kıyamet kopuyo evde heryeri inceliyo en çokta tüllere taktı oraya daldımı bırakmıyo peşinişuan bile kucağımda beraber yazıyoruz  :k06:

sevda

AHHH SEN DUR BİRDE YÜRÜSÜNN N OSAMAN YİNE YAZABİLECEKMİSİN BAKALIMM.... :k06:

nihalim

merhaba esracım kusura bakma akıl edıpde bır hayırlı olsun dıyemedım yegenımızın sayfasına neyse gecde olsa aklıma geldı hayırlı olsun bende mınık kusuma bır sayfa acmak ıstıyorum bızıde zıyaret edersınız degılmı optum canım byy

Almiş'inAnniş'i

ah esracım beraber daha neleeeerrr neler yapacaksınız  :toothy10:
mesela biz wc ye bile birlikte gidiyorduk  :ehi: :ehi: :ehi:

esra_yesiloz

:toothy10:  :toothy10: remziye abla çok güldüm yaa valla öyle olcak galiba ilerde ağzında memesi olmasına rağmen ben yanından kalkayım başlıyo bağırmaya saçımı taramama kadar takip ediyo beni

nihalim sağol canım tabiki ziyaret ederiz canım merak etme sen  :k06:

valla sevdacım bizimki cadı olcağa benziyo erkenden bazı şeyleri yapmaya başladı yürüyünce bide ben naparım bilmiyemm  :dontknow:

benim kızım bayram şekeri bile yiyooo  elimle tutup veriyorum bi emiyo görceniz bırakınca kızıyo dünde portakal ve elmadan verdim acaip emiyo yaa bırakmıyo çok zillii oldu bi görseniz teyzelerii  :binkybaby:  :k06:

sevda

bak sana şöyle bir ifadeyle anlatabilirimm... :cildir:

Almiş'inAnniş'i

kız esraaaaaaaaaaaaaa
napıyon sennnn  :caca:
daha 1 ayını yeni oldurmuş bebeye şeker mi yalatıyon  :cildir:
hadi elma neyse
ya portalaakkkkkkk  :caca: en asitli meyvelerden biridir portakal
ben bile almişe vermek zorunda kalırsam sulandırıp veriyorum
onun midesi kaldıramaz öyle şeyleri  :nono:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

evet canim bende arkadslara katiliyorum portakal en asitli meyve bende elme yada seftali gibi meyveler yalatirdim portakal asla

zaten drlarda uyariyo eger sut veriyosan portakal sen dahi yiyemezsin canim

ikinizide melegimle beraber  :opucuk: :opucuk:

duru boncuk

:-ooo :-ooo :-ooo
kız esraa sen bizim busemize neler yeirdin öyle canım yapma zararlı onlar daha küçük o kaldıramaz hayatım  :nono: :nono: :nono: :nono:

burcu-emir

durun be korkutmayın esarayı  :caca: sanırsınızki 1 tam portakal yedirdi,yalattım dedi sadece.bilmiyo kızcağız,yeni anne,şimdi öğrendi yapmaz bi daha  :D aaa ne ayıp,hepiniz yüklenmişsiniz kıza .esracım korkma,buseciğe bişeycik olmaz ,bi daha portakal,mandalina gibi asitli yiyecekler yalatmazsın olur biter,ha bi de tabii şeker  :icon_thumright:
seni ve minik kelebeği öptüm  :opucuk: :binkybaby:

sevda

Herkes anasının karnında öğrenmiyokiii ama bence birdaha yapmazsın olur biter güzelim.... ;) :opucuk:

esra_yesiloz

oyyyy ben girmeyeli sövmüşsünüz resmen yaww durun çocuğa tam bi portakal veya şeker vermiyok heralde dudağına sürüyorum oda yalıyo biliyorum canım bende verilmiyceğini ilk kez anne oldum ama çok çocuk baktım yanımda annem yokken ek bi gıda vermem daha ben annem vardı merak etmeyin öyle böyle tam bi canavar oldu zaten baş etmek zor hep hoplayıp zıplıyoz yerimizde durmak uyumak oturmak yookkkk hep hoppala zıppala  :muzz:  :muzz:

duru boncuk

ohhh ohhhhhhh yandan yandann :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

aferin sanada esracımm :aferin:biliyoruz vermezsin ama biz yinede teyzeler olaraktan uyaralım dedikkkkk :opucuk:

pelinim

Esracım seni topa tutmuş arkadaşlar valla.ben birşey söylemiyorum..bu kızlar biraz cadı oluyor canım yaa..sen daha sonra gör Buse'yi.parmağında oynatacak sizi. :k06:

-Butterfly-

:ehi:  ne guzel bana tanidik geliyor bu hoplama ziplamalar  :suclu:
eridim bittim  esracim hoplayip ziplamaktan kilon varsa hic dert etme bu hoplamaya ziplamaya ne kilo kalir nede baska bir sey  :ehi: :toothy10: