29 Nisan , 2024, 04:47:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

eşleri azo spermi olanlar burda konuşalımmı??

Başlatan hilall85, 22 Ekim , 2009, 13:36:50

« önceki - sonraki »

funda_ey

Alıntı yapılan: hülya,yağmur - 26 Ekim , 2009, 21:14:01
bende iyi okudunmu yazdıklarımı dr ilaç verdi ümitliğim yaniiiiiiii
hayırlısı olsun arkadaşım inşallah bu sefer bebişini alırsın kucagına

hilall85

Alıntı yapılan: hülya,yağmur - 26 Ekim , 2009, 21:24:03
sakinleştirici verdi bana eşimede sperm artırıcı verdi hemen tüp bebeğe geçmedi yani bide bol tarçınlı saleple siyah turp yemesini önerdi
hülyacımm eşine hangi ilacı verdi ismi nee??inşşşş bu ilaçlar faydasını gösterirde sende tüpe başlamak zorunda kalmadan kendiliğinden bebeklerini kucağına alırsın.....hayırlısııı olsunnn inşşşş

hülya,yağmur

Alıntı yapılan: hilall85 - 26 Ekim , 2009, 21:25:00
Alıntı yapılan: funda_ey - 26 Ekim , 2009, 21:22:56
Alıntı yapılan: hilall85 - 26 Ekim , 2009, 21:20:16
Alıntı yapılan: funda_ey - 26 Ekim , 2009, 21:19:12
canım hilalcigim gelmiş  nasılsın arkadaşım kadınlar külübü çok agır çalışıyor sayfaları açmıyor nedense
canım ben giremedim bileeee......niye sorun oluyoooki yaaa
bilmiyorum canı ya zaten hevesim kaçtı siteden yeni bir bize ait topik açacagım ama başlık ne olsun bilmiyorum
açalım canımmmm...ben gelirim senin yanına takılırım arkadaşımmmm......tüp bebek bölümünde olsun topiğimiz....zaten diğerinede bi ben bi sen giriyosunn başka kimse gelmiyorr..belginde arada işteee....
açın kızlar bende varım hadi

funda_ey

canım hilalcigim gelmiş  nasılsın arkadaşım kadınlar külübü çok agır çalışıyor sayfaları açmıyor nedense
bilmiyorum canı ya zaten hevesim kaçtı siteden yeni bir bize ait topik açacagım ama başlık ne olsun bilmiyorum
açalım canımmmm...ben gelirim senin yanına takılırım arkadaşımmmm......tüp bebek bölümünde olsun topiğimiz....zaten diğerinede bi ben bi sen giriyosunn başka kimse gelmiyorr..belginde arada işteee....

kesinlikle katılıyorum arkadaşım tüp daha kalabalık başlıklar daha iyi birde ilgimizi çekiyor ama diger taraf canımı sıkıyor ne açalım

hilall85

ayyyyyyyyyyy ne güzelll bi kişi daha katıldıı aramızaaaa.........

hülya,yağmur

Alıntı yapılan: hilall85 - 26 Ekim , 2009, 21:27:23
sakinleştirici verdi bana eşimede sperm artırıcı verdi hemen tüp bebeğe geçmedi yani bide bol tarçınlı saleple siyah turp yemesini önerdi
hülyacımm eşine hangi ilacı verdi ismi nee??inşşşş bu ilaçlar faydasını gösterirde sende tüpe başlamak zorunda kalmadan kendiliğinden bebeklerini kucağına alırsın.....hayırlısııı olsunnn inşşşş
lustrol cnm çok afedersin geç boşaltıyomuş çünkü varikosel olanlar erken boşalırmış çocuk olmamasının bi sebebide erken boşalmakmış canlar

hülya,yağmur

Alıntı yapılan: funda_ey - 26 Ekim , 2009, 21:28:49

kesinlikle katılıyorum arkadaşım tüp daha kalabalık başlıklar daha iyi birde ilgimizi çekiyor ama diger taraf canımı sıkıyor ne açalım
tüp bebekle ilgili olsun kızlar malum ortak noktamız

hülya,yağmur

Alıntı yapılan: hilall85 - 26 Ekim , 2009, 21:29:20
ayyyyyyyyyyy ne güzelll bi kişi daha katıldıı aramızaaaa.........
ewet canım burda olduğum süre sizinle ve melekler mekanındayım

hilall85

bilmem ki ne açsakkkkk....bende pek sevmiyomm o erkek infertilitesini...ama yine erkekle ilgili bişey açsakk yine taşırlarmı bizi acepppp

funda_ey

Alıntı yapılan: hülya,yağmur - 26 Ekim , 2009, 21:29:39
Alıntı yapılan: hilall85 - 26 Ekim , 2009, 21:27:23
lustrol cnm çok afedersin geç boşaltıyomuş çünkü varikosel olanlar erken boşalırmış çocuk olmamasının bi sebebide erken boşalmakmış canlar
hangi dr gittin canım merak etti

hilall85

valla aklıma bişey gelmiyoo benimm...acaba kadınlar kulübündeki sorun giderildimi???

hülya,yağmur

hülya,yağmur

Alıntı yapılan: hilall85 - 26 Ekim , 2009, 21:34:10
valla aklıma bişey gelmiyoo benimm...acaba kadınlar kulübündeki sorun giderildimi???
ya kızlar ben giremiyom oraya orda hangi konular var burdada açın

funda_ey

Alıntı yapılan: hülya,yağmur - 26 Ekim , 2009, 21:35:36
canım ya orada aklına gelen her konu var ve çok katılım var burada katılım çok az burada açsak yine biz bize kalırız sen nden gireiyorsun ya :((((((((

hilall85

Alıntı yapılan: hülya,yağmur - 26 Ekim , 2009, 21:35:36
internet explorer 8' i yüklersen kadınlar kulübüne girebilirsin....ayrıca çerezleride(cookie)sil canım....eşim pc dan iyi anlyooo öle yapmanı söledii....yaparsann girebilirmişsin