29 Nisan , 2024, 01:10:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

eşleri azo spermi olanlar burda konuşalımmı??

Başlatan hilall85, 22 Ekim , 2009, 13:36:50

« önceki - sonraki »

sönder

ÇOK ŞÜKÜR YARABBİM

Balböceği

ben evleneli 4 ay tam olmadi ama kuskulanip duruyorum cnm sikiliyorrr

hilall85

canım neden kuşkulanıyosunn sebep nee??daha yeni evlisin canım yaaa..bu günlerinin tadını çıkarr...

funda_ey

Alıntı yapılan: bàLboc£qi - 23 Ekim , 2009, 00:30:14
ben evleneli 4 ay tam olmadi ama kuskulanip duruyorum cnm sikiliyorrr

arkadaşım dur bismillah daha ne bu acelen tadın çıkar bencede 1 sene geçmeden bakmazlar bile size

funda_ey

günaydın herkeze hayırlı cumalar arkadaşlarrrrrrrrrrrrrrr  :hieyt:

sibel28

sibel28

Alıntı yapılan: hilall85 - 22 Ekim , 2009, 14:38:24
sayı bana göre çok iyi.....ama şılama da tutma şansı çokk az....aşılamanın tuma şansı %5 dir,tüp bebeğin %60 veya %70 bu hastaların sorunlarına göre değişir....aşılama şansınız olduğuna göre tüp bebekte şansınız çok daha fazladır....ben aşılamanın vakit kaybı olduğunu düşünüyorum...bide sperm kadar hareketlilikde önemli arkadaşım...mesela benim eşimde 1 milyon sperm var ve %2 si hareketli canım....senin eşinin hareketliliği kaç??tabi normal yönle olma şansıda var..canım bu yazdığım kürü denesenee...sizde tkili olucaktır.....bide hareketliliği neden az dr.lar bi sebep söledimi?
hilalcim eşin varikosel muaynesi oldumu?benim eşiminde azdı.sonra ameliyatla 8 milyon oldu...

funda_ey

Alıntı yapılan: aysun25 - 23 Ekim , 2009, 11:19:51
sayı bana göre çok iyi.....ama şılama da tutma şansı çokk az....aşılamanın tuma şansı %5 dir,tüp bebeğin %60 veya %70 bu hastaların sorunlarına göre değişir....aşılama şansınız olduğuna göre tüp bebekte şansınız çok daha fazladır....ben aşılamanın vakit kaybı olduğunu düşünüyorum...bide sperm kadar hareketlilikde önemli arkadaşım...mesela benim eşimde 1 milyon sperm var ve %2 si hareketli canım....senin eşinin hareketliliği kaç??tabi normal yönle olma şansıda var..canım bu yazdığım kürü denesenee...sizde tkili olucaktır.....bide hareketliliği neden az dr.lar bi sebep söledimi?
hilalcim eşin varikosel muaynesi oldumu?benim eşiminde azdı.sonra ameliyatla 8 milyon oldu...

merhaba arkadaşım hillacigimin eşi ameliyat olmadı benim eşimdede varikosel ameliyatı olmasın önerdi dr ama henüz olmadı senin eşin hangi hastande oldu

..BahaR●●

OLUR ALLAH IN İZNYLE İNŞ.
STRES YAPMAMAYA ÇALIŞ CNM........

hilall85

Alıntı yapılan: aysun25 - 23 Ekim , 2009, 11:19:51
canım eşim varikosel muayenesi olduuu...fakat dr.lar ameliyat olmasını tavsiye etmediii...omdan olmadı benim eşimde....sperm 8 milyona çıkmışş peki kendiliğinden çocuğunuz olucakmıı?yoksa aşılama vaya tüplemi sahip olucaksınız??bildiğim kadarıyla 8 milyonda normal yolla çocuk olmasına yeterli bi sperm değil...tabi inşşşş olurr..rabbim ol dedikten sonra herşey olurr...

funda_ey

hilall85

hilall85

hülya,yağmur

Alıntı yapılan: hilall85 - 26 Ekim , 2009, 17:35:04
görüşmiyeliii nasılsın hülyacımmmmmm
saol ama bu seferde sen yoksun ya...............