27 Nisan , 2024, 16:33:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebeğim gidiyo tutamıyorum.........

Başlatan eliiif, 19 Ekim , 2009, 13:02:45

« önceki - sonraki »

eliiif

kızlar çok kötüyüm nerdeyse 2 yıl oldu bebişim bi türlü gelmedi bu sefer tam geliyo dedik o da düşüyo 2 gün önce doktor gelişimi durdu 1 -2 güne kalmaz kendiliğinden düşük yapıcaksın dedi daha dediği günün akşamı başladı kanamam ve şuan bebeğim düşüyo çok şiddetli kanamam ve ağrım war 2 gündür canımda çok yanıyo ama içimin acısı 2 yıl bekledikten sonra gelen sevincin böyle hüsranla noktalanması canımın acısını bastırıyo allah kimselere yaşatmasın daha çok küçüktü ama ona öle alışmışım ki sanki çok uzun zamandır benle olan birini uğurluyo gibiyim allah düşmanımın başına vermesin

мiŁenα.

canımmmmmmmmmmmmmmmmmm.....

cok üzüldüm tatlım....her serde bır hayır vardır...
rabbım bole bırsey verdıyse .ısyan etmekk faydasız.
dr senı o halde nasıl bıraktı..
hıcmı ılac felan verılmıyormus..
canım su durumda ne denır bılmıyorumm...

:love9: :love7: :love9:

cumbba

Elifcim geçmiş olsun canımm çok üzüldüm senin durumunu çok iyi biliyorum bende senin gibiydim. Birden gelişimi durmuştu ama Rabbim büyük demek ki hayırlısı değilmiş. Unutmaki sağlıklı olmadığı için gelişimi durmuş demekki hayırlısı değilmiş sakın isyan etme. Herşeyde bir hayır vardır canım ne olur üzme kendini. Biliyorum zor bir durum bende yaşadım ama dr.um bana hep sağlıklı bir bebek ne yapsanda doğacağı varsa doğar derdi,ve eğer sağlıksızsa vücut atar kendiliğinden. Çok yıpratma kendini canım.Çook geçmiş olsun

..BahaR●●

çokkk geçmiş olsunnn

ayyy cnm gözlerim doldu yaa

çok geçmiş olsunnn

inş.bidahaki sefere sağlıklı bir şeklide yavruna kavuşursun

demekke içecek suyu yokmuş dünyada

ama doktorun bu durumda müdahale etmesi gerekirdi......

Pınar86

Canım kolay değil biliyorum aynı acıyı bende yaşadım eşimle 4 yıl sonra bebiş istedik ilk ay hemen tuttu ve düşük yaptım... Allah'a dua etmen lazım demek bir sorununuz yok oluyor cocuğunuz 3 ay  bekledikten sonra tekrar saglıklı bir şekilde bebiş düşünürsünüz ben öyle yaptım 4 ay bekledim adetlerim cok düzensiz olmuştu ve kasıklarım agrıyordu düşükten sonra düşükten sonra doktorum 3 ay korunun dediğinde bana süre cok gibi gelmişti ama Allah'ım yardım etti o 3 ayı 4 ay yaptık oruçlarımı tutmak için bekledim şimdi tekrar denedik adetimi bekliyorum umarım tutmuştur. Allah'ım inşallah sanada yardım eder günler su gibi akır gecer üzme bu kadar kendini ya hiç olmasaydı. Oluyor, tutuyor diye sevinmen lazım canım eğer ilk düşüğünse hiç üzülme her kadında %15 lik bir düşük tehlikesi var canım... Dualarını hiç eksik etme kendinden...  ;)
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

arkadasımm cok üzüldüm aynı durumu bende yasadım cok zor bi durum biliyorum ama allaha dua et
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

eliiif

19 Ekim , 2009, 14:16:27 #6 Son düzenlenme: 19 Ekim , 2009, 14:22:48 eliiif
canlarım benim çok sağolun benim bebeğim ultrasonda hiç görünmedi kan değerlerimde gerekli yükselme olmadı adetimin üstünden 20 gün geçtikten sonra hala 621 di doktor çok küçük gelişmemiş kendiliğinden düşer ağrın oluncada ağrı kesici alırsın dedi.Allahıma hiç bi zaman asla isyan etmiyorum asla neden ben demiyorum elbette onun yiycek ekmeği olsa sağ salim kucağıma alırdım demekki yokmuş isyan asla etmiyorum ama bu kadar uzun bekledikten sonra nerdeyse 2 sene olcak evlendiğimden beri hiç korunmadım sevincimin kursağında kalmasıda insan donuyo kalıyo doktor bugün yarın düşük yaparsın dediğinde hiç bişey hissetmiyodum öyle donuk donuk bakıyodum sağ sola ne zaman ki kanamam başladı koyverdim kendimi doktor 1 adet ara ver sonra tekrar başlayabilirsin dedi bakalım allahtan hayırlı inş. gene bi 2 sene beklemek zorunda kalmam

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

beklemek zorunda kalmazsın ins canım benimde kasımda 2 yıl bitcek ama hala bebişimiz yok cok istiyoruz ama olmuyo hiç sorunumuz olmadıgı halde

eliiif

sibelcim inş. tez zamanda senden hayaırlı haberler alırız allah gönlüne göre versin canım :amin:

мiŁenα.

ıns elıfcım ...bır daa kıgebelıın sorunsuz gecer

:love9: :love7: :love9:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: eliiif - 19 Ekim , 2009, 14:24:16
sibelcim inş. tez zamanda senden hayaırlı haberler alırız allah gönlüne göre versin canım :amin:
amin canım iinş tüm isteyenler :amin:

krizantem84

Demet_dk

çok üzüldüm Allah sabır versin  :y25:

hülya,yağmur

βαlκιz

çok geçmiş olsun alahım bidaha aynı acıyı yaşatmasın :amin: :opucuk:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: