bebeğim gidiyo tutamıyorum.........

Başlatan eliiif, 19 Ekim , 2009, 13:02:45

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

ıns yakın zmanda rabbım hayırlı sekılde melegını verıır :amin:

:love9: :love7: :love9:

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

inan bende çok üzüldüm canım ama sen genede kalkma yat israt et gezinme banyo yapma sıcak belki düşmez benimde hamileken öle bir kanamam olduki anlatamm hemen dokt gittim düşük başlamış dedi ısrat ettim rabbim bana evladımı bagışladı ve dünyaya getirdim dediğim gibi kanaman varsa hiç bir şey yapma çaydanlık bile kaldırma allah seninle olsun canım

****SeRaP-27****

yelizcim ne güzel seninkini san abağışlamış bende yattım ama gitti benimki çünkü grip oldum ve çok hapşırdım çok kötü hemde durmadı sonra  :crybaby2:
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

yeni okudum yazını canım yeni üyeyim tam bilmiyorum siteyi anca yetişcem üzülme demiyorum desemde sen buna uymucaksın nasip değilmiş en yakın zamnda hamile kalırsında evin içinde peşinden koşa koşa bi hale gelirsinn yeterrrr artıkkkk oturrrrrrrrrrr dersin

****SeRaP-27****

önemli değil canım zaten bende sürekli başında değilim ne güzel olur tamda hayalimdeki bebek durmadan peşinden koştursun çok güzel allahım nasip eder inş

mucize

merhaba canım benim üzülme demek bana anlamsız geldi neden dersen bende yaşadım aynı şeyi sanırım aynı tarihlerde seninle ve hala uykum kaçıyo bazı geceler ama kendimi bırakmamaya çalışıyorum ve yine istiyorum benim 5 haftalıkken durmuş gelişimi doktorum çaba gösterdi ama olmadı malesef :( acaba düşükten sonra ilk adet ne zaman oluyor ne süre sonra ve 2 ay korunum süresince yine folik asit almak gereklimi yeni den düşünürsek bilğisi olan varsa yardımcı lursanız sevinirim

мiŁenα.

canım 1 ay sonra olunuyor genelede .....

eger gebelık hemen ıstıyrosn al folıc asıtı

:love9: :love7: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

GECMIS OLSUN CNM BENIM SENI COK IYYI ANLIYORUM BENDE BIR SENE OLDU DÜSÜK YAPALI VE SUAN 3 aylik hamileyim kendini üzme biliyorum demesi kolay ama zaman cabuk geciyor bi bakmissin tekrar hamissin...

herseyin hayirlisi rabbimden kafana cok takma güzelim her seyde vardir bir hayir senin yasadiklarinin aynisini bende yasadim bende evde düsük yapdim cok kötü bir karin agrisi oluyor ama düsük yapdigin an agrin falan kalmiyor...

ayaklarini sicak tut üsütmemeye calis cnm...

öpüyorum

mucize

Alıntı yapılan: ♥..ŞeKeRiiM..♥ - 30 Ekim , 2009, 21:24:47
canım 1 ay sonra olunuyor genelede .....

eger gebelık hemen ıstıyrosn al folıc asıtı

tşk ederim canım hemen yarın başlıyorum o zaman :)

mavidüşş

:crybaby2: çok zor bu durumu yaşayan arkadaşlar için bundan 1 sene önce 9 haftalıkken bebegımın gelışımı durmuş ve karnımda ölmüştü kalp atımınıda görmüştüm mucize gibiydi ama kaybettım bundan 3 hafta önce de hamıle oldugumu öğrendım ama bu seferde öğrendıkten bır hafta sonra kanamam başladı ve 2. bebeği de kaybettım yaklaşık 5 haftalıktı 2 hafta oldu kürtaj olalı ama içim acıyor.yazılanları okuyunca tek bizler değiliz diyoruz ama insanın canı çok acıyor.toparlanamam sanıyordum toparlandım mı pekde bılınmez ama bir daha kı nasıl olcak diye düşünmekten kendımı alamıyorum.gözümün önüne hep o yaşadığım an gelıyor.Allah hepimize hayırlı sağlıklı bebekler nasip etsin inş.Bu ay tetkıkler yapılacak nedeni araştırılacak bakalım gerçekten bir neden var mı? Bu acıyı yaşayanlar çok iyi biliyor bende acımı paylaşmak istedim.Başına böyle kötü olaylar gelen arkadaşlara da çok geçmiş olsun.Allah herkesin gönlüne göre versin inş

****SeRaP-27****

canım benim çok geçmiş olsun evet toparlanılamıyor ben hala gece yatarken ağlıyorum ama elimden maalesef bişi elmiyorçok zor onlar bizim meleğimizdi tabi bende 1 düşük yaptım ikincisi içinde ocak ayını bekliyorum nasipse peki sen 2. ye ne kadar zamanda hamile kaldın?

mavidüşş

2. hamileliğimi 1 yıl sonra istedim ancak kuvvet bulup psikolojimi tamir etmiştim cnm.şimdi doktorumda 3 ay korun folik asit kullan bu sırada tahlillerini yapalım dedi sorunun neyden kaynaklandığını tespit etcekler canım.bebek yokken folik asit kullanmak bile bana gebeliğimi hatirlatıyor.şuan bebekten çok önce tahlilleri önemsiyorum bir dahakini bünyem kaldırmıcak o kürtaj sahneleri gözümden gitmiyor.3 ay beni ne kadar tamir eder bilemiyorum.sanki 3 ay sonra hamile kalsam sevinirmiyim üzülürmüyüm bilemiyorum yine başıma gelecek mi psikolojisini atmam lazım yoksa düşücek mi diye düşünürken bu sefer benim yüzümden olacak insan beyni ne hissederse vücut ona göre hormon salgılıyor.vücudunu hazırla canım beynını de hazırla kuvvetlendir kendini.bir bebeğim olsun o kadar çok istiyorum ki Allah isteyenlere nasip etsin inşşşşş.Allah yardımcımız olsun bu yolda inş.

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

cok gecmiş olsun mavidüşş rabbim aynı acıları bir daha yasatmasınnn inş
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

mavidüşş

amin cnm teşekkür ederim.Allah kimseye hiç kimseye yaşatmasınnnn inş.Herkesten uzak etsin Allah Herkese Sağlıklı Bir bebiş nasip etsin. Allah isteyen tüm herkese nasip etsin.

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

amin canımm aminnn bende düşük yaptıgımm içinn zor toparlamıstım kendimii ama suan diyorum ki öbür tarafta bize sefaatci olacak bi melegim var diyorumm rahatlıyorumm seninde ölee senin meleklerinde sana sefaatci olucaklarr öle düşünn
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM