28 Nisan , 2024, 18:58:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimi Kaybettim Arkadaşlar :(

Başlatan mucize, 14 Ekim , 2009, 22:59:38

« önceki - sonraki »

SiRiNe

Cokk gecmis olsunn Rabbim  tekrar yasatmasin  :amin:

gül_ecrin

selam arkadaslar aranıza yeni katıldım.ben 4 sene önce 2 aylık düşük yaptım,onu atlattım tabıkıde..5 ay önce ise 3 aylık bebeğim öldü bunuda kürtajla aldılar cok üzgünüm:(şimdi bebek sahibi olmak istiyorum adetime var daha ama göğüslerimde şişme ve bel agrısı var sizdede varmı acaba? şimdiden tesekkler :flowers: :flowers:

krizantem84

aramiza hosgeldin gül ecrin öncelikle cok gecmis olsun üzücü bi durum ama HAYIRLISIYMIS DIYE DÜSÜN CNM bende düsük yaptim bir tane istemedigim halde cok üzülmüstüm insallah hayirli sagliklisiyla ALLAH nasip eder sana ve tüm isteyenlere :flowers:

ROSE29

MERHABA BENDE AZ ÖNCE KATILDIM ARANIZA.KAÇ SAATTİR OKUYORUM YAZDIKLARINIZI VE GENELDE DÜŞÜKLE SONUÇLANMIŞ.BİLİYORUM ZORDUR AMA BEN DAHA ACISINI YAŞADIM.36. HAFTADA KONTROL İÇİN DOKTORA GİTTİM VE ACİLEN DOĞUMA ALINDIM.KORDON DOLANMASI SONUCUDA BEBEĞİMİ KAYBETTİM:((( 11 AY OLDU AMA HALA İLK GÜNKÜ GİBİ DURUYO SIZISI:(( DOKTORUM 6 AY BEKLE DEDİ AMA BİZ EŞİMLE PSİKOLOJİK OLARAK KÖTÜ OLDUK VE BİRAZ DAHA BEKLEYELİM İSTEDİK.BU AY UMARIM HAMİLE KALMIŞIMDIR.YARIN TEST YAPTIRICAM.Bİ ÜMİTSİZLİK İÇİNDEYİM BİLEMİYORUM.BELKİDE HALA YAŞADIĞIM OLAYIN ETKİSİNDE OLDUĞUM İÇİNDİR.ALLAH BÜYÜK.....................

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ROSE29 - 08 Ocak , 2010, 01:09:10
MERHABA BENDE AZ ÖNCE KATILDIM ARANIZA.KAÇ SAATTİR OKUYORUM YAZDIKLARINIZI VE GENELDE DÜŞÜKLE SONUÇLANMIŞ.BİLİYORUM ZORDUR AMA BEN DAHA ACISINI YAŞADIM.36. HAFTADA KONTROL İÇİN DOKTORA GİTTİM VE ACİLEN DOĞUMA ALINDIM.KORDON DOLANMASI SONUCUDA BEBEĞİMİ KAYBETTİM:((( 11 AY OLDU AMA HALA İLK GÜNKÜ GİBİ DURUYO SIZISI:(( DOKTORUM 6 AY BEKLE DEDİ AMA BİZ EŞİMLE PSİKOLOJİK OLARAK KÖTÜ OLDUK VE BİRAZ DAHA BEKLEYELİM İSTEDİK.BU AY UMARIM HAMİLE KALMIŞIMDIR.YARIN TEST YAPTIRICAM.Bİ ÜMİTSİZLİK İÇİNDEYİM BİLEMİYORUM.BELKİDE HALA YAŞADIĞIM OLAYIN ETKİSİNDE OLDUĞUM İÇİNDİR.ALLAH BÜYÜK.....................
çok geçmiş olsun canım allah bı daha hıç bırımıze yaşatmasın  :amin: :amin:

inşallah hamılesındır canım  :amin: :amin: eger hamıle degılsende uzulme yınede bu kadar stresten sonra inşallah allah yuzunu guldurur :amin: :amin:

RANAM

Mucize,  yazını okudum da şimdi...sanki ben yazmışım gibi geldi.sadece fark benimkisi 8 haftalıkken kalp atışları durmuştu.18 gün oldu.Benim kızımda 7 yaşında ve çok sevinmişti.Önüne gelen herkese söylemiş.Birşey olduğu zaman  ben artık ablayım diyordu.Bu olay çok sarstı onu.odasına gidip  gizli gizli ağlamalar falan...konuşmakla çözdük gibi ama...bir daha bekliyor bakalım... inşallah  isteyen herkese allah  hayırlısıyla nasip etsin...

RANAM

3 gün kesintisiz ağladım bende..ama sonraki zamanlarda da  doktorumun dediği aklıma geldi.o an  söylenen hiç bi şeyi fark edemiyoruz ama, hadi 4-5 aylıktan büyük olsa ve doktor  sakatlık var dese naparız.Aldırsan bi türlü aldırmasan.Ben aldırmazdım ama..o çocuğun geleceği nasıl olurdu bi düşünün.Çünkü  sorunlu gebelikler  olumsuz sonuç veriyormuş.bunları düşününce  allaha şükrediyorum.Dua ederken demiyor muyuz; Allahım hayırlıysa nasip et diye!   

RANAM

Rose26  çok üzüldüm.Allah sabırlar versin.Ne diyeceğimi bilemiyorum...

arzuhatem

canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

nisan rüzgar

düşük yasayan arkadaslar...çok iyi anlıyorum sizi..bende yasadımmm..okadar etkisinde kalmısımkii..ogün üzerimde beyaz bi badii vardııı hala hatırlıyorummmm...görünce ogün geliyodu aklıma içim sızlıyouuu :y25:yırttım attım badiyişimdi olsaydııı martta 1 yasında olucaktı kuşum bnm :y25:

azzze

bende 12 haftalık bebeğimi kaybettim...dr.um 3ay süre verdi.

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: azzze - 24 Nisan , 2010, 20:02:15
bende 12 haftalık bebeğimi kaybettim...dr.um 3ay süre verdi.
çok gecmiş olsun canım .....allah hayırlı zmanda hayırlı evlatlar versin inş :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: mucize - 14 Ekim , 2009, 22:59:38
:crybaby2:
8 hafta 3 günlük olmuşken bebişimi kaybettim 5 haftalıkken karnımda ölmüş nasıl üzğün oldugumu hiç bir kelime anlatamaz sanırım olayın üstünden 1 hafta geçti ama ben hala unutamadım ve acaba yine aynımı olur düşüncesini atamıyorum aklımdan her gece rüyama girmeye başladı 7 yaşında kızım var o da bu duruma çok üzüldü çok istiyordu bir kardeşi olmasını biz de o anın mutlulugu ile olumsuz hiç bir şey düşünmeden ilk olarak tabiki kızımıza müjdelemiştik artık kardeşi olmayacagı için çok mutsuz beni en çok onun üzülmesi üzdü  :(  :crybaby2:
mucizeee cok oldu bebegini kaybedeli arkadslar benimkide 8 hafatalikken 5. haftasinda gelisimi durmus

8 hafta yasadim yaniii rabbim saglik sihhat versinde gerisi gelirr  :amin:

nisan rüzgar

aynenbencede xanım en önemlkisi bizim saglıgımız....çok şükür bugünlerimize allahın izniyle bebişlerimize kavusuruz bizde :amin:

Balböceği