Bebeğimi Kaybettim Arkadaşlar :(

Başlatan mucize, 14 Ekim , 2009, 22:59:38

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: hafsa su - 20 Aralık , 2009, 22:15:03
hepinize çok teşekkür ederim kızlar .amin inş.bütün anne olmak isteyen arkadaşlarım yeni yıla hamile olarak girerler.
:amin: :amin: :amin: :amin:

hafsa su

senacım daha yenisi normaldir benim 9 gün oldu hala bebek sözünü duyduğumdfa ağlıyorm.bebeklerimiz ahirette bize şefaatçi,çektiklerimiz de günahlarımıza kefaret olur inş.

seval sena

amin inanın hafsa su senin gibi düşününce insan üzülmek yerine dahada Allaha şükrediyor... halimize binlercekez şükürler olsun. sağlığımız yerinde. veren O alanda O. bizimse elimizden gelen tekşey dua etmek... herşey gönlümüzce olsun inşallah :flowers:

hafsa su

мiŁenα.

Alıntı yapılan: hafsa su - 20 Aralık , 2009, 22:15:03
hepinize çok teşekkür ederim kızlar .amin inş.bütün anne olmak isteyen arkadaşlarım yeni yıla hamile olarak girerler.

amın ınsss :amin:

:love9: :love7: :love9:

hafsa su

****EMOŞİNN****

Alıntı yapılan: seval sena - 20 Aralık , 2009, 22:08:55
arkadaşlar bende 16 aralık çarşamba günü bebeğimin kalp atışları durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım. 7 haftalık hamileydim şuanda anca toparlandım o kadar koyduki bizede eşim ve ben hala olayın şokunu atlatamadık doktor 3 ay sonra tekrar hamile kalabilirsin dedi ama sanki o 3 ay geçmicekmiş gibi. Rabbim herkese sağlıklı hamilelikler nasip etsin kimseyi böyle acılar yaşatmasın  :crybaby2:... bizlerede tez zamanda hayırlı evlatlar ihsan etsin amin  :amin: :amin:

canım seni çok iyi anlıyorum kolay değil muhakkak ama sabretceksin bende eylülde kürtaj oldum kalp atışı yok diye 2 ay sonra hamile kaldım seninde olur inşallah canınız sağ olsun önemli olan o .

seval sena

çok moral oldun canım benim inşallah bebeğine kavuşursun sende  :flowers:... umarım bizimde bir daha bebeğimiz olur. gerçekten Rabbimden en büyük dileğim bu. :binkybaby: olmayan ve gönülden isteyen herkese Allah bebek nasip etsin inşallah  :amin:

ikranaz

düşük yapmış kadınlarda hep aynı korkular var acaba tekrar hamile kalacakmıyım yada aynısımı başıma gelecek yine yada 3 ay geçermi bu sorular hepimizin dilinde çok kötü bir psikoloji allah kimsenin başına vermesin benim ilk hamileliğimdi süpriz olmuştu okadar uğraşmamıştık kendiliğinden oldu bir bebeğimiz olsun psikolojisine henüz girmemiştimki 9 haftalıkken kalbi durduğu için kürtaj olmak zornda kaldım 24 aralıkta kürtaj oldum . ama şimdi bir bebeğimin olmasını okadar çok istiyorumki demekki bazı şeylerin değerini anlamak için onu önce bir kaybetmek gerekimiyomuş. çok ağlıorum hergün hemde buğün psikologa gidicem hep geceleri bebeğimi görüyoum rüyamda hala kendimi hamile hissediyorum.ama beni biraz olsada sevindiren en azından kısır değilim bir hamilelik gerçekleşti diyorum kendime. ve burada düşük yapan ve hemen 3 ay sonra hamile kalan bür sürü insan var onlar bir nebzede olsa içimi rahatlatıyor.allahtan tek dileğim bebk sahibi olmak isteyenlere rabbim versin inşallah arkadaşlar hepimiz hamile kalırız önce inanmak gerekiyor ben hastanede çalışıyorum sağlıkçıyım doktorum bana eşine ilişkiye gireceğin zaman ben bu ilişkiden sonra hamile kalmalıyım diye kendini şartlandırarak ilişkiye girme olmaz ozaman diyor. çünkübeyindeki hipofiz beziyle hormonların mükemmel ilişkisi varmış böyle düşünürsen olmaz kendini rahat bırak diyor dediklerini yapmaya çalışıcam.

*DİLARAM*

Alıntı yapılan: ikranaz - 31 Aralık , 2009, 09:12:26
düşük yapmış kadınlarda hep aynı korkular var acaba tekrar hamile kalacakmıyım yada aynısımı başıma gelecek yine yada 3 ay geçermi bu sorular hepimizin dilinde çok kötü bir psikoloji allah kimsenin başına vermesin benim ilk hamileliğimdi süpriz olmuştu okadar uğraşmamıştık kendiliğinden oldu bir bebeğimiz olsun psikolojisine henüz girmemiştimki 9 haftalıkken kalbi durduğu için kürtaj olmak zornda kaldım 24 aralıkta kürtaj oldum . ama şimdi bir bebeğimin olmasını okadar çok istiyorumki demekki bazı şeylerin değerini anlamak için onu önce bir kaybetmek gerekimiyomuş. çok ağlıorum hergün hemde buğün psikologa gidicem hep geceleri bebeğimi görüyoum rüyamda hala kendimi hamile hissediyorum.ama beni biraz olsada sevindiren en azından kısır değilim bir hamilelik gerçekleşti diyorum kendime. ve burada düşük yapan ve hemen 3 ay sonra hamile kalan bür sürü insan var onlar bir nebzede olsa içimi rahatlatıyor.allahtan tek dileğim bebk sahibi olmak isteyenlere rabbim versin inşallah arkadaşlar hepimiz hamile kalırız önce inanmak gerekiyor ben hastanede çalışıyorum sağlıkçıyım doktorum bana eşine ilişkiye gireceğin zaman ben bu ilişkiden sonra hamile kalmalıyım diye kendini şartlandırarak ilişkiye girme olmaz ozaman diyor. çünkübeyindeki hipofiz beziyle hormonların mükemmel ilişkisi varmış böyle düşünürsen olmaz kendini rahat bırak diyor dediklerini yapmaya çalışıcam.
[basından gecenlere cok üzüldüm canım,biyerde mutluda olabılırsın tabı en azından hamıle kalabılecgını öğrenmişsin bizde oda yok doktorun dedıklerı doğruysa eger ben hiç anne olamam çünkü ilişki anında baş :icon_scratch: :icon_scratch:ka sey düşünemez oldum
Arzum büyük ANNELİĞE...

ikranaz

Dilaram sendenki problem nedir hamilemi kalamıyorsun ?allah herşeyin hayırlısını zamanında verir böyle düşün herşeyin vakti saati var

ipek_lab

arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım bende yılbaşı günü bebeğimi kaybettim 6. haftam yeni bitmişti o günden beri kendimi psikolojik olarak toparlayamadım tekrar hamile kalmayada korkuyorum

✿گสЯเ_ќĮż✿

ipeklab cnm öncelikle h.g aramıza.başından geçen olayada çok üzüldüm.vardır bir hayır.inşlh yine hamiş kalırsın.kaç yaşındasın.ne kadarlık evlisin.biraz bahsedermisin kendinden :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

ipek_lab

5 aylık evliyim 21 yaşındayım eşimde bende bu bebeği çok istiyoduk ama olmadı düştü

✿گสЯเ_ќĮż✿

cnm benim hayırlısı olsun.daha genç ve yenisin olur inşlh zamanı var demekki. :opucuk:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?