Bebeğimi Kaybettim Arkadaşlar :(

Başlatan mucize, 14 Ekim , 2009, 22:59:38

« önceki - sonraki »

****SeRaP-27****

sivaslım sen düşükten sonra ne zaman hamile kaldın canım
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

betüs26

geçmiş olsun canım rabbim en kısa zamanda yine veriri inşallah

**YeŞiLzEytİN**

cnm çok üzüldüm geçmiş olsun allahım kimseye yaşatmasın hayırlısı buymuş demekki inşallah yine olur bebişin bnm kızım da çok istiyor her gün kardeşim olsun artık diye ağlıyor anlıyorum cnm seni allah tez zamanda kızını abla yapar inşallah cnm  :opucuk:
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

hafsa su

allah başkasına yaşatmasın çok üzücü bir durum.bende bebeğimi kaybettim 9 haftalıktı.1 haftadır karnımda ölmüştü.1 hafta oldu kürtaj olalı hala unutamıyorum,ilk bebeğimdi ailelerimizle birlikte alıştırmıştık kendimizi.şimdi ise çok üzgünüz. :crybaby2: eşim sağolsun bana çok destek oluyo  :love9:birbirimizden başka kimsemiz de yok yanımızda şuan.

****SeRaP-27****

canım üzme kendiniii zaman herşeyin ilacı allah vermiş en azından bide bunu düşün yine olur hafsa su dert etem kendine bende yaşadım aynı şeyleri seni çok iyi anlıyorum neler yaşadığını ama hayat işte yaşam devam ediyor yapacak bişi yok
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

mlkgk

canım geçmiş olsun, allah kimseye yaşatmasın, kızına yine sağa sağlim bi kardeş verirsin inşallah..

hafsa su

tşkkr ederim serapçim.yarın dr a gidecem.her şey yolundaysa 1 kaç ay sonra tekrar anne adayı olabilirim belki kimbilir.....

SiRiNe

Gecmis olsun arkadasim Rabbim kisa zamanda tekrar nasib etsin  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: hafsa su - 20 Aralık , 2009, 21:37:19
tşkkr ederim serapçim.yarın dr a gidecem.her şey yolundaysa 1 kaç ay sonra tekrar anne adayı olabilirim belki kimbilir.....
GEÇMİŞ OLSUN CANIM BENDE DUŞUK YAPTIM COK ZOR TAHMIN EDIYORUM ALLAH BI DAHA HIÇ BIRIMIZE YAŞATMASIN  :amin: :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: hafsa su - 20 Aralık , 2009, 21:37:19
insallah cnm moralini saglam tut  :icon_thumright:

seval sena

arkadaşlar bende 16 aralık çarşamba günü bebeğimin kalp atışları durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım. 7 haftalık hamileydim şuanda anca toparlandım o kadar koyduki bizede eşim ve ben hala olayın şokunu atlatamadık doktor 3 ay sonra tekrar hamile kalabilirsin dedi ama sanki o 3 ay geçmicekmiş gibi. Rabbim herkese sağlıklı hamilelikler nasip etsin kimseyi böyle acılar yaşatmasın  :crybaby2:... bizlerede tez zamanda hayırlı evlatlar ihsan etsin amin  :amin: :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

CANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN BENDE  4 AY ONCE DUSUK YAPTIM AYNEN SENIN GIBI DUSUNUYORDUM HATTA DR ALTI AY KORUN DEDI..BEN ANCA 3 AY DAYANABILDIM BAŞKA DR GITTIM HERSEYIN IYI KORUNMAYI BIRAK DEDI ..BU AY BAKALIM KISMETSE BEKLIYORUM ..INAN ZAMAN CABUK GECIYOR HERSEYDE VARDIR BI HAYIR.. :amin: :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: seval sena - 20 Aralık , 2009, 22:08:55
arkadaşlar bende 16 aralık çarşamba günü bebeğimin kalp atışları durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım. 7 haftalık hamileydim şuanda anca toparlandım o kadar koyduki bizede eşim ve ben hala olayın şokunu atlatamadık doktor 3 ay sonra tekrar hamile kalabilirsin dedi ama sanki o 3 ay geçmicekmiş gibi. Rabbim herkese sağlıklı hamilelikler nasip etsin kimseyi böyle acılar yaşatmasın  :crybaby2:... bizlerede tez zamanda hayırlı evlatlar ihsan etsin amin  :amin: :amin:
cnm uzulme rabbim 2. de nasp eder insallah ben kaybetmedim ama acisini bilirimmm yasamis bi insan olarakk

nasip kismet diycen

hafsa su

hepinize çok teşekkür ederim kızlar .amin inş.bütün anne olmak isteyen arkadaşlarım yeni yıla hamile olarak girerler.

seval sena

amin canım inşallah sende çabucak bebiş sahibi olursun. Rabbim aratmasın isteyen herkese hayırlı evlat versin... :nazar: