28 hahtalık olduk cinsiyetimizi hala öğrenemedik bebeğinin cinsiyetini geç öğre

Başlatan >>nazlım<<, 13 Ekim , 2009, 11:48:48

« önceki - sonraki »

>>nazlım<<

kızlar bebeğinin cinsiyetini öğrenemeyen varmı hala
veya çok geç öğrenenler
ALLAHIM KOLAYLAŞTIR
ZORLAŞTIRMA YA RABBİM
HAYIRLA SONUÇLANDIR

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

anacım benim eltim 8. ayda öğrendi üzülme şekerim beterin beteri var bak  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

>>nazlım<<

ALLAHIM KOLAYLAŞTIR
ZORLAŞTIRMA YA RABBİM
HAYIRLA SONUÇLANDIR

мiŁenα.

>>nazlım<<

ALLAHIM KOLAYLAŞTIR
ZORLAŞTIRMA YA RABBİM
HAYIRLA SONUÇLANDIR

AککORTįє

ERKEK CANIM. YANİ BEBEĞİN DURŞUNA BAĞLI O. BÖLE SON AYA KADAR GÖSTERMEYEDE BİLİYO, GÖRÜLDÜĞÜ ÜZRE

AککORTįє

VE ELTİM BOĞULANA KADAR ERİK YEDİ HAMİLELİĞİ BOYUNCA  :ehi: :ehi: EKŞİ AYŞE OLMADI YANİ

мiŁenα.

ırmak184

ben meraktan catlardım valla,ilk gittigimde bacaklarını acmamıştı ögrenememiştim herkes kız olacak demişti,ikinci gittigmde ögrendim kızmış..belkide seninkide kızdır utanıyordur göstermeye  :k06:  :k06:

< ESLAL >

bence cinsiyet olayı dr. tecrübesiylede alakalı bana dr.m 12. hafatada bacak arasında kordonu var ama %90 kız demişti bi sonraki kontrolde gördü ve kızdı :love7: yani dr. bebeğin duruşu ve kemik yapısına göre cinsiyeti anlıyabiliyor  ama net görmeden söylemiyolarmış da 28 haftada görmemesi yada anlamaması ilginç

ırmak184

bencede genelde kemik yapısına göre anlayabiliyor doktorlar ama kesin bişey sylemek için 16. haftadan sonra söyleyebiliyorlar,yanılma sansı olabilir ama ne kız ne erkek hiçbişey söylememiş doktor cok ilginç :icon_scratch:  :icon_scratch:

Demet_dk

bi taraftan da güzel son ana kadar göstermeyip sürpriz yapar belki size
bende 12 haftalıkken öğrenmiştim cinsiyeti  :binkybaby:

AککORTįє

Alıntı yapılan: ezoo - 13 Ekim , 2009, 14:31:43
bence cinsiyet olayı dr. tecrübesiylede alakalı bana dr.m 12. hafatada bacak arasında kordonu var ama %90 kız demişti bi sonraki kontrolde gördü ve kızdı :love7: yani dr. bebeğin duruşu ve kemik yapısına göre cinsiyeti anlıyabiliyor  ama net görmeden söylemiyolarmış da 28 haftada görmemesi yada anlamaması ilginç

aynen canım bende de aynı şey oldu.doktorum 12. haftada gelişimine göre sanırım erkek demişti yüksek ihtimalle ama 1 ay sonra kesin olarak öğrenicez demişti.
ama benim eltime hakketn öle oldu. 8. ayda öğrendiler ama duruşuyla ilgili olduğunu da çok duydum ben ezocum.

< ESLAL >

BENDE DUYDUM İLKNURCUM AMA ÇOKTA ŞAŞIRIYORUM BU DURUMA BENCE DOKTOR BİLEBİLİR AMA NİYE SÖYLEMİYORLAR ANLAMIYORUM :dontknow:
YAZIK İNSAN MERAKTAN ÇATLAR :cildir:
:cildir: