28 hahtalık olduk cinsiyetimizi hala öğrenemedik bebeğinin cinsiyetini geç öğre

Başlatan >>nazlım<<, 13 Ekim , 2009, 11:48:48

« önceki - sonraki »

AککORTįє

< ESLAL >

:ehi: :ehi: VALLA KABUS GİBİ DR. BİZE HER KONTROLDE KIZ DİYO AMA BEN HER İHTİMALE KARŞI Bİ KAÇ KIYAFETİNİ YEŞİL SARI ALDIM NEOLUR NE OLMAZ ERKEK OLURSA PEMBİŞLERE BOĞULMASIN DİE :toothy10: :toothy10:

AککORTįє

AY BALIMM  :D BEN EN ÇOK BEYAZI YAKIŞTIRIYORUM BEBEKLERE  :D PAMUK GİBİ OLUYORLAR O YÜZDEN HASTANE ÇIKIŞINI BEYAZ ALICAM  :love9:

< ESLAL >

BİZİM HER RENKTEN Bİ TANE OLDU :laughing7: BEN YEŞİL BEYAZ ALDIM BABANNESİ PEMBİŞ ALMIŞ TEYZESİ BEYAZ VE SARI ALMIŞ 4 TANE HASTANE ÇIKIŞIMIZ OLDU :k06:

мiŁenα.

benım 12 haftada bacak arsını gordu ama cınsıyet solemedı dr ..bakalım ıns sımdı soler

:love9: :love7: :love9:

ULUDAĞ

bizim 14+0haftalık hareketlerinden kız diye tahmin ettim ama dedi yine kesin cevabı 16-18 haftada söylerim dedi

мiŁenα.

βαlκιz

benim yegenim 15 aylık erkek cinsiyetiini ögrenememişlerdii göstermiyoduu dogumda ögrendilerrr valla ama ablamda hep kıza erkege olucak renklerde kıyafet almıştıı zaten bir kızı var onun bütün kıyafetlerini saklıyoo kız kıyafetii almasına grek yoktuu dogumdada ögreniliyoo valla o daha heycan vericiii yaa  :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

AککORTįє

erkek deyipte doğum yaptıktan sonra kız çıkanlara yada tam tersi olanlara ne demeli   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ben bunuda çok duydum  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

мiŁenα.

ceylan

geçen hafta 16  haflık gittim dr kıza benziyor dedi kafayı yiyecem ya

мiŁenα.

canım haftaa soler sıkma canını kıza benzyor dedıyse ne guzell kızdır ozman

ester

Ben 6 aylik hamileyken ogrendim bebegimin cinsiyetini insan catliyor artik  :BangHead: ne alacagini bilemiyor herkez soruyor bilmiyorum  diyorsun  :dontknow: benim oglum cok utangac :ehi: oyle herkeze gostermem dedi 6 ay bizi deli etti  :cildir:

Cok zor gercekten . :aferin:

Demet_dk

bi daha hamile kalırsam bende öğrenmicem cinsiyetini doğumda sürpriz olsun