28 Nisan , 2024, 04:36:14

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

cumbba

Günaydınn  kızlarrr,

akidecik nanemm sen idrar testi mi yaptın orda da çıkmaması normal olabilir keşke kan testi yaptırsaydın. orda kesin sonuç çıkardı.Hemen ümitsizliğe kapılma canım bekle biraz sabır, istersen hemen kan testi yaptır için rahatlasın. Hem değilsen bile üzülme canım hakkında hayırlısı olsun.

şipidik şipidik yüzen balik

akidecik kan yaptır bak benim adet tarihim 19 muş ben 12 die aklımda kaldığı için günüm geçti die 14 ünde kan testi yaptırdım meğer günüm geçmemiş ama hamişmişim kız bak çıkıo git hadi adet günün gelmeden kanda çıkıo

akideciknane

Alıntı yapılan: didemce - 16 Ekim , 2009, 10:54:57
akidecik kan yaptır bak benim adet tarihim 19 muş ben 12 die aklımda kaldığı için günüm geçti die 14 ünde kan testi yaptırdım meğer günüm geçmemiş ama hamişmişim kız bak çıkıo git hadi adet günün gelmeden kanda çıkıo

OK DENİCEM BAKIMSENİNDE İDRARDA ÇIKMADIMI

akideciknane

fusunn

iyiyimm iyiyimmm saqolun=))doktora gıdıcem ama bu sabah daha ıyıyım dun uyumusum sabaha kadar=))

GüzeLCe

KIYAMAM SANA YAAA EŞİNE SÖLEDİN Mİ NASILDII BENİM Kİ DELİRDİ NE YAPACAĞINI ŞAŞIRDI:):):) DELİ YA

fusunn

süpriz yapamadım tabiikideee=(ağlaya ağlaya elini göbişime koydumm bebişimize bişey olmazsa babaa olacaksınnnnnnn ühüüüüü ühüüüüüüüüüüüüüüüüüüü diye koyverdim sonra bi baktım eşimde bana eşlik ediyo=)çok uzuldu cok korktu sevınsın mi telaşlansın mı hepsi birbirine karıstı bugun ıyı hbrler alırsak doktordan yeni baştan alcaz=)

AY TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLDU YA AŞKIMDA ÇOK AĞLADI NASIL BEN HİÇ GÖRMEMİŞTİM ONU BÖYLE AĞLIYOR SUSUYOR GÜLÜYOR SUSUYOR TEKRAR AĞLIYOR Bİ ACAİP ŞİZOFRENLER GİBİYDİK:):):):):):):)

fusunn

biz alıştık artık 3 seferdir böyleee ağlıyoruzzzAllahım ınsallah bu sefer sevınırızz=(((

мiŁenα.

kkızlar allah ıyılıgınızı versın. :k06: :k06: :k06:

ay bende gıtcem 3 te randevum ben ne yapıcamm yaaaa cok heyecanlıyımm

:love9: :love7: :love9: