Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

KİVİRCİK

kız olurmu mem ama görümcemin oğlu var eltim bugün yarın doğurcak oda oğlan bende oğlan istiyorum ama kaynanam için kız istiyorum çünkü onunda 3 oğlu olmuş 1 kız yani ikiside olsa ne iyi olur valla inş. ama Allah bilir hayırlı olsunda aman cinsiyetine artık önem vermiyorum :amin:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

SEROŞ

İNŞALLAH CANIM HAYIRLISIYLA Bİ TUTSUN CİNSİYET GERÇEKTEN ÖNEMLİ DEGİL RABBİM ÜMİTLERİNİ BOŞ ÇIKARMASIN TEZ ZAMANDA VERSİN İNŞALLAH AMİN

KİVİRCİK

inş. canım ya hamişin duası kabul olurmuş ben inanıyorum bana ve olmayanlara dua :amin:et valla senin duan kabul olur canım  sanada hayırlı akşamlar

SEROŞ

KIVIRCIK ANNE OLCAK KADIN HİSSEDERMİŞ BENDE İLK HAMİLELİGİMDE RÜYAMDA OGLUM OLUYODU Bİ ABLA VARDI RÜYA TABİRİ YAPIYODU ONA SORDUM ODA BANA HAMİLE KALCAGIMI VE OGLUM OLACAGINI SÖYLEMİŞTİ İNŞALLAH SENİNDE ÖYLE OLUR ÇOK SEVİNİRİM VALLA

SEROŞ

ZATEN Bİ KADIN HAMİLE KALMADAN 40 GÜN ÖNCESİNDE RÜYASINDA NE GÖRÜRSE ÇIKARMIŞ YANİ O OLURMUŞ ABLA BANA ÖYLE SÖYLEMİŞTİ VE GERÇEKTEN OLDU RABBİM SANADA Bİ EVLAT VERMEYİİ TEZ ZAMANDA NASİP ETSİN İNŞALLAH AMİN :amin: :amin: :amin:

KİVİRCİK

valla heyecenlandım birden yaaa olurmu olur valla bende ilk defa bu konuları paylaşıyorum valla bu zamana kadar hep içimde yaşadım paylaşmak güzel ama anlayan biriyle başka oluyo sibel hayırlı akşamlar sanada bu arada unuttuk seni canım  :wave:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

canım bende hamiş oldugum zamn rüyamda kız bebek görmüştüm ve o ay hamile oldugumu ögrendim ama düşüklesonuclandı o gebeligim ayrı

KİVİRCİK

merak etme olur sadece sabır ve birazda rahat olman lazım canım oda kötü birşey ama ne yapacan hayat bu hiç canını sıkma bundada vardır bir hayır bekle ve gör bırakma kendini benim rüya çok ilginçte onu anlatıyordum

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

SEROŞ

KIVIRCIK BİRAZ BEKLE CANIM YANİ 3VEYA 4 GÜN SONRA TEST YAP AMA İDRAR YAPMA ÇIKMAZSA ÜZÜLÜRSÜN HEMEN KANDA TEST YAPARSIN ÇIKAR İNŞALLAH CANIM HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN RABBİM GÖNLÜNE GÖRE VERSİN HEPİMİZN SİBELCİM SENİNDE İNŞALLAH BEN KAÇIYORUM BİRAZ İŞİM VAR SONRA YİNE GÖRÜŞÜRÜZ

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

amin canım rabbim tüm olmayanlara saglıcakla hamile kalmayı nasip etsin

KİVİRCİK

amin arkadaşlar hayırlara vesile olsun bu rüya yakında belli olur zaten hüsranla sonuçlanmasında valla korkuyorum artık Allah yardımcımız olsun :amin:

KİVİRCİK

Sibelcim sende merak etme seninde olur inş. ümidini kesme en azından olduğunu öğrendin tek yapman gereken rahat ol ilişkiyede hamile kalmak için yapma sadece sen eşinle mutlu olmaya bak onlar zaten bizim bebişimiz