27 Nisan , 2024, 20:37:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

KİVİRCİK

Bu arada sibel hayıt otu kullan çok iyi geliyo ben inandım araştırdım 2400 yıldan beri kullanılıyormuş sende faydalarına bak kullan içmeye başla farkı fakedeceksin kadınlara göre bir ot bu valla tavsiye ederim.

ozturkish_ela

slm arkadaslar uzun zaman oldu foruma girmeyelii aslında girdiğimde çok strest yapıodu bendee bu ay girmedm ve adetim 3 gün gectii ve hala adet olmadım inş. hamileyimdirr ama içime doğuoo galiba bu sefer olduu gögüslerim karıncalanııo sızlıo ve çok acıo artık
sık idrara çıkıorum ve midem çok yanıoo bigünde tükettiğim suyun hesabı yok allahım inş. her isteyene nasip eder içindede bana  :amin: :amin: :amin:

KİVİRCİK

:amin: inş. canım ya benimde 1 gün geçti ama belirti yok sadece sık idrar var bilemiyorum rahat ol stres yapma çok etkiliyor Allah gönlüne göre versin hamileler kervanına sende katılırsın inş. ama gecikme oluyo muydu? olmuyorsa pazartesi HCG yaptır kanda baktır anca öyle çıkar hayırlısı :amin:

KİVİRCİK

ozturkish_ela

arkadaslarr herkese tavsiyem bu işi allaha bırakın olsun die kendinizi üzmeyin ve üstüne hiç düşmmeyin bu ay aklımdan bile gecirmmedim yok ayakları havaya dikmekmiş hemen kalktım duş aldım ama inanın tesbih çekmenin faydası varr siz nette nasıl hamile kalırım yöntemlerini araştırmaktan vazgecin çünkü kendimden biliorum duaylaa yaklaşın bebeğinize bu ay herşeyi serbest bırakın duaya tesbihe başlayın bakın nasıl sonucunu alacaksınız allahtan yeterki istemesini bilelim yüce rabbim sonumuzu hayretsin inş. hayırlı sonuçlar alırızz herkese duam ne muradınız varsa allahım kimsenin dua eden ellerni boş çevirmesin tez vakitte kavuşalım bebeklerimize  :amin: :amin: :amin:

ozturkish_ela

allaha şükür benim adetim gününü şaşmazdı bu ayın 13ünde olmam gerekiodu ama hala tık yok ben olacağım zaman kesin alıodum bacaklarım kasıklarım agrırdı ama bu ay ne bi agrı ne bi sancım olmadı yani adetimde düzensizlik hiç yaşamadım herzaman gnü gününe olmuşumdur  bakalım artık inş. hayırlısı  bide paso uykum gelioo

ozturkish_ela

KİVİRCİK

ayy inş. ya valla farkı farketmişsin bunda var bir hayır bence ama bende merak ettim doğrusu bu arada tesbih duasında neler okuyorsun bizde onu yapalım bi onu denemedim. cevap verirsen sevinirim

KİVİRCİK

vallla beni ne sor neden ben söylüyeyim ama 13 yıl oldu tık yok yaptırmadığım tedavi kalmadı ama bence sen hamilesin canım ben hissediyorum hayırlısı inş. olur

denizkızı123

benide ekleyin kızlar adet tarihim ama inşllah olmam ekim 26yı iple çekiyorum

ozturkish_ela

bak bence şanslısın bugün cuma ve cuma gününe ait tesbih duası var 4 cuma üst üstte 1000 kez YA EVVEL çekeceksin
sonra dileklerin kabulu için 100 kez YA KADİR çekilio
murada ermek içinde 100 kez YA ALLAH çekilioo
ben bunları çekmeye başladım ve inan adetim geciktii bacaklarım bi ara agrımaya basladı korktum adet olcam die hemen tekrar çekmeye başladım ne ağrım kaldı ne sızım inş.. sonucunu hayırlı alırız canımm
bide ali imran süresinin 38. ayetini okudum şöyle yazıo : rabbi hebli min le dünke zürriyeten tayyibeten inneke sem'ud-dua
hangi peybamberimiz tam olarak bilmiorum amaa çocugu olması için bu süreyi okumuş allah o ay çocuk nasip etmişş
inş. dualarımız kabul olurr  :amin:

krizantem84

KİVİRCİK

KİVİRCİK

kızlar ben müsade istiyorum işim var biraz hepinize iyi geceler inş. yarın güzel bir şekilde uyanırız ALLAH yardımcımız olsun dualarım sizinle birlikte :amin: :amin: :amin: bu gece birbirimize dua edelim

ozturkish_ela

inş. canım yaa ben bile sana dua edicem oldugunda ilk bana sölemek şartıyla  :amin: :amin: :)