Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

yasmin35

Alıntı yapılan: sibel22 - 18 Ekim , 2009, 17:53:07
ya benimde dün adet olmam gerekiyodu ama olmadım test yaptım negatf çıktı erken mi yaptım acaba testi biraz daha beklemeli miyim
[/quote
evet sibelcim baya erken yapmışsın bekle moralinide bozma canım bende ban bekliyom allah büyük yarın adet günüm işallah olmam ya allah herkezin diledigini versin yarabbim işallah hamişsindir canım
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

ceylin eslem

Alıntı yapılan: serra_serra - 18 Ekim , 2009, 13:51:02
evet arkadaşlar boyle konu açılsa ıyı olur heralde herkes muzdarip miş bayaa yaa:(ben hep demişimdir ne kendı annene yakın olacaksın nede kayınvalıdene dıye!ıkısının ortasında olıcaksın gelen gelecek zamanın oldumu sen gıdeceksın.herşeyın ortada olmıcak duyulmıcak.hemde özleneceksın ya bence.amaa bende hepınızın tersıne kendı annemlere yakınım.dogup buyudugum yerde oturdum kaldm.oh ne guzel demeyın.....en ıyısı ıkısının ortası arkadaşlar.
serracığım kesinlikle katılıyorum.ikisinide aynı mesafede olacaksın valla.en rahatı bu.ben birine 1 buçuk saatlik uzaktayım,diğerine 2 saat.ohhhhhh o kadar huzurluyumki keyfimi kaçıran kimse yok.eşimle başbaşayız.tavsiye ederim herkeze.diğer türlü neler yaşacayacımı çok iyi biliyorum.

βαlκιz

valla bennn noktayıı koydumm kaynana görümcee kayınbaba falannn evleriii camdan bakıncaa gözüküyooo ama gelemiyolarr az öncee eşiim bebekleri götürim görsünlerr dediii bak sen istiyosun diye aileme bize gelmeyinn huzursuz oluyoruzz dedim diyoo bari bebekelri götürim orda görsünler dedii neysee birazdan götürcekk onlar benim evime gelmesindee hiçç ugraşamamm şimdiye kadar yaşadıklarım yeterr ben annesiz büyüdümm kaynanam benim annem olurr dedimm ama o hep benii kötülediii her işime burnunu soktuu görümcelerr çatıcak yer aradııı sonucundaa kardeşlerinide götemiyolarr yegenlerinidee ya benle iyii olcaklar yada bunlara katlancaklarr vallaa ben 2 ayy kaynanamla oturdumm 2 ayy bana bir ömür gibii geldiii vallaa  :cildir: :cildir: :cildir:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

yasmin35

en iyisi ne şytanı gör ne salavat getir demişler gelipte ortalıgı karıştırmaktansa gelmesinler kafanız dinç olsun demi
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

sibel22

ceylin eslem

of off canım yaa yaşadıkların çok kötü,ama mesafeyi koyman güzel,kendini ezdirmemende tabi.senin huzurunu kaçıracak,evini mutluluğunu etkileyecek kimler varsa kendi öz ananda olsa gerektiğinde mesafe koymalısın.allahtan kaynanam tarafıyla hiçbir problemim yok.ama ablam bizimle uğraştı ve sonuçta hayatımdan attım(gerçi bu çok çirkin bir kelime) şöyle diyeyim mesafeyi koydum.konuşmuyorum aramıyorum.oda bu duruma o kadar içerleniyormuşki.ismim geçince gözleri doluyomuş.ama bana ve eşime yapmayacaktı.gerçi tamamen atamam.bigün barışırım ama bundan sonra eminim daha dikkatli davranacak.neyse yaaa hadin biriniz konu açında accik içimizi dökelim.

yasmin35

amin işallah olmam ya herkez içinde dua ediyorum hamişler sizlerde edin hamişlerin duaları tutarmış öle diyolar

duyguduygu

kızlar adetim iki gün geçti bel ağrısından duramıyorum sağ kasığım da batıyor göğüs uçlarım da çok sızlıyor bi de sanki sanki çok yemek yemişim gibi nefes nefeseyim test aldım ama sabahı bekliyorum yarın 3 gün olacak çıkar mı acaba?

serra_emine

duygu bence bıraz bekle nasıl olsa belırtın varmış yaptıgın test hem boşa çıkmasın hemde canın sıkılmasın negatif çıkarsa.bekle bır ıkı gun daha bence..inşallah olumlu çıkar...tabı kı o heycanı anlıyorum..sabretde bı kaç gun daha geçsin öyle yap bence......
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

duyguduygu

doğru haklısın canım ya yarın doktora da gitmeyi düşünüyorum zaten inşallah olumlu bi sonuç alırım Allah hayırlısıyla cümlemizi sevindirir inşaallah beklemek çok zor...   :amin:

akideciknane

Alıntı yapılan: duyguduygu - 18 Ekim , 2009, 18:43:44
kızlar adetim iki gün geçti bel ağrısından duramıyorum sağ kasığım da batıyor göğüs uçlarım da çok sızlıyor bi de sanki sanki çok yemek yemişim gibi nefes nefeseyim test aldım ama sabahı bekliyorum yarın 3 gün olacak çıkar mı acaba?

ben hastalandım duygu :'(

sibel22

arkadaşlar ya ben kan tahlili yaptırmak istesem sağlık ocağına gitmem yeterli olur mu yoksa kadın doğuma gitsem daha mı ii olur

SEROŞ

SEROŞ

akidecim herşeyin hayırlısı allahtan üzülme belki bu aydan sonra kalırsın hem evinede varmış olursun inşallah daha rahat olur hakkında hayırlısı olsun