27 Nisan , 2024, 18:53:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

şipidik şipidik yüzen balik

yok çarşamba gidicektim ama pazartesiye kaldı gitmek istediğim doktor seminere mi ne gitmiş beklicem pazartesiyi ultrasonamı girdin sen de gördün mü bişeycikler

krizantem84

Alıntı yapılan: ♥..ŞeKeRiiM..♥ - 20 Ekim , 2009, 10:28:05
si,ldim arkadaşlar o konuyu ..

kendimi bir an için kötü hissettim diyelim..

iyi etmissin bosver herkesin günahi kendine :sad1:

мiŁenα.

valla ole bır arkadas uyardı ıyı ettı..

ben actım konuyu sızı tesvık eder gıbı...

herkezın gunahı kendıne :sad1:

:love9: :love7: :love9:

krizantem84

sen başlatmadın ki zaten hepimizin içinde vardı bişeyler başka bi konu altında konuşamazdık öle kendini suçlar gibi konuşma üsüldüm kız içim sızladı döküldük bitti unuttuk gitti:)

cumbba

evet canım gördüm minicik bir fasülye gibi kıvrımlı birşeydi. Kuru fasülye tanesi gibiydi. Zaten o yatağa yatıp görünceye kadar sanki 1 saat geçti acaba görebilcekmiyim, kese var mı. Malum psikopatlaştımda azcıkk :toothy10: :cildir: :cildir:

Darısı başına canım bakalım sen neye benzeteceksinn bakalım

krizantem84

evet cummba bende kurufasulyeye bezetiorum kiz:) darisi olmayanlara isteyenlere insallah :amin:

cumbba

valla bence en heyecanlısı cinsiyetini öğrenmek,gerçi fark etmiyo kız ya da erkek ama işte ben ençok onu erak ediyorum.X mi geldi Y mi geldi  :toothy10:

nefret ederdim lise de x ve y den şimdi kurban olayım x inede y sinede:):):):)

ecee

kızlarrrr meraktan çatlayacagım.ben bu ayın 17 sinde adet olmalıydım ama halaolmadım acaba hamilemiyim.egerki hamileysem tabi çok isterim ama cuma günü diş çektirdim mecbur kaldıgım için.inşallah bi sakıncası olmaz..bu arada test yapmaya korkuyorum.

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

cumbba

Ay didemcimm alemsinnn koptummm  :toothy10: :toothy10: :k06:

Ece canım bence gitmeden test yap istersen diş çektirince uyuşturucu verecekleri için zararlı olabilir diye biliyorum canım. Hayırlısı olsun canım, güzel haberlerini bekliyorz

yasmin35

ece yanlış yapmışsın hamileyken diş çekmiyolar uyuşturucu zararlı keşke emin olduktan sonra çektirseydin 1 test al yap neden korkuyosunki hayırlısı neyse  o olur canım yapıver 1 test 4 gün geçmiş dene
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

ecee

çok şiddetli agrıyla cuma akşamı gittik d,şçiye ve hemen çekilmesi gerek dedi.bende çektirdim.inşallah bişey olmaz yaaaa...ben bugün test yapayım içim rahat etsin :dontknow: