27 Nisan , 2024, 17:38:57

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

Sevilay insallah senden güzel haberler alacagiz

makaron

Alıntı yapılan: FİGENN - 08 Ocak , 2014, 10:47:28
adetim 10 gün geçti iki kere idrar testi yaptım negatif çıktı  dün kan testi yaptırdım sonuç 6.70 ve bu sabah regl oldum. doktorumu aradım düşük yapıyor olabilirsin dedi   :crybaby2:

Figencim kesin miymişki oyle muayene etmeden olur mu. Allah senin de yuzunu gundursun hep dualarımdasın.

ponçik

Alıntı yapılan: sevilay21 - 07 Ocak , 2014, 11:53:22
Alıntı yapılan: zen_s - 07 Ocak , 2014, 11:48:19
inşallah canım hayırlı güzel haberler alırsın bizide mutlu edersin  :amin: :amin:
insallah canim allahin isine akil sir ermiyor ben 8 tane olmaz diye yakinirken ay su onlar beni soke ediyor doktor saydikca beni bir kahkaha basdi aman allahim dedim ya  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: cok sükür insallah böyle güzel gider hersey

Oooo maaşallah  :D güzel haberler almaya az kaldı o zaman  :hello2: Allah isteyen herkese hayırlısıyla bu guzel duyguyu yaşatsın  :amin:

sevilay21

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 08 Ocak , 2014, 11:59:04
Sevilay insallah senden güzel haberler alacagiz
insallah canim allahin izni ile cumartesi günü beli olucak insallah bu ay transver gerceklesir diyer aya kadar beklemem gerci ben heycanla diyorum bunlari ama yinede hangisi hayirlisi ise o olsun  :amin: :amin:

asliii

selam arkadaşlar google da gezerken rastladım siteye dikkatimi çekti ben 1.5 yıllık evlym ve 27 yaşndayım bebiş isityrm geçen ay ayın 14 unde adet oldum bu ay adet görmedim ama koyu akıntım geldi ve merak ediyorum acaba hamilemiyim ???

ponçik

Adetinin günü 1 hafta geçmiş test alıp yapsan idrarda kesin çıkar  :icon_thumright: Allah gönlüne göre versin  :love9:

asliii

Tşk ederim ponçik ya hep alıp yapıyorm gebelik testini sonuç hüsran yapmakta istemiyrm yarın kalktıgımda adet olacakmısım gibi geliyorr... aamin hepmizn allah gönlüne göre versinn ..  :crybaby2: :crybaby2:

Mariee

Alıntı yapılan: arzuersahin - 26 Ekim , 2007, 11:56:07
merhaba arkadaşlar  ben bir süredir bebiş istiyorum Ama her ay gün saymak bana çok zor gelmeye başladı. Burada duygularımızı anlatıp rahatlayalım istedim.
yalniz degilsin merak etme canim
ayni duygular bendede var..
Her belirti yeni bir umut
her test hayal kirikligi...
Bana Herkes Huzur getirir ..Kimisi Gelerek Kimisi Giderek...

sirinanne

merhaba arkadaslar.size bişey  danışcağım.ben nisanın 3ünde adet oldum.6sında adetim bitti.ertesi gün eşimle ilişkiye girdik .normalde bugun adet olmam lazımdı ama olmadım.mide bulantım var.ve sanki adetv olacakmışım gibi kasık ağrısı çekiyorum.ağrıdan daha çok adet belirtisi gibi bir sancım var .ama hala olmadım.sizce hamile olma durumum varmı...?

yesil08

selam kizlar bende 1 senelik evliyim bu ay reglm yakladik 7 gun gecikmisti hamile oldugumu dusundum aslinda bu aya kadar bebek dusuncemiz bile yoktu ama regly olunca hayal kirikligina ugradik ve artik bebek istedigimize karar verdik. bugun reglm bitiyor ve bir kac gun sonra predictor yumurtlama testi kullanip yumurtlama donemimi yaklamaya calisicam biraz duzensiz gittiginden ve bugune kdr hic akintimi takip etmedigimden tam emin olamam diye bunu kullanmayi dusundum. hamile kalmak isteyen herkese allah yardim etsin ve hepimize tez zamanda bebis nasip etsin insallah  :sunny:

nurşen

MRB ARKADAŞLAR.GONAL F 900 KULLANN VARMI ACABA.ETKISI NEDİR YUMURTALIKLARI GELİŞTIRMEDE .

ยรlคภ๓คz göภlüm

01 Eylül , 2014, 08:21:42 #27057 Son düzenlenme: 01 Eylül , 2014, 09:05:53 ยรlคภ๓คz göภlüm
Hamile Bayanlar

Z.Katip............................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  Eylül
mandalinaportakal .........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  Ekim
Balböceği........................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
BalPetegi.......................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
FİGENN.........................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
GülnurARSLAN ..............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Bebek İsteyen Bayanlar

FİGENN

ยรlคภ๓คz göภlüm