Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

**fatoş**

h.g cnm öncelikle nice arkadaşlarımızın mutluluğunu paylaştık burda umarım sende yaşarsın aynı mutluluğu rabbim gönlüne göre verir ama herşeyin hayrılısını versin önceliklee :amin:

iskorpit

Alıntı yapılan: **fatoş** - 18 Ekim , 2013, 17:45:23
h.g cnm öncelikle nice arkadaşlarımızın mutluluğunu paylaştık burda umarım sende yaşarsın aynı mutluluğu rabbim gönlüne göre verir ama herşeyin hayrılısını versin önceliklee :amin:

tşkler h.b  :flowers:

inşallah hayırlısıyla hamileyimdir..  :nazar:

kafama çok takmaktan mide bulantılarım başladı ama ilkinden biliyorum bu kadar erken başlamaz ve bedenim bana oyun yapıyıyor  :cussing:

suomisuomi

Arkadaslar dun adet gunumdu ama dunden beri 1 -- 2 damla kahverengi akintim oldu. Belimin sol tarafi agriyo bacagima vuruyo agri ama hala kanama baslamadi. Normalde adetim önce biraz kahverengi akinti bi kac saat sonra kanamaya dönerdi. Acaba bu ay cok umutlu oldugum icin psikolojim bana oyun mu yapiyo yoksa bunlar bi belirti mi fikri olan var mi?

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: suomisuomi - 19 Ekim , 2013, 10:52:33
Arkadaslar dun adet gunumdu ama dunden beri 1 -- 2 damla kahverengi akintim oldu. Belimin sol tarafi agriyo bacagima vuruyo agri ama hala kanama baslamadi. Normalde adetim önce biraz kahverengi akinti bi kac saat sonra kanamaya dönerdi. Acaba bu ay cok umutlu oldugum icin psikolojim bana oyun mu yapiyo yoksa bunlar bi belirti mi fikri olan var mi?

bebeği çok isteyince vücut o psikolojiye girebiliyor... ben adetim gecikip kan tahlilinde negatif sonucu alınca adet olduğumu biliyorum... bende de iki hamileliğimde  kahverengi akıntı oldu... benim de adetimden önce akıntı olur ama hamile olduğum zaman daha uzun sürüyordu

suomisuomi

2 gun boyunca kahverengi lekelenmem oldu normalde adetten bi kac saat önce baslardi. 2 gun surunce cok umutlanmistim.ama sabaha karsi geldi kirmizilar yikildim resmen. Bu sefer cok etkilendim.Yurt disinda yasiyorum dili cok iyi bilmedigimden doktora gidemedim burda. Sirun ne onuda bilmiyorum. Yazin turkiyede gittik esimin sperm durumu cok iyi. Bendede bi sorun gorunmedi.hgs icin 1 yil bekle dedi ama benim sabrim kalmadi. Insanlarin her ay sorguya cekmesinden bunaldim artik.... offffff ne kadar dolmusum:-(

ponçik

Psikolojinin etkilenmesi çok normal, beklediğin o güzel haberi mutlaka alacaksın  :opucuk: madem eşinde ve sende hiçbir sorun yok, Rabbim vereceği zamanı bizden daha iyi bilir , yeter ki güzel şeyler düşün ve kafanı dağıtmak için meşguliyetler bulmaya çalış  :icon_thumright:

FİGENN

benim de korunma sürecim bitti sahalara döndüm   :hello2:

bat 10 kasım   :suclu:

ponçik

Hadi hayırlısı bakalım  :hello2: inşallah güzel haberi en yakın zamanda alırız  :love9:

makaron

hadi figenim. Rabbim hayırlısını versin. bir deneme daha yapaılım :) ben de adet bekliyuorum. tüp yapılacak çok heycanlıyım....n

FİGENN

aslıcım inşallah beraber hamiş kalırızzz beraber gün sayarızzz hayali bile güzell   :hello2: :hello2:

makaron

Alıntı yapılan: FİGENN - 21 Ekim , 2013, 14:52:48
aslıcım inşallah beraber hamiş kalırızzz beraber gün sayarızzz hayali bile güzell   :hello2: :hello2:

evet canım. ikimizde çok bekledik. artık zamanı gelmiştir inşallah..

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: makaron - 21 Ekim , 2013, 14:59:10
Alıntı yapılan: FİGENN - 21 Ekim , 2013, 14:52:48

evet canım. ikimizde çok bekledik. artık zamanı gelmiştir inşallah..

inşallah canım... dualarım sizinle

suomisuomi

Okulum tatildi artik derslerle bogusmaktan dusunmeye firsatim olmaz insallah canim.  Benim gibi olan herkes icin dua ediyorum. Allah hepimize hayirlisiyla bebisler nasip eder insallaaahhhhh

ayışığı

mrb kızlar. burası bekleyenler odası ve ben hala buranın üyesiyim  :( :(  tedavi sonrası inzivaya çekildim. yıprandım ve beklemek artık daha yorucu. düğününe gittiğim herkesin bebeğini sevmek kısmet oldu. insan beklerken zaman geçmez ya bende tam tersi aslında öyle hızlı geçti ki zaman benle birlikte bebek düşünmeye başlayan insanlar ikinci için gün sayar oldu kimi onuda aldı kucağına  :( beklemek ve dua etmek yapabildiğim ve yapabileceğim tek şey bu.  :y25:

ยรlคภ๓คz göภlüm

senin duygularını çok iyi anlıyorum..ben de 2. bebeğimi 2,5 yıl bekledim.. en rahat  ve sakin olduğum ayda bebeğim geldi çok şükür.  eşin varikoselden ameliyat mı olacaktı? arkadaşlarım çok umutsuzken ameliyattan sonra bebeklerine kavuştu.. inşallah bebeğin kısa zamanda gelir...