Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

herseytrendy

Dediğim gibi aynı tarihte evledik onların adina çok sevindim insan ozeniyor  ben ne zaman esime ben hamileyim diycem  bekliyorum  bide etrafımda ki insanların artık bebek yokmu demelerinden bunaldim cnm doktora gidiyoz birşey yok diyo rabbim ne zaman dilerse o zaman olacak biliyorm bunun için de çok dua ediyorum aslında söyleyecek o kadar çok şeyim varki bu durum anlatılamaz birşey o yüzden bizi bizden baska kimse anlamaz..

seda@2009

Alıntı yapılan: herseytrendy - 02 Haziran , 2015, 15:53:06
Dediğim gibi aynı tarihte evledik onların adina çok sevindim insan ozeniyor  ben ne zaman esime ben hamileyim diycem  bekliyorum  bide etrafımda ki insanların artık bebek yokmu demelerinden bunaldim cnm doktora gidiyoz birşey yok diyo rabbim ne zaman dilerse o zaman olacak biliyorm bunun için de çok dua ediyorum aslında söyleyecek o kadar çok şeyim varki bu durum anlatılamaz birşey o yüzden bizi bizden baska kimse anlamaz..

SEN SADECE İÇİNİ FERAH TUT BENCE..AYNI ŞEY BENDE DE VAR.İŞYERİMDE O KADAR ÇOK HAMİLE ARKADAŞIM VARKİ. BEN DE ÇOK İSTİYORUM HATTA ÖZENEREK BAKIYORUM.SANA SORULAN BEBEK YOKMU, BENDE HALA 2. Yİ DÜŞÜNMÜYOMUSUNUZ YERİNİ BIRAKTI.HELE KARŞI KOMŞUM HER SEFERİNDE SORUYO.BİGÜN YETER ARTIK DİYE BAĞIRASIM VAR VALLA...

herseytrendy

Zaten komsulardan gina geldi Ayy kafam varya  gitti yani:)

herseytrendy

Benim adetimden bir hafta önce goguslerim siser ve agirir adetimin ikinci günü agrisida sisligide giderdi bu sefer öyle olmadi adetim biteli 8 gün oldu ama hem ağrı var hemde şişlik bide diğer adetlerime göre az oldum bu ay. Sizce adet üstüne hamile kalmış olabilirmiyim bilgisi olanlar lütfen cevap bekliyorm.

seda@2009

Alıntı yapılan: herseytrendy - 04 Haziran , 2015, 14:23:13
Benim adetimden bir hafta önce goguslerim siser ve agirir adetimin ikinci günü agrisida sisligide giderdi bu sefer öyle olmadi adetim biteli 8 gün oldu ama hem ağrı var hemde şişlik bide diğer adetlerime göre az oldum bu ay. Sizce adet üstüne hamile kalmış olabilirmiyim bilgisi olanlar lütfen cevap bekliyorm.

GEÇEN AY BENİMDE ÖYLE OLMUŞTU CANIM.3 GÜNDE BİTTİ ERKENDEN.HALBUKİ 6 GÜNDEN AZ SÜREMEZDİ.BUNU ÖĞRENMENİN EN KOLAY YOLU TEST BENCE.BEKLEMEDEN YAP AKLINDAKİ SORU İŞARETİ KALKSIN.ACABALARLA YAŞAMAK DAHA YIPRATICI

herseytrendy

Cnm ınan ki  test yapmaktan biktim o tek çizgiyi görmekten nefret ediyorum pazartesi günü doktora gitcem.

herseytrendy

seda@2009

Alıntı yapılan: herseytrendy - 06 Haziran , 2015, 12:33:57
seda cnm sen ne işle meşgulsün

ben hastanede çalışıyorum..naptın sen bugün doktora gidecektin...

herseytrendy

Gittim cnm gittim bebis falan yok. Adetinin ikinci  günü gel hormon testi yapcaz dedi yani 15 gün sonra yine gitcem ışte..

seda@2009

Alıntı yapılan: herseytrendy - 08 Haziran , 2015, 12:47:55
Gittim cnm gittim bebis falan yok. Adetinin ikinci  günü gel hormon testi yapcaz dedi yani 15 gün sonra yine gitcem ışte..

HAYIRLISI OLSUN BAKALIM.15 GÜN SONRA BAKARSIN BİŞEYLER OLUR ...:)

herseytrendy

kızlar benim akıntım var normal akıntı gibi değil kıvamı da rengi de şampuan gibi daha önce hiç böyle olmamıştı birkaç gündür böyle kusura bakmayın birazcık iğrençlik yaptim ama :)

seda@2009

Alıntı yapılan: herseytrendy - 10 Haziran , 2015, 23:22:28
kızlar benim akıntım var normal akıntı gibi değil kıvamı da rengi de şampuan gibi daha önce hiç böyle olmamıştı birkaç gündür böyle kusura bakmayın birazcık iğrençlik yaptim ama :)

CANIM YUMURTLAMA DÖNEMİNDE OLABİLİRMİSİN ACABA....OVULASYON KİTLERİNDEN ALIP KONTROL EDEBİLİRSİN BENCE...

herseytrendy

Bilmoyorum ki cnm ama daha once böyle birşey hiç olmamıştı.

seda@2009

ACİL YARDIMMMMMMM...............BU AY HAZİRAN 6 DA ADET OLMAM GEREKİRKEN BUGÜN AYIN 12 Sİ VE BENDE TIK YOK...ACABA HAMİLE OLABİLİRMİYİMM DİYE DÜŞÜNÜYORUM TEST YAPMAYA CESARETİM DE YOK ÇÜNKÜ HEP NEGATİF ÇIKTI ŞİMDİYE KADAR........... :-[ NAPSAM BİLEMİYORUM...