28 Nisan , 2024, 01:47:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

sevilay21

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 05 Kasım , 2013, 13:40:24
Alıntı yapılan: sevilay21 - 05 Kasım , 2013, 13:22:08
umutlari tüketmek yok kizlar insallah bizim nazli bebeklerimiz gelicek 9 ay bu listeden hic cikmicaz insallahhhh mücadeleye devammmm sonuna kadar

bu sabır ve inançla inşallah bebeğini kucağına alacaksın
insallah canim benim insallah  :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım, doktorum "çocuk konusunda pes etmeyen çiftler mutlaka bebeklerine kavuşuyor" demişti. inşallah siz de onlardan olursunuz

zerrinplt

Canım boş yere stres yapma kendine Allahtan hayırlısını iste

ยรlคภ๓คz göภlüm

mehtap0753 ....................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   
mehtap84 ........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
sinemis ...........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
EMELL ............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
___kıymık___ .................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
ayse_etiskenece .............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
meleğimgel .....................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
emoti-on ........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
kimyaci34 .......................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
izemsevi..........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  Ocak
ยรlคภ๓คz göภlüm..............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah Ocak
aşkitom...........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  Ocak
CAN TANEM....................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   Ocak                               
sineps.............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
cigdemcrocus1501............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
birdamLask......................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ ..............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah

begum0101.....................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    mart
goncik.............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
KasrıCinan.......................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
esra18 ...........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
la.fem ............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah

hatice tanrıvar  ...............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
frhnz..............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
cemresu..........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
iskorpit..........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
birbuçukyıl.........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah

duygucuk.........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah                                                                     

makaron.........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
HACERELFİN.........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah

HAMİLE KALMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ   

sevilay21

son 1 ay kaldi insallah bu listeye beni yaz diyecem rabbim bebek isteyen herkesin sesini duysun duasini kabul etsin insallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

hacer ky

İyi akşamlar arkadaşlar uzun zamndır siteye girmiyorum 2. Tüp bebeği yaptık bugün 9. Günüm sabahtan beri kanamam var sadece idrarla geliyo bense çok kötü ruh halindeyim sanırım tutunmadı yazmak istedim çünkü çok kötü hisediyorum kendimi:(((

Mavish

Canil cok gemis olsun hakkinda en  hayirlisi olsun...

makaron

Canım cok geçmiş olsun gemen moral bozma. Belki de tutunmaya çalışıyordur. Hamileliğin ilk zamankarında kanamalar oluyor. Rabbim emeklerinin karşılığını versin inşsllah.

birbuçukyıl

Dur bakalım hemen moralini bozma.Şimdiden belli olmaz. Gebeliğin her aşamasında kanamalar olabiliyor. Hakkında hayırlısı olsun inşallah.

ponçik

Benim de 10 haftalıkken koyu renkli akıntılarım oldu, çok şükür 23.haftaya geldik, ,inşalalh sağlıkla bebeğin tutunur sana , iyi düşünelim iyi olsun  :amin:  :amin:

sevilay21

Alıntı yapılan: hacer ky - 05 Aralık , 2013, 00:50:16
İyi akşamlar arkadaşlar uzun zamndır siteye girmiyorum 2. Tüp bebeği yaptık bugün 9. Günüm sabahtan beri kanamam var sadece idrarla geliyo bense çok kötü ruh halindeyim sanırım tutunmadı yazmak istedim çünkü çok kötü hisediyorum kendimi:(((
eyerki lekenme akintisi gibi bir kanaman olursa bir umut isigi var demektir gebeligin sinyalidir pembe kirmizi seklinde ben düsük yapicagimi hemen anliyorum cünki lekelenmeden kanamam bosaliyor birkac saat sonra düsük yapiyorum morelini yüksek tut rabbim yardim eder  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

makaron

Gamileliğin her safhasında kanama oluyor. Ben gecen bayagı kırmızı şakır şakır kanamayla gıttım hastaneye. Kesin düştü derken dr kalp atışlarını dinletti. Rabbim hayırlısını nasip etsin...

sevilay21

nasipte varsa o kanaman bosalsada rabbim onu öyle bir koruyorki annem bana hep der nasibini bekle kiyim der annem bana hamileken 9 ay adet görmüs ozamanlar doktormu vardi kizim der herzaman yani nasipte varsa hicbirsey mani olmaz

hulyasevsel

Merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza.bebek bekliyenlere hayırlı doğumlar bebek isteyenlerede aciiiiilll bebişler olsun diliyorum.Benim iki kızım var ortaokula gidiyorlar.ama bende bir bebek isteği var okadar olur .o bebek kokusu buram buram burnumda tütüyor.dört yıl önce korunmayı bıraktık hala bekliyorum olmadı.yeni doktora gittim.eşimin gitmesini önerdi.ama korkuyorum da yaşım kırk oldu.doğrumu yapıyorum yanlışmı bilemedim.

zen_s

Alıntı yapılan: hulyasevsel - 05 Aralık , 2013, 19:04:30
Merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza.bebek bekliyenlere hayırlı doğumlar bebek isteyenlerede aciiiiilll bebişler olsun diliyorum.Benim iki kızım var ortaokula gidiyorlar.ama bende bir bebek isteği var okadar olur .o bebek kokusu buram buram burnumda tütüyor.dört yıl önce korunmayı bıraktık hala bekliyorum olmadı.yeni doktora gittim.eşimin gitmesini önerdi.ama korkuyorum da yaşım kırk oldu.doğrumu yapıyorum yanlışmı bilemedim.
selamlar hoşgeldin canım :opucuk: bende 36 yaşındayım bazen diyorum bu saatten sonra nasıl olacakdiye ama insan istiyor işte benim 10 yaşında oğlum var tedavisiz oldu 2,5 yıldır korunmuyorum bebek yok tedaviye başladım ama doktorumdan memnun değilim inşallah hepimize rabbim nasip eder olacaksa olur zaten olmazsada hayırlısı  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle