Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

ayışığı

evet benim için tüm tedavi kotamı doldurdum yani doktor öyle söylüyo yapacak bişey yok. bizde doğal olarak eşime yöneldik bikaç farklı doktordan sonra ameliyata karar verdik. onun için gün sayıyoruz. benim için tamamen rahatlayacağım ve beklemeyi bırakacagım bi zaman olurmu bilmiyorum  :dontknow: senin adına sevindim fazla beklemeden gelmiş bebeğin Allah hayırlı ömürler versin

ยรlคภ๓คz göภlüm

sen de bir sorun var  mı peki? bende bir tane kist vardı doktorların çoğu kist  hamileliğe engel, onu yok etmek gerek dedi. hamile kaldığım ay iki tane kistim vardı

ayışığı

kan pıhtılaşması var gebelik süresince hergün iğne yapmam gerekiyo. bu problem çıkınca yapılması gereken herseyi yaptık aslında. yumurtlama tedavılerı,basarısız bir rahim filmi sonrasında laparoskobi oldum. nerdeyse 3 yıl tedbir olsun diye aspirin içip kan cıvıtıcı iğne kullandım ama yok  :dontknow: doktorların dediğine göre vücudum tıkır tıkır çalışıyomuşşş  :dontknow:

ยรlคภ๓คz göภlüm

sende sorun yok o zaman eşin ameliyat olduktan sonra inşallah bebeğin gelir... ameliyattan sonra eşin beslenmesine çok dikkat etsin. arkadaşımın eşi aynı amleyatı oldu başta değerleri yükselmedi  düzenli bir ay keçi boynuzu pekmezi içti o ay bebiş geliyorum dedi, nerdeyse bir yaşına girecek. bal, ceviz, fındık ve protein ağırlıklı beslensin zaten doktoru da gerekli vitaminleri verecektir.

ยรlคภ๓คz göภlüm

24 Ekim , 2013, 08:40:13 #26944 Son düzenlenme: 24 Ekim , 2013, 08:47:57 ยรlคภ๓คz göภlüm
Hamile Bayanlar  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: 
ecem146 ..........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
guluzar ............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
ツgöçmen_54 ツ .................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
dgunes ...........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
meleğimi istiyorum ..............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah                                                                         
mehtap0753 ....................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   
mehtap84 .......................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
sinemis ..........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
EMELL ..........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
___kıymık___ .................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
iklima ...........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
nelss.............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    9 Kasım
ayse_etiskenece ...............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
meleğimgel ......................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
emoti-on ........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
kimyaci34 .......................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
izemsevi..........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  Ocak
ยรlคภ๓คz göภlüm................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah Ocak
aşkitom...........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  Ocak
CAN TANEM....................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   Ocak                               
sineps.............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
cigdemcrocus1501................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
birdamLask........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ ................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah

begum0101........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    mart
goncik..............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
KasrıCinan.........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
esra18 ...........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
la.fem .........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah

hatice tanrıvar  .........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah

HAMİLE KALMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ       

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
1-
FİGENN......................10 Kasım

FİGENN

ยรlคภ๓คz göภlüm

FİGENN

canım doktordan şeker hapı istedim oda bana yeni çıkan bi pko ilacı verdi içinde sanırım bu şeker hapında bulunan maddeler var adı inofolic onu kullanıyorm yumurtalıklarımda hissedilir derecede hareketlenme var bu ay korunmayı bıraktım inşallah çok beklemem

kürtajdan sonra kontrole gittiğimde doktora yumurta takibi yapacak mısınız diye sordum ama doktor vucudumun hamile kalmaya çok müsait olduğunu tedaviye gerek olmadığını söyledi hamile kalmadan yanıma gelme dedi   ::)

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım o ilaçla sanki burda pkolu bir  bayan hamile kalmıştı. inşallah sen de hamile kalırsın... bu ay olmazsa gelecek ay da ovulasyon testi kullan  biliyorsun ben iki ay kullandım bende de pko vardı gerçi geçmişti ama ara ara tekrar ediyordu

zen_s

Cumartesi gelsede gitsem bende biran önce bakalım bana ne diyecek doktorum ama Ayşeciğim senin şeker ilacı tavsiyeni söyleyeceğim doktora bakalım ne diyecek  :)
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Liste süper  :occasion5:
İnşallah Figen'i de ekleyeceğiz  :hello2:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: goncik - 24 Ekim , 2013, 09:41:03
Liste süper  :occasion5:
İnşallah Figen'i de ekleyeceğiz  :hello2:

inşallah isteyen herkes listeye girer

ยรlคภ๓คz göภlüm

24 Ekim , 2013, 13:37:35 #26952 Son düzenlenme: 25 Ekim , 2013, 15:52:07 ยรlคภ๓คz göภlüm
HAMİLE BAYANLAR
  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: 
ecem146 ..........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
guluzar ............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
ツgöçmen_54 ツ .................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
dgunes ...........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
meleğimi istiyorum ............Bebişimizi bekliyoruz inşallah                                                                         

mehtap0753 ....................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   
mehtap84 ........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
sinemis ...........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
EMELL ............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
___kıymık___ .................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
iklima .............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
nelss...............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    9 Kasım
ayse_etiskenece .............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
meleğimgel .....................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
emoti-on ........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
kimyaci34 .......................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
izemsevi..........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  Ocak
ยรlคภ๓คz göภlüm..............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah Ocak
aşkitom...........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  Ocak
CAN TANEM....................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   Ocak                               
sineps.............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
cigdemcrocus1501............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
birdamLask......................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ ..............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah

begum0101.....................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    mart
goncik.............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
KasrıCinan.......................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
esra18 ...........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
la.fem ............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah

hatice tanrıvar  ...............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
frhnz..............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
cemresu..........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
iskorpit..........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
birbuçukyıl.........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallahi :hello2: :hello2:

HAMİLE KALMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ       

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
1-FİGENN......................10 Kasım

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: iskorpit - 18 Ekim , 2013, 21:15:15
Alıntı yapılan: **fatoş** - 18 Ekim , 2013, 17:45:23
h.g cnm öncelikle nice arkadaşlarımızın mutluluğunu paylaştık burda umarım sende yaşarsın aynı mutluluğu rabbim gönlüne göre verir ama herşeyin hayrılısını versin önceliklee :amin:

tşkler h.b  :flowers:

inşallah hayırlısıyla hamileyimdir..  :nazar:

kafama çok takmaktan mide bulantılarım başladı ama ilkinden biliyorum bu kadar erken başlamaz ve bedenim bana oyun yapıyıyor  :cussing:
burdan da tebrik edeyim, inşallah sağlıkla kucağına alırsın

hatice tanrıvar

:nazar: :nazar: :: sonunda bu listeye adım yazıldı allahım isteyen herkeze nasip etsinn inşallaahhhhhhhhhhhhhhh :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :amin: :amin: :amin: :amin:
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!