Normal Doğum mu, Sezaryen mi?

Başlatan serap BİÇER, 09 Eylül , 2009, 23:10:41

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

YA BEN O KADAR DEDIM CEM UZANIS ECELIMDE HAMILELIK 3 AYA INSIN O BULURDUDA ORTASINI :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

EVT YA KESİN BULURDU VALLA TÜH NEYSE AKLIMIZDA OLSUN BELKİ BİŞEY BULURUZ  :ehi: :ehi:
AY ALLAH HAYIRLISINI YAŞAMAK NASİP ETSİN KUZUM SAĞLIKLI OLSUNDA BENDE TABİ SONRA KİM BAKCAK KIZIMA BİZ SAĞLIKLI OLALIM GERİSİ BOŞ

мiŁenα.

aynen ama turk halkına seslenırm burdan cem uzanı secın :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

pinar79

kızlar 1 ekimde sezeryan olcam am korkuyorummmm :y25: :y25: :y25:

βαlκιz

Alıntı yapılan: pinar79 - 28 Eylül , 2009, 23:15:45
kızlar 1 ekimde sezeryan olcam am korkuyorummmm :y25: :y25: :y25:
aaa çok az kalmışş ne güzell korkmaa yaa korkulcak bişey yokk valla :opucuk:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

pinar79

ayy gerçektenmi korkuyorum ama ben yinede

βαlκιz

28 Eylül , 2009, 23:22:22 #36 Son düzenlenme: 28 Eylül , 2009, 23:25:18 balkız
korkudan erken dogurursun valla  allah korusun bende doguma 8 gün varken gece birden suyum gelmişti gitmiştim tıpış tıpış eşim benden çok korkuyodu  :ehi: ben okadar çok sezeryan vidyosu izlemiştimki alışmıştım iceee
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

pinar79

bende sezeryanla ilgili bilmediğim kalmadı videolar,yazılar,sezeryan olan arkadaşların anıları... sezeryana ameliyatı yapacak kapasiteye geldim  :ehi: aslında korkuda değil tam olarak değişik bir şaşkınlık,bir bönlük var üstümde

βαlκιz

zaten hastane kapısından girince korku kalmazz bi bakmışın olmuş bitmiş allahın izniylee  :amin: :nazar:

pinar79

inşallah.sabah hastaneye yatış olacak 17:00 da doğuma alacaklarmış.beklemek gözümü korkutuyo.genel anestezi ilemi olmuştun sen

βαlκιz

evet genel anestezi olmuştum ama ben beklememiştim belkide ondan korkmadım  ::)direk ameliyathaneye gittim yattım inemi vurdular hop oldu bitti bide dogum yapana kadar kimseye haber vermedik hastane çok kalabalık olmasın dedim ozaman korkardım herkez benle ilgilenince ürkerdim valla :-\

pinar79

ben kısaca tüm sülalenin hastanede olacağına şimdiden eminim.of keşke bizde söylemeseydik ama eşim dururmu...4 yıllık evliyiz ve kayınvalidem yıllardır bu günü  bekliyor  :cildir:başa gelen çekilir.napalım.çok sağol balkız.

βαlκιz

neyse bişe olmaz bebek kızmı erkekmi daha önce konuşmamıştık bilmiyorum  :-[

мiŁenα.

anamm pınar cok az kalmıss ::) ::) ::)

bebegını kucagına alcan ..hem sezeryan olcan neden koruyorsun sen bırsey duymıcan kıı..uyandıgında hersey bıtmıs olcak :laughing7:

pinar79