29 Nisan , 2024, 08:18:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Normal Doğum mu, Sezaryen mi?

Başlatan serap BİÇER, 09 Eylül , 2009, 23:10:41

« önceki - sonraki »

@ssemra@

kızlar ben eve gelen bütün misafir kadınların yanında emzirmişimdir valla, hala da devam ediyorum çok şükür kimsenin nazarı değmedi demekki

βαlκιz

bana çok bakıyolardı iki çocuk sırayla emziriyorum falan sütün yetiyomu doyuylarmı bisürü soruuuuu :cildir:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

pinar79

ilk zamanlar bebişim hemen gelsin diye tutturan ben doğumuma 2 hafta kaldığı için artık bebeğimi çağırmıyorum.itiraf ediyorum TIRSIYORUM  :k06:bilinmezliğin korkusu var.normal doğum hep korkutucu gelirdi bana ve en başından beri hep sezeryan isterdim zaten myomum olduğu içinde dr sezeryan olmak zorunda deyince sevindim.ta ki zaman kısalıp 2 hafta kalana kadar herşey normaldi.şimdi sezeyanın tüm detaylarını biliyorum ama ameliyathaneye gittiğimi düşündükçe çok korkuyorum.ama bebeğimide istiyorum.kendimi cesaretlendirmeye çalışıyorum.başa gelen çekilir.sonra düşünüyorum.bu formda yazmaya başladığımda anne olmak istiyorum sayfasında aylarca kaldım.hamile kalabilmek için 7 ay bekledim.ve mucizem artık çok yakında 2 hafta sonra gelecek.korkmamam gerek diyorum.Sağlıcakla doğsunda yeter.Rabbim hepimize kolay doğumlar nasip etsin

βαlκιz

ayy ne güzel 2 hafta kalmış şimdi o 2 hafta bitirlü geçmez bende hep  hemen dogurim derdim doguma 8 gün vardı ama dayanamadı benimkiler dogumhaneye gittimde çok rahattım kendimden o rahatlıgı hiç beklemiyodum sadece üşümüştüm ameliyathane soguktuu :ehi: inşallah sende korkmadan tırsmadan sag salim alırsın bebegini kucagına  :flowers:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

@ssemra@

:k06: evet yaa buz gibiydi.. Ameliyathane çok kalabalıktı, her yerden bi insan çıkıyodu, herkes selam hoş geldin diyodu bana bende sedyede salak salak gülüp herkese merhaba diye el sallıyodum  :ehi: :ehi:

βαlκιz

ULUDAĞ

YA BEN NORMAL DOĞURURUM DOĞURSAM DİYODUM YOK YA NORMAL DOĞUM FALAN YAPAMAM TIRSSSSSSSSSSTIM WALLA  :y25:

CikoLatam

bende normal doğum taraftarıyım ilk doğumum normaldi bundada inşallah bi aksilik olmazsa normal istiyorum
sezeryan beni nedense çok fazla korkutuyor

. . Allahım SEN'i Korusun Bebeğim . . Sağlıcakla gel . . 34+

es.ma

mecbur sezeryan oldum ama normalden yanayım kesinlikle ülkemizde keşke sezeryan sonrası normal dogum yapılsa  :amin: :amin: :amin:

мiŁenα.

ya bır bayan yazdı yazdı ben normalden tırstım ama haa normal dıyorum :dontknow:ınatla bakalım tırsmazsam normal olcak :ehi:

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

мiŁenα.

< ESLAL >

malesef :k02: :k02:
öyle bi altarnatifte olsa süper olur ama dimi :ehi: :ehi:

мiŁenα.

EWET :help: :help: :help: :hıhı:

İSTİYORUZ ORTASINI BULSUNLAR :toothy10: :toothy10:

< ESLAL >